Перейти к содержанию

Ander

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  493
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 399

4 Подписчика

Информация о Ander

 • Звание
  Пчеловод
 • День рождения 30.03.1973

Profile Information

 • Интересы
  матководство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  дадан корпусной,улей-лежак
 • Порода пчел
  Carnica, Karpatica.

Посетители профиля

2 431 просмотр профиля
 1. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Если эмигранту хвалебные оды поете,то зачем за коренных немцев-заводчиков карники говорить что они махлюют с матками и разницей в евро? Проследите паспорта на маток и увидите разницу по островным и Ф1,ни один смотритель на острове в лишних паспортах свою подпись не поставит и штампа его там не увидите. А по незнанию действительно можно преобрести маток, и Ф1 посчитать за островных или и.о.
 2. .які Ви щедрі, да і в правду дружбу не купить.
 3. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Щодо корпусів в розріз,то поганого нічого тут нема.Тим більше якщо сім,ї потребують розширення. По освоєнню в верх,то карніку особливо також припрошувать нетреба,хоча кожна лінія має свої особливості.В мене один Тр-07 не комфортно себе відчуває коли магазинною наставкою чи корпусом на 300 її припрошую,хоча Ф1 по пасіці всі ідуть без проблем. Найбільше вразив Пешетц,гніздо тримає в розплоді щей на наставки матка претендує...да от туди бджоли не дають,лють медом.Так і мед качаю ,бджолу для пустих нуків трушу, а робота сімей продовжується,бджола скоро нарощується. Також цікава імбрендна комбінація Пернеровського матеріалу.але вже маде ін Україна. На фото Пешетц та Пернера бджоли в наставках з відбудованою вощиною та медом.
 4. Карпатська бджола

  Ви запитанням на запитання? За все ОМУ писать не буду,але... ну...ця тема про карпатську бджолу .
 5. Карпатська бджола

  Ого, а можна детальніше за карпатку -" капустянку "з пустих нуків?
 6. Замовляв я в приват загороджувачі різнокольорові 100 шт ще на початку березня, обіцянка виконання була на кінець тогож місяця. От і чекаю майже три місяці. Я так зрозумів поїзд проїхав мимо моєї станції, чи то пласмаси для 3Д не хватає?
 7. Вывод маток

  Ну вище Вам відповідь дали без мене. По собі знаю: прививка личинок в стартер - 1 година перекуру і в,йо додому. А рамку засіву і без бджіл та ящика можна в авто за 1,5 год проїхать 150 км без наслідків .
 8. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Знайома картина, як по розплоду так і по поведінці бджіл. Доречі рамки гніздові, а верх на 145 медові.
 9. Вывод маток

  Я рахую що не тільки хочется нового, а це ще добре впливає на місцевий генофонд бджіл умовної породи бджіл. Адже якіб добрі небули бджоли на пасіці, всеж через декілька років потрібно підливать свіжу кров. Тому відстань в км і не стоїть в заваді щоб привитись і вивести маток від перевіреного племматериалу. Як приклад практикується в Європі і це навіть прослідковується в бібріді ( тестових сімей).
 10. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Та @Іван Михайлович карніка від перевірених заводчиків вся як мерседес,та в тренді.
 11. Вывод маток

  Я розумію так,що потрібно дотримуватися стандартів тих, які виточені роками.Про що вище нагадувалось в постах,в тому числі Рутнера на якого спираються і донині.
 12. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Привіт. Координати не шукав, так як і без того " ангела " в нас в Україні є достойний та миролюбний племматериал карніки. Крім вище зказаного добавлю :за лінію ангел говорить Прокудін що це його селекція карніки, а Інші вже пдхопили. В Україні займався нею Мельник з Києва.
 13. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  В мене є інформація з Кавказу по пернеровських матках осіменіння було трутом Целле.Відправляв в 2017р., розвиток, миролюбність та медистість дуже хороша. Що мамкі, що дочкі Ф1 працюють показуючи результати, якіх місцеві пасічники небачили з місцевими кавказянкою та іншими.
 14. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Детская пчела есть линия "ангел",карника селекции Польша. Замешана в ней Скленар. Говорят специально для городских условий, так -как миролюбива очень.
 15. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  6-1 c-Celle , 99-120 Karl Perner .Даних в бібрід немає,матка і.о. місцевий розлив.
×