Jump to content
Форум на ТочкУ

ss77

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,147
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ss77

 1. Тьфу, тфу... Похоже в этом году и качну что-нибудь. Сегодня уже второй дождь. Первый промочил на два пальца, второй похоже такой же. Обещают ещё. Подсолнух какой-никакой да будет. На днях наверное зацветёт. В прошлом году зацвёл 28-го, в этом запаздывает, из-за засухи. Сосед сказал, что может ещё быть поздний подсолнух. Вроде один фермер пересеял, сгоревшую пшеницу.
 2. Есть отводок, но там уже десять рамок. Матка-пулемётчица. Стоит попробовать?
 3. Такую рамку пчёлы могут реставрировать или топить?
 4. https://izmacity.com/read/rayon/87856/v-izmail-s-zavtrashnego-dnya-budet-tyazhelo-dobratsya Біляївка зовсім поруч, а у нас дощів 0, за те підтоплення. Дністер з берегів виходить! Сусідні села затоплює. Дороги перекривають. Как они это делают?
 5. У нас з липи тільки підтримка. Синяк ще трохи дає. З надією чекаємо соняшник. Вчора пройшов єдиний, долгжданний дощ! Обіцяли 10 днів грози. три рази чув далеко і ось тільки вчора на 5 см намочив. Для соняшнику одного дощу мало. На найближчі 10 днів обіцяють дві грози. Чи будуть?
 6. Я Уже сделал отводок, хватит! дармоедов плодить?)
 7. )))Конечно пчелой! 16 рамок. Рапс. акация - полный пролёт, с липы прыскают на пропитание.
 8. Лежак полный! Я уже печатный расплод вынимаю и подселяю слабым. А пчёлы поднялись, заманил мёдом, отстроили 4 рамки, поставил ещё две. Больше ставить не буду, думаю им хватит. Надеюсь на подсолнух (последняя надежда).
 9. Це теж відповідь! Дякую і на цьому. Хоча думаю що перераховані аргументи можна прив'язати до багатьох питань.
 10. Вітаю! Але знову читаю як йдуть справи у інших, а мене цікавить моя ситуація. На моє запитання відповіді ніхто так і не дав!
 11. У мене суша є. Я боюся, що бджоли зарояться. Тому вирішив розширити за рахунок магазину. Я питав: "А якщо взяток закінчився, вулик повний, бджоли все одно в магазин не підуть? Почнуть роїтися?" Бджоли піднялися, почали відбудовувати, але на ніч знову пішли вниз. Вдень піднімаються але тягнуть занадто ліниво. Не знаю чи варто піднімати розплід. Головне не суша, а роїння.
 12. Успіхів! Але на свої вопросі відповіді я так і не отримав. Тиждень втрачати? Чому бі заздалегідь не змусити бджіл відтягнути вощину, якщо вони можуть? Я поставив магазин чтобі бджіл відвернути від роїння, а заодно і сущь приготували. Може я неправильно вчинив? Що бі ві зробили?
 13. Так я ж ще не піднімав. Схоже липа закінчується.
 14. А не много? Поддерживающего вообще не было? Я давал по литру в неделю. У цьому році у нас теж не сіяли. Всього одне поле в 2 км. Може мені і вистачить?
 15. А якщо взяток закінчився, вулик повний, бджоли все одно в магазин не підуть? Почнуть роїтися? Заманив їх медом, поклав на рамки пару шматочків. Рамки повні, ввечері подивлюся, чи почали тягнути. А якщо взяток імітувати підгодівлею?
 16. Вулик повний, взяток з липи. Поставив дві рамки в магазині. Через дві години піднявся всього десяток бджіл. Я так розумію, потрібно пару днів почекати.
 17. Груші гули, а тополя тек! Під ним як після дощу. Але тільки на підгодівлю. Тиждень тому пройшов одиночний дощ, третій день гуде липа. Але напевно теж на корм. Остання надія на соняшник. Обіцяли дощі, а їх так і немає. Почекаємо ще. Надія помирає останньою!
 18. Мене цікавить процес. Для того щоб підняти рамку з розплодом, потрібно зняти магазин, потім витягнути рамку, десь її примостити, поставити назад магазин і тільки тоді встановити рамки. Може є нюанси, щоб спростити процес? І розплід повинен бути обов'язково відкритий?
 19. Понемногу несут с липы, синяка, малины. Но кормить всё равно придётся. Жаль что нет полей мака, очень любят!) У нас как в Мексике! Кактусы в огороде цветут!) https://rozetka.com.ua/24419514/p24419514/?gclid=Cj0KCQjwuJz3BRDTARIsAMg-HxVBQYqW8bj3ogES2UtPAL_GMHJGHvELHQk3tDLHoi8q5FMowDEM3p0aAuGPEALw_wcB Обратите внимание на это издевательство!
 20. Удивительно, но недели три уже как не вижу ни одной щурки! Г оворят дожди пойдут, пойдёт и щурка. ?
 21. Ура! Сегодня ночью была первая гроза в этом году и второй дождь! Трещины в земле затянулись, полегчало, огород поливать не надо. Может пчёлы с липы что-нибудь возьмут? Хотя губу не раскатываю, так как липы у нас мало. Скорее всего останется на корм. До сих пор о качке и речи не могло быть, только сироп калапуцал. Сэкономлю на сиропе немного. В этом году в окрестностях и подсолнух не сеяли. Всего одно поле. Чувствую, мёд придётся покупать.
 22. Яка корисна рослина, ця конопля! І пилок і мед! Нехай росте на радість бджілок. https://kak-eto-sdelano.livejournal.com/725874.html , https://habr.com/ru/post/391393/ ...! Зацвіла липа, буде толк? дощів як не було так і немає. Земля потріскалася. Синоптики кожен день обіцяють грозу!)))
×
×
 • Create New...