Jump to content

Руслан К.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

733

1 Follower

Profile Information

 • Location
  С. Липянка

General Information

 • Пасека в
  С.Липянка.Черкасская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК
 • Порода пчел
  Укр.(местная)+ карніка

Recent Profile Visitors

1,201 profile views
 1. Восковые свечи

  Не всіх є фото.
 2. Восковые свечи

  Поки що миші найбільш популярні. Хіт продажу. Як і свинка минулого року. Є ще формочки до Валентина та 8 березня, але вони менш затребувані.
 3. Восковые свечи

  А чого кричать, потроху творимо. Усіх з наступаючим Різдвом!
 4. Ви тільки забули додати що для цієї ціни, 40, потрібно було ще і пароль назвати.
 5. В Украине 35 грн в сентябре, в Молдавии 30 леев в то же время, курс 1,6грн - 1лей, там же звучит фраза что Украина продает свой мед примерно на 40% дешевле рынка Евросоюза. Возникает вопрос,так за чей счет банкет? Пусть даже если это не 40% а меньше.
 6. Видимо наши два раза по 17,3% отняли если у них 27грн/кг получилось.Так что, пошире расставляем уши, больше лапши поместится.
 7. По этому тоже. Но 43-56 это цена подсолнуха.
 8. А в Молдавии почему то 43-56 грн. Вроде и не за океаном, и меда меньше чем Украина производят, и уж тем более меньше чем Аргентина.Так в чем проблема? Мед - "жидкое золото" Молдовы. ALTERNATIVE
 9. Скажемо так, 48 в кінці жовтня і 51 у лютому це було приблизно однаково 1,8 ує.
 10. Не було. 48-49. 49,5 був максимум і то не для всіх.Курс $ правда був інший чим у лютому.
 11. Аналогично. Першого лютого, по 51грн.
 12. Я не знаю яке, там, задоволення отримує європеєць. Але закупаючи мед у канадця по 3,5 ує ( зверніть увагу що це мінімум) вони точно не експортують його по 2 ує.Але важливіше інше. Нам стараються нав'язати ціну 35-40грн і підносять її так наче це вершина мрій. І що з такою ціною ми заживемо не гірше ніж у Канаді. А можливо і краще бо у нас податок же менше. А на рівень життя, на мою думку, потрібно звертати увагу, бо так і будемо жити так далеко в ж... що з Канади і Європи навіть не видно.
 13. Звісно не так погано... Тільки давайте врахуємо що Канада входить у десятку кращих країн за рівнем житття. На кілограм меду канадець може купити майже три літри пального. А на мінімальну зарплату - тридцять вуликів. Так що, давайте, здавайте по 35 грн. І мрійте далі як ми догоним і перегоним Канаду. Аргентина, Індія, а тепер уже і Канада... що далі?
 14. А який толк писати. Переливати із пустого у порожне? Буде нормальна ціна, будемо здавать. Не буде, нехай стоїть. Хто хотів той уже здав, хтось зараз здає.Конкретно мене така ціна не влаштовує. Бажаю всім тоії ціни на яку він заслуговує, в першу чергу перед самим собою.
×