Перейти к содержанию

Ander

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  435
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 151

3 Подписчика

Информация о Ander

 • Звание
  Пчеловод
 • День рождения 30.03.1973

Profile Information

 • Интересы
  матководство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  дадан корпусной,улей-лежак
 • Порода пчел
  Carnica, Karpatica.

Посетители профиля

2 079 просмотров профиля
 1. @Майер Вы так вкурсе по породах пчел,можете здесь мне подказать,немного розрулить что это по графикам.
 2. Приедте в Украину,Закарпатье и посмотрите сейчас на ту систему селекции карпатки.Эта система за 25 лет уже свое отжила.А за "неудволитворительный принцип селекции "пчел в beebreed.eu обратитесь к немцам ,австрийцам и тогда услышите от них ответ.А возможно и не услышите.....потому что не посчитают нужным,они выше чьихто предрасудков.
 3. Бажано виложувати інформацію правільно. Були оприлюднені дані про те, що карпатка в один ген ( вучівський тип) має різницю з іншими типами бджіл Закарпаття. А все інше ідентично з карнікою, і це по всьому чистопородному масиву типів карпатки. Теж саме з карнікою СКЛЕНАР: лінія яка різниться одним геном з іншими лініями карніка з Австрії та Німеччини. Це незаважає вести селекцію, схрещувать і робить кроси. В Європі одне другому не мішає. А останнім часом активно СКЛЕНАР використовують як батьківськи. В нашому випадку теж з бджолами з Вучкове, завжди поєднання цієї карпатки як батьківські з іншими типами карпатської бджоли тільки плюси. І на мою думку іменно цей відмінний ген типу " вучівський " позитивно впливає на всіх бджіл Закарпаття. Тому більшість стараються іменно звідтіля мати маток і торгувать їхніми дочками за межі Закарпаття видаючи за маток "вучківського типу ".
 4. У мене з тобою різниця в 30 км, а температурний режим доволі різний. -4 густий туман, також уже без болота під ногами.
 5. Система вывода маток "Nicot"

  Далее сот-никот оригинал,тоже с мисочками в оригинале. Как в первом случае так и здесь мисочки не вылитают.
 6. Система вывода маток "Nicot"

  Что в китайском соте,что в оригинальном французком мисочки оригинальные держатся отлично.С мисочками китайскими проблема,болтаются походу+ разнобой в размерах. Первое фото китайский сот- никот с оригинальными мисочками.
 7. Відповідь по темі: і зручні і практичні.Там користуються масово.
 8. Ось таке Румунське добро привіз з Молдови,якраз про це і мова йде. Матка не проходить,тим більше трутень.Розміри приведені вище.От тільки різниця в якості сировини,ці не просвічуються.
 9. Карпатська бджола

  Ось ще одне видання,як на мене,то також цікаве..... і не тільки картинками.
 10. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Перебрали уже всех.... ну это громко сказано. Материала есть достаточно и надолго,есть с чего выбирать и что везти.Да и это намечается от заводчиков с перспективным материалом,который не переплетается с тем ,который завозился уже несколько лет подряд.
 11. Юра я провірив інформацію, твоя усна згода була ще в лютому. Далі пізніше було підтверджено тобою в тел.режимі Ів.Михайловичу про членство в ОМУ. Мав прислать документи в ел. режимі. Того не сталось, а номер отримав "авансом ".Тапер стане все на свої місця. Нюанси своєї справи вирішуй з Михайловичом.
 12. Ви ж були на зустрічі,думаю почули,по Ваших словах самі хотіли вступить в ОМУ,дайте собі відповідь собі: яка ціль? Зробила це не та людина,але це не повод Теплову бути адвокатом Олени Приходько на цьому інтернетресурсі.Він член ГО ОМУ,право має вирішувать це внутрішньо ,а не публічно десь жаловаться.
 13. Не прицидент.Сам знаю запитів на вступ хватає,але... одні хочуть бути в ГО ОМУ бо бачать в тому зиск,інші щоб відстоювать свої інтереси,а ще просяться самі незнають чому. А от прицидент був на кордоні Україна-Польща,де людина не могла пройти таможню і прикрилась членством ГО ОМУ(себто робоча поїздка з дорученням від ГО ОМУ),був запит за цю людину.Як ти в цьому випадку поступивби? Тобто хотіть бути в ГО ОМУ замало,має бути ціль. По можливості хто був ,та подав заяву отримав згоду на засіданні. Да і бакфаст тут нідочого,як і всі інші породи бджіл.
 14. С днём рождения!

  @Wladimir_K На довгі роки й на долю хорошуХай щедро тебе обдаровує Бог,Нехай твоє серце любов лиш тривожить,Хай квітне в житті тільки радості цвіт.Бажаю я щастя, здоров’я без лікуНа довгі прекрасні роки,Щоб доля тобі посміхалась довікуІ повнилось радістю серце завжди.
 15. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  В зависимости какая сила отводков будет,так и пчела сработает на подсолнухе.100% к средине июля начало августа пчела будет от закупленых маток и на подсолнухе увидите их работу,а полностью увидите их работу на следующий год.Остальное ответил в л.с.
×