Jump to content
Форум на ТочкУ

Русик

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122

1 Follower

About Русик

 • Birthday 10/10/1975

Profile Information

 • Location
  Днепропетровская область

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровской области Пятихатки
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  На рамку 145 ППУ
 • Порода пчел
  Карника

Recent Profile Visitors

873 profile views
 1. На жаль поливати не маю як.Та й площа здорова.А засуха вже 3 місяці наче в пустелі.Урожай невеликий де є крупна де мілка.
 2. Сипте із розрахунку 20 грам на квадратний метр просто поверху землі.Ще й бажано перед дощем.Або ж 2 кг на сотку.Але це все робиться навесні.
 3. Неважна звісно.По перше Ви все таки не зрізали врівень з землею саджанець.По друге підмерзла(з цим боротися важко).По трете сипте добриво краще поверх землі а не в лунку бо підпалюєте коріння.Нітроамофоска містить хлор шкідливий для малини.Краще використовуйте бесхлорне добриво типу Yara Mila Complex(самі використовуєм).В четверте малина звісно любить вологу але ж не стільки.Вигниє.Кажуть що занадто то не здраво.Зріжете свою малинку взимку або рано навесні(я всих про це прошу) і вона буде кращою.А в пяте напишіть свою адресу та номер телефону мені в приват.Вишлемо Вам безкоштовно 20 саджанців.Спробуйте ще але використовуйте мої рекомендації і все буде добре.Дякую за увагу.
 4. Макарич скиньте фото малини в цю тему.Я хоч і не агроном,але декілька причин Вашої невдачі в голові крутиться
 5. Я писав в темі.В нас агротехніка повністю відмінна від літніх сортів.Після посадки коли втрамбується грунт зріжте саджанець врівень з землею.Це можна зробити взимку або дуже рано навесні.Дайте в перший рік нарости корінню.Урожай ви все одно отримаєте десь з середини серпня.В наступні роки за бажанням пускайте на два врожаї(обрізаючи як звичайну),або на один але більш потужний зрізаючи всю малину врівень з землею.Ми зрізаємо весь малинник під корінь кусторізом.Але ще раз наголошую і це дуже важливо зрізати потрібно або взимку або рано навесні.Поки на малині є листя не ріжте її,бо восени йде зворотній віддток поживних речовин з листя до кореня.На жаль потужна засуха в моєму регіоні випалює частину врожаю,але надіюсь якось прорвемся.
 6. Так будемо продавати приблизно з середини жовтня.Ціна таж сама 4 гривні.Потроху приймаємо замовлення.Пишіть в приват.
 7. Романович можна фото павловнии на даный момент.Думаю и себе на осень корешков прикупить.
 8. В мене ІО ЛеКлер на Майен отримана недавно стартонула з такою силою що я аж перелякався.Думав що в гнізді працюють дві матки.
 9. Продам рапсовий мед сезону 2020.Розфасований в літрові харчові відерця.Доставка Нова Пошта або Укрпошта.Оплата на карту або наложений платіж.Ціна 80 ГРИВЕНЬ.Питання в приватні повідомлення.Дякую.
 10. Матка ШО Пешец на Vt від Ліпатова доза 8 мкл працює вже три роки без обмежень.Зараз правда вивели дочку тихої зміни.Працюють пока разом
 11. Зараз продаю з доставкою до дому по 200 за літрову банку(700 грам).Беруть.Так що це нормальна ціна.
 12. Підживлюють КАС.Пшениця в цьому році дохленька.
×
×
 • Create New...