Руслан К.

Пользователи
 • Публикации

  126
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

209

О Руслан К.

Previous Fields

 • Пасека в
  С.Липянка.Черкасская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК
 • Порода пчел
  Укр.(местная)

Посетители профиля

366 просмотров профиля
 1. Нужно громоотводы на полях ставить. А то в этом году очень возрастёт вероятность попадания молний в открытые участки посевных площадей.
 2. Нужно не оповещать, а покупать препарат безопасный для пчёл. Или применять отпугивающие пчёл добавки. В нашем районе ситуация точно такая же. Такое чувство что все аграрии скупились в одном месте.
 3. Можливо свиріпу обробили гербіцидами . Колись теж було щось подібне. Із варіанті тоді була соя на якій росла свиріпа і яку погербіцидили.
 4. Тепер у начальства на пасіку непотрібно відпросюватися. Відмазка "железна" , вірніше гіпсова.) А личинки можна і з гіпсом переносити....Так що, до праці! Виздоровлюй.!
 5. Хорош трутень! Рушать потрібно плавно бо борта поб'є.
 6. Так минималку ж подняли.))) Как позовёшь кого- то на работу, так все это ... соточку хотят.... Аж зло бере.)))
 7. Добавю ще у список : Драйзер , Диккенс, Хаггарт, Герберт Уелс, Майн Ридд, Фенимор Куппер... ну і Артур Конан Дойл. )))
 8. Медогонка не шепче, вона співає...))) особливо на підвищених обертах. Сьогодні отримав ... ту саму... з виставки. Медогонка - Супер!!!Хочу сказати, велике, спасибі Максиму за його роботу. Все вийшло на славу. Все працює , нічого не "б'є" і не торохтить... а отвори всі співпадають)))) навіть без молотка і напильника. Окреме спасибі Ігорю Бурякову за блок управління і Івану Фабро за його відео і гарний відгук про Максима. Завдяки Івану і Ігорю у мене тепер є цей агрегат.))) Усім дякую, особливо Максиму!
 9. Трохи не зрозуміло...Як для 230 рамки то 2 мм на відстань між рамками малувато.Можливо у Вас рамки на 220?
 10. Вітаю! А що за виставка? І де проводиться?
 11. Вспомнилось. Ну рисуй,рисуй.... Моцарт!
 12. Прочитав тему, і відразу виникло питання. Яку кількість листів, чи кілограм, вощини можливо виготовити такими вальцями? Скажемо так, працюючи без фанатизму.
 13. Дивлячись на це відео починаєш задумуватись в необхідності автоматичної розпечатки. Швидкість вражає.10-15 рамок за хвилину. Але чи вистачить здоров'я так цілий день рамками махать.
 14. А шашлыков пожарить? Непорядок. Хотя если лето с 1 мая, то да.....