Jump to content

Ander

Активные Пoльзователи
 • Content count

  544
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,507

6 Followers

About Ander

 • Rank
  Пчеловод

Profile Information

 • Interests
  матководство

General Information

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  дадан корпусной,улей-лежак
 • Порода пчел
  Carnica, Karpatica.

Recent Profile Visitors

3,293 profile views
 1. Українська система селекції

  Пане Ігоре переглядайте на здоров,я.Але використання beebreed.eu в своїх цілях(посилання на родовід),тим більше на іншому інтернет-ресурсі(на Точку) це вже може розцінюваться як комерція. Друкуються об,яви ,до яких прив,язані Українські родоводи( bj.tochok.info/Breeder/Breeders). Їх переглядають потенційні покупці,визначаються з з покупкою маток,а там раз посилання на інформацію з Німеччини... Да і мова зразу була чисто за Український інтернет-продукт,без прив,язки до якогось іншого.
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Цієї весни мав можливість робить морфометрію бджолам карніоли завезеної в Європу з Північної Америки.Як результат по крилах ,то каніка там близько 30%,македоніка(степова)близько 10% залишок в 60% лігустіка. Як промислова бджола то супер,продуктивність на рівні.Але такі бджоли нам для чого.На медозбір то і наші Фкі непогані.Да і такій мікс і самі ми можем зробить,навіть і не контрольовано. Хоча там за океаном не сплять,а працюють з карнікою.Така назва в чистої карніки і залишається.Контрольоване спарювання,інсемінація ,тобто бджолу підганяють під свої умови. Кому пощастить такіх бджіл мати,то і може щось про Американську карніку говорить.Доречно сказать в горах де межує Італія і Австрія проживають бджоли сірі як карніка,алеж то всетаки італійка,яку також ексортують.Також є окремо бджоли з високим куб.індексом називають карнікою,Оця мішанина і приводить до не порозумінь.
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Хай хто що хоче то пише,карніка 03 то продукт селекції німців.Хоча коріння росте з Словенії.
 4. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Карника 03 (Carnica 03 ) Название Описание Карника 03 Название дано немецкими селекционерами. В Словении селекцией данной линии не занимаются. Весь генетический материал принадлежит германии.крайне неустойчивая в селекционном плане. При наличии любых чужеродных трутней происходит потеря качеств линии, поэтому абсолютно непригодна для выезда Передача признаков При чистопородном разведении сохраняет устойчиво все признаки родительских семей. При создании F1 нечистопородном (свободное спаривание) устойчиво сохраняется только незлобность (доминант). Остальные признаки неустойчивы или ненаследуются. Полезные качества (признаки) Усидчивость на рамке, чистоплотность, неройливость, ранее развитие потомства, хорошая способность к приносу. Особенности развития Взрывное развитие в месяцах март апрель май, но без приноса пыльцы матка прекращает кладку!!!. Всвязи с этим способность к зимовке небольшой семьей. Максимальное развитие В месяцах май – июнь требует минимум три корпуса (здесь и далее имеется виду корпуса на 11 рамок,размер рамок 370223). При хорошем приносе минимум четыре корпуса. Недостаток – при применении ростера (ганемановской решетки) и маткой в первом корпусе очень часто недостаточность ферромонов в верхнем корпусе, и отсюда или тихая смена или закладка роевых маточников. Сила ройливости Как правило, опасность роения сохраняется до 21 июня, но легко гасится постановкой достаточно большого числа рамок на отстройку в гнездо (по краям гнезда и вне гнезда строят плохо) Гибридизация Испоьзуется только как отцовская семья с целью доминирования незлобливости. Использование в качестве материнских семей крайне нежелательно виду потери признаков. Гибридизация со всеми линиями словенской карники. С немецкими линиями типа Хофмана и линиями Скленар гибриды плохие по качествам. С австрийскими линиями отношения как со словенскими. Гибриды с иными породами плохие. Рекомендуемое спаривание Станция Леммер Тожбо Словенська карніка це не те що в Німеччині карніка-03. Карніка-03 є продуктом Німецьких селекціонерів.По Словенській карніка в Україні закупки були,після випробування більшість відмовились. Хоча Вам можливо попало щось краще.
 5. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  то карника 03,чи карника з Словенії?
 6. Флюгель-індекс на відміну від Морфо-Хl дозволяє міряти трутня. Висновок: 2.1 Кі трутня карніка, хоча і з двома зубчиками.
 7. Рекомендую всем посмотреть два видео о VSH и по порядку прочитать коментарии.
 8. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В мене пешетц зараз лідер,за Вас не кажу.
 9. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Хоч би який не був маркетинг по лініях карніка, всеж пешетц як лінія по розвитку попереду інших ,незалежно від яких селекціонерів бджоломатки.
 10. N3 доволі знайомі графіки.
 11. С днём рождения!

  @Kumpel (Ігор Довгуник) З Днем Народження! мої вітання! Всього Вам найкращого !!!
 12. Вывод маток

  Тут дело еще в одном варианте,что когда кто не разбирается в искуственном выводе маток,то маточники(матки)тихой смены будут как находка.
 13. Карпатська бджола

  Много говорят за австрийку в Паппа но информации ноль,тоесть нету подтверждения.Я и сам правду хотелбы услышать.Поетому уважаемые факты в студию.
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Здесь также пешетц Хольткампа:
 15. Карпатська бджола

  Пане Ігор ,якщо зануриться в те, то чого там тільки немає.
×