Jump to content

ss77

Активные Пoльзователи
 • Content count

  925
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,207

About ss77

 • Birthday 03/21/1954

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Украина, Беляевка Одесской области

General Information

 • Пасека в
  Украина, Беляевка Одесской области
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  Аборигены

Recent Profile Visitors

2,007 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  А для чего в сарай? До -30 пчёлы себя отлично чувствуют и на воле. Распространено мнение, что пчёлы боятся плохой вентиляции (влаги), а не холода.
 2. А зачем? Я обрабатываю, пока клещ сыпется. Обычно два раза. И всё! Смывы для статистики?
 3. Осінь-Зима 2019/20

  Думаю і від породи залежить. У мене розплід зараз є тільки у карники.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  Ось тут описано як китайський бджоляр ділиться досвідом. http://apiary.su/knigi-i-stati-po-pchelovodstvu/vsyo-o-pchelovodstve-sostavitel-a-s-zab/12/
 5. Звідки це відомо? Я чув, що з ліванського кедра краще. Думаю і інші думки є. Чому саме смерека?
 6. Пішла мода і на цей медонос.
 7. Осінь-Зима 2019/20

  Я теж вчора зустрів сусіда, у нього теж така біда. Так він просто зібрав рамки в один вулик і маток не тиснув. Говорить так завжди робив. Бджоли самі розберуться. Я раз теж так зробив. Рой підсадив, бджоли самі матку вибрали. Лише уявіть!!! За два роки павлонія виростає у висоту до 5 метрів і до 12 см у діаметрі!!! https://pasika.pp.ua/multimedia/news-beekeeping/item/695-honey-plant-which-is-a-new-hope-for-ukrainian-beekeepers.html?fbclid=IwAR0G2RKQ-RHlTs3WP6agOZXKbMJKsosmCp7vFnVF0zlgL41vwsdlCnDDVoM
 8. Осінь-Зима 2019/20

  Толку не буде з нових маточників, вирізати доведеться. А ця матка невідомо обліталась чи ні. Ось думаю, вбити її або назад в гніздо? Стара каліка, але сіє, хочу її до весни залишити, а там нехай міняють. Якби жало підрізати, то можна б і дві залишити. Якщо матка обліталась, то і бджоли можуть вбити стару. Напевно не потрібно ризикувати. https://www.apiworld.ru/1572954280.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+pchelovodstvo+(Мир+пчеловодства)&fbclid=IwAR3eEeS66KWjxmITOP5Vq4RaHYrK7HU20uBKT5h-qBI4MCW3_WCROPjHjiY Для повного щастя ще нам тільки такого не хватає а так у нас вже все є.
 9. Осінь-Зима 2019/20

  Старую матку пчёлы сами не убьют? Только молодая может? У старой не хватает одной лапы. По прогнозам ещё декабрь тёплый. 3 декабря +15. Опять появился открытый расплод, снова могут оттянуть маточник. Как будто старая сама хочет себя убить. А трутень вышел на прошлой неделе. Парочку нашёл под прилётной, в семье не искал. Было пару пятаков. Как жало подрезать? Пробовал давить на брюшко, не вылезает. Боюсь раздавить. Положил на спину, придавил спичкой. тоже самое. Посоветуйте.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Интересный случай. Только что поймал молодую, вернулась с облёта. Успел закрыть леток, сбегать за клеточкой и поймал. Теперь нужно проверить цела ли ещё старая.
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Я тоже так думаю. Если бы они обе перезимовали, интересно бы было посмотреть. Но в прошлом году подселил матку, она посеяла, пчёлы вывели свою, а старую грохнули. Как бы и в этот раз так не случилось. Не знаю что делать. Отводок делать поздно, убить молодую?
 12. Була одна сильно заклещённая сім'я. Після обробки, на підносі під прілётной два тижні знаходив мертвого кліща. Заглянув у вулик, а там за заставною повно мертвого кліща. Це бджоли потроху виносили трупи. Довелося змітати. Вони б довго ще працювали. Правда 45 діб забагато, але і кліща може більше ніж у моїх.
 13. Осінь-Зима 2019/20

  Прозевал маточник! Теперь в семье две матки (молодая внизу фото). В этой семье недавно и трутень вышел. Пусть обе зимуют, может молодая весной облетается? В 10 утра +20, днём как минимум 25. Вчера целый день летали, сегодня повылезали в 8.00, сейчас гудят.
 14. Я б не сказав. Полин дуже допомагає. Перевірено на одному вулику, зараз обсаджую інші. Погано видно, але зліва кліща немає.
×