Руслан К.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  151
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

267

О Руслан К.

Previous Fields

 • Пасека в
  С.Липянка.Черкасская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК
 • Порода пчел
  Укр.(местная)

Посетители профиля

451 просмотр профиля
 1. Гарний комплект. Підкажіть яка насправді ціна за кг? А то в неті розбіг цін від 11грн до 45грн. І якщо не секрет то можливо і контакти дасте, в приват. Дякую!
 2. А ми вже настільки привикли, що не можу чомусь у Вашому варіанті сприйняти.)))) Років з 15-20 назад кожен сільський голова обов'язково таку штуку в своєму бобіку возив.)) Та яка б конструкція не була, смак і аромат словами не передати.... а якщо ще і гарна компанія ....
 3. Можливо такий варіант. В землю штирь. На який ставиться диск і вільно обертається навколо своєї осі. Зверху ручка яку можно викрутити або вкрутити. За яку можливо переносити і обертати так як полум'я не завжди рівномірне з усіх сторін.В такому варіанті в отвір посередині вварюється або обрізок труби або завіс з ринку... або все що є під руками. ))) За фото вибачайте.
 4. Теж оплатив. Інформація в приват.
 5. Вірші не потрібно розуміти так дослівно, тут скоріше потрібно читати поміж рядків. Автор висміює в першу чергу тут людські вади.Чому виклав? Та тому що вже просто накипіло. І думаю не тільки мені.Пальцем вказувати не буду, кожен зрозуміє як зможе. Це стосується не тільки цієї теми а і інших. І якби Міхалков розумівся на кавунах, то не став би поетом і письменником. Бачу вже все видалили. Прошу це також, бо не знаю як це зробити. Дякую!
 6. На слідуючий рік ще не планую. Але як не через рік то через два прийдеться возити. Або робити більше точків по 40-60 сімей.
 7. Поправочка, не 1 грн, а 2грн.))
 8. У нас в цьому році, на ріпаку, в одне місце хтось вивіз 200+ сім. Поле десь 60га і кілометра за два ще одне, приблизно такогож розміру. Що вкачали - незнаю. Вважаю що причина такої кількості бджіл на одному місці, це неможливість залишити точок без нагляду. От і виходить що ставлять ближче до села де в кого якийсь знайомий чи родич. І виходить замкнуте коло. Wladimir К, як Ви вирішуєте питання охорони?
 9. Є трохи. Раніше думав про нього краще. Але не він один. Минулого року мені три пасічники казали( свої односельці 3-5 сімей) чому я не іду проганяли пасіку що стояла за півтора кілометра від мене нібито (чи) на перельоті. То сказав що мої дорогу додому знають.)) Картина була така : моя пасіка, ярок десь 500-700м, поле соняха 100га, посадка, за посадкою кочова пасіка до 100 сімей і далі ще 100-150 га соняшника. Роз'ясніть це на перельоті чи старческий маразм? Дякую за підказку з насосними станціями, у нас починають з'являтися на полях.
 10. Для пошуку меду, вперше, були використані спеціательно обучені пчели. Давайте привітаємо наших героїв- вартових!!
 11. Виникло одне питання, але почну з початку.. Звоню, сьогодні, знайомому пасічнику, який живе на невеличкому хуторі, спитати який він цукор бере для підкормки. Розговорились. Каже у нас тут таке було... Привезли 180сімей! Поставили у нас на перельоті. Ми як пішли з мужиками та як дали їм і в хвіст і в гриву. До навкулачок правда не дійшло. Як потім з'ясувалось то мужичок був один а їх було троє чи четверо. То я кажу- Оце ви герої.(( А в минулому році хтось приїздив то вони йому вулики повалили. Така поведінка звісно нікого не красить. І тим більше вулики тут в чому винні? Можливо тут зіграла жадібність, зависть та інші людські вади, але питання не в цьому.Вірніше декілька питань: Таке явище як пасіка на перельоті як його охарактеризувати? Яка відстань від стаціонару, 1000,2000.... метрів? І чи дійсно бджола із стаціонару летить у вулик що на перельоті? Як вирішувати питання з місцевими. Бо якщо підеш домовлятися то звісно що скажуть "не-не у нас тут і так бджіл багато" хоча у випадку який я наводив вище то на хуторі не більше 120-150сімей. І мабуть що варто прикупити травмат? Бо бджіл в обіду не дам. Сам поки не кочую, але бачу що треба починати. Тому прошу кочівників з досвідом, так сказать "прожжённых". Пролити трохи світла у цій справі. Дякую!
 12. Ну-у, це вже в минулому... Нефть зараз не в тренді. Правильна відповідь -"Мьйод")))
 13. Приєднуюсь, 32 пачки. Повідомлення відправив у приват.
 14. Вітаю! Олег, скажіть чи продаєте ще пилкозбірники? Яка зараз ціна?
 15. Казала одна бабка: Не проси дощу - проси урожаю! )))