Перейти к содержанию

Ander

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  499
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 415

4 Подписчика

Информация о Ander

 • Звание
  Пчеловод
 • День рождения 30.03.1973

Profile Information

 • Интересы
  матководство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  дадан корпусной,улей-лежак
 • Порода пчел
  Carnica, Karpatica.

Посетители профиля

2 539 просмотров профиля
 1. Паспорт матки

  Іван Михайлович я не помилився.Мова йде за такі паспорти(38-09) bj.tochok.info/Pedigree/Carpatian-Sinevyr(RIV)-2018 Муха Ярослав тут нідочого.
 2. Паспорт матки

  Паспорт не оригінальний точно.Хоча як би виписаний членом ГО ОМУ.
 3. Карпатська бджола

  Все що пишеться в даній темі про карпатку,тобто відгуки.
 4. Карпатська бджола

  Чим видає?Тим що штучно з 90х вибраковували всіх маток не чорного кольору? Стандарт вучковської є,але генетично збіднілі типові бджоли.Як-то Халенков казав:для прикладу ключ на 24 для автомобіля є,але не до всіх гайок підходить. Якщо перевести на нашу мову,то через колір маток які були раніш різних відтінків кольору загублено багато добрих генів.І колір меду не носить ,якиб були мирні бджоли(стосується не тільки карпатки). Доречі наскільки знаю, Василь форум читає ,хоча не зареєстрований і вкурсі всієї писанини про карпатку.
 5. Еслибы Вы жили в Украине,то понялибы что рынок маток разгружен и весь активный сезон нормальные пчеломатки в спросе. Почему? Все просто: несмотря на трудности с Росией как потребителя(пакеты,матки),обратная сторона много и упорно заказывает маточек и кстати не в одну сторону и не один год. Да и в вашей стране спрос есть,пытаются приобрести разными способами в Украине. Что,разве сравнив несчем работать?
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Делал,кое что осталось с прошлого года.Материал Шутте годится очень хорошо как отцовские.на фото улей с прошлогодней и.о.маткой Пернер на Шутте. Гнездо в расплоде,верхние корпуса мед. В этом году кто весной прививался,говорят маточки даже в ф1 отлично.
 7. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Если эмигранту хвалебные оды поете,то зачем за коренных немцев-заводчиков карники говорить что они махлюют с матками и разницей в евро? Проследите паспорта на маток и увидите разницу по островным и Ф1,ни один смотритель на острове в лишних паспортах свою подпись не поставит и штампа его там не увидите. А по незнанию действительно можно преобрести маток, и Ф1 посчитать за островных или и.о.
 8. .які Ви щедрі, да і в правду дружбу не купить.
 9. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Щодо корпусів в розріз,то поганого нічого тут нема.Тим більше якщо сім,ї потребують розширення. По освоєнню в верх,то карніку особливо також припрошувать нетреба,хоча кожна лінія має свої особливості.В мене один Тр-07 не комфортно себе відчуває коли магазинною наставкою чи корпусом на 300 її припрошую,хоча Ф1 по пасіці всі ідуть без проблем. Найбільше вразив Пешетц,гніздо тримає в розплоді щей на наставки матка претендує...да от туди бджоли не дають,лють медом.Так і мед качаю ,бджолу для пустих нуків трушу, а робота сімей продовжується,бджола скоро нарощується. Також цікава імбрендна комбінація Пернеровського матеріалу.але вже маде ін Україна. На фото Пешетц та Пернера бджоли в наставках з відбудованою вощиною та медом.
 10. Карпатська бджола

  Ви запитанням на запитання? За все ОМУ писать не буду,але... ну...ця тема про карпатську бджолу .
 11. Карпатська бджола

  Ого, а можна детальніше за карпатку -" капустянку "з пустих нуків?
 12. Замовляв я в приват загороджувачі різнокольорові 100 шт ще на початку березня, обіцянка виконання була на кінець тогож місяця. От і чекаю майже три місяці. Я так зрозумів поїзд проїхав мимо моєї станції, чи то пласмаси для 3Д не хватає?
 13. Вывод маток

  Ну вище Вам відповідь дали без мене. По собі знаю: прививка личинок в стартер - 1 година перекуру і в,йо додому. А рамку засіву і без бджіл та ящика можна в авто за 1,5 год проїхать 150 км без наслідків .
 14. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Знайома картина, як по розплоду так і по поведінці бджіл. Доречі рамки гніздові, а верх на 145 медові.
 15. Вывод маток

  Я рахую що не тільки хочется нового, а це ще добре впливає на місцевий генофонд бджіл умовної породи бджіл. Адже якіб добрі небули бджоли на пасіці, всеж через декілька років потрібно підливать свіжу кров. Тому відстань в км і не стоїть в заваді щоб привитись і вивести маток від перевіреного племматериалу. Як приклад практикується в Європі і це навіть прослідковується в бібріді ( тестових сімей).
×