Перейти к содержимому

Руслан К.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  183
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

337

О Руслан К.

Previous Fields

 • Пасека в
  С.Липянка.Черкасская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК
 • Порода пчел
  Укр.(местная)

Посетители профиля

540 просмотров профиля
 1. Зліт бджолосімей

  Жалівся один пасічник що у нього 4-5 сімей злетіло. А може й не злетіло може просто випали. Але діло не в цьому. А в тому що коли річ зайшла про обробку від кліща то каже. Да, ти знаєш, кліща в цьому році багато. Я три дні назад пролив біпіном,то по куткам аж кучки кліща лежали. І це каже пасічник який займався бджолами коли я ще не родився. Мені б хотілося ще на його суш подивитися... То як тут не злетиш коли кліща купками рахувати приводиться. Хоча може це новий метод боротьби такий, проти кліща. В основі якого правило. " нема бджіл- нема кліща"
 2. Улей КУКА (корпуса на 8 рамок Рута (435*230мм)

  Весною спробую. Але боюсь не вийде в мене об'єктивного результату. Бо скажімо так, на пасіці 80% сімей ні роду ні племені. Є такі що ще не встигли корпус на 10 дадана освоїти, а вже в ройове. Поки виведеш то дивись і з іншими зрівнялися. Є ще карніка, зробив літом два десятка відводків. Іде в зиму, на 4-5 вуличок. Спробую порівняти.
 3. Улей КУКА (корпуса на 8 рамок Рута (435*230мм)

  Забираюсь робити днища, сітчасті. І виникло таке питання. Наскільки важлива при весняному розвитку діафрагма під сітчатим дном? Чи велика різниця з нею і без? У мене всі на сітці , але не перекривав цілий рік. А зараз замислився чи не втрачаю я в швидкості нарощування бджоли? Може хто проводив такий експеримент? Дякую!
 4. А в мене є такий що здав, в кінці серпня, по 38 дві тони. Ну то таке... А от хто мені скаже що там за з'їзд у німців? Бо сьогодні вирішив розвідати ціну мед у своєму регіоні, то всі заготовачі як один кажуть, от приїде директор з германії.... от приїде... що там у них, чергове зібрання?
 5. В нашій області на сьогодні: Біхайв - більше 2т - 46грн.Кажуть більше небуде, везіть швидше.Обманюють? Є і інші - дають менше, 44-45.
 6. Дым пушка

  Почитайте на 40 сторінці цієї теми.
 7. Дым пушка

  В минулому році була така ж ситуація. То порекомендували акуратно зібрати верхню частину, там де біпін. А нижню лишити, там тимол. Те що з верху заливаєте в дим пушку і працюєте. У мене кліщ сипався.
 8. О корме и кормлении пчёл

  Закормлював кому більше треба то 5 л. відрами. Кому менше то банками з дірявими кришками. То всі кому треба то брали. Деякі навіть язики почали строїти. А ці дві не беруть.Тож поклав у пакетах на рамки, все як у Вас тільки без росинки. То вдень ніби і беруть трохи а на ранок під вуликом куча ос. Бо капає через сітку. Але то вже в минулому. Процес об'єднання уже запущений. Молоток свою справу знає.
 9. О корме и кормлении пчёл

  Варив, полинь із деревієм. Не беруть. Бананів не має.
 10. О корме и кормлении пчёл

  Усім дякую!
 11. О корме и кормлении пчёл

  Великим проффесором себе поки що не вважаю. І якщо запитаю то від мене не убуде. От і питаю, бо гарна і своєчасна порада ніколи не буває зайвою. А славнозвісний метод " молотка" це .
 12. О корме и кормлении пчёл

  На сьогоднішній день навіть трохи більше 70. Та все одно хотілося б кожну зберегти. Але зроблю як рекомендуєте, у самого такі думки були, поб'єдную і не буду ходити кругом них. Дякую!
 13. О корме и кормлении пчёл

  Закінчив закормлювати сім'ї в зиму. Все наче б добре. Але ні. Дві сім'ї не беруть сироп. Я уже і в пакетах на рамки, і баночках з дірочками з верху. Не беруть і все. За неділю може з літру. Кормів дуже мало 15-20%. Матка, розплід є. Може щось порадите? Сім'я середньої сили скажімо так %45.
 14. Мед це ліки! Хлорамфеніколовий. От і лікуйся таким. Гірка правда сьогодення. А потім питають, чому алергія на мед? Він же натуральний....
 15. Улей КУКА (корпуса на 8 рамок Рута (435*230мм)

  А якщо не міняти корпуса, матка буде погано освоювати нижній корпус? Бо краще працює у верху, де тепліше. Чи може занесуть і заб'ють пергою? У мене весь час матка у одному корпусі , а зверху розд. решітк. То отака маніпуляція корпусами для мене поки що є таємницею. І ще , таку ротацію корпусів потрібно проводити 1 раз, чи декілька раз за сезон, приблизно через 25-30 днів?
×