Перейти к содержанию

Руслан К.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  247
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

630

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  С. Липянка

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  С.Липянка.Черкасская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК
 • Порода пчел
  Укр.(местная)+ карніка

Посетители профиля

1 000 просмотров профиля
 1. Гыыы

 2. Гыыы

 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Чим пояснити? Не знаю. Але таке сталося тільки у сім'ях, і тільки у тих де підсаджував неплідок. У відводочках і у сім'ях де давав маточник нічого подібного не було. Сім'ї місцеві, ройові. Знайомий казав що минулого року таке саме у нього було з бакфастом. Цього року у нього всі під садки ідеальні.Можливо стара бджола відчуває що молода бджола від карніки якась не така, іншої породи. Тоді виникає питання чому тих що підсаджував у маточниках не трогають? Можливо це дійсно нехватка мододої бджоли, і ще до цього інша порода.
 4. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  У мене така сама ситуація тільки з карнікою. Правда підсаджувалися у сім'ї. Так от, засів і печатка від бруска до бруска чотири рамки. І коли починає лупитися молода бджола карніки, матку знищують. А вже потім тягнуть свищеві маточники. Таких сімей у мене 15%. Так що я помилки у Ваших діях не бачу. Як казали вище це потрібно пережити. І ще. Шукайте у кого можно взяти личинку для прививки. І виводьте самі. Навіть якщо у Вас уже буде Ф2.
 5. У нас розкидають трихограму з літака по кукурудзі. Біологічний метод. Ніякої шкоди.
 6. Минулого року вже збиралися, і арбітр був. Махав кулаками на фермерів, обіцяв показати "кузькину мать". А цього року цей арбітр сам положив пасіки по 100 сімей.... Ви все правильно пишете, домовлятися потрібно, але процес домовляння буде ефективніший коли ці травачі чи кропильники теж відчують гіркоту втрати. Ато дивляться наче ти до їх не домовлятися прийшов а милостиню просить. Тільки комплексний підхід.
 7. У нас скоріше сірники заборонять ніж хімію.
 8. Читаючи останні пости, мені, здається що Старий Друже, не такий і друже нам, пасічникам. Хто зна хто сховався за цим ніком. Можливо це наклавший у штани фермер, який хоче зберегти свій урожай. Зареєструватися для того щоб заспокоювати пасічників? Не схоже на нашого брата....
 9. Цікаві фото

 10. Тара для меду

  Я б не брав. У мене чотири бочки після однієї здачі перетворилися у брухт. Бочки з під бананового соку, чи пюре. В середині не емаль, а краска, яка злазить шматками. Нижня отбортовка геть погнулась, коли бочку перекочували. Ще казали що бочковозом можна прорвати знизу дно. Коротше, не годиться вона під мед. Дуже тонкий метал. І ніхто у Вас її не викупить, і не дасть в замін іншу.Тож вирішив що нехай і дорожче зате стандартна.
 11. Международный фунт ( pound ) равен 453.59237 граммов (гр., grams). Определение фунта было достигнуто в 1958. 1 кг - 2,2 фунт.
 12. Як казав один, ледачий, пасічник:- " наробитись за дарма"
 13. С днём рождения!

  @konoval_am, Вітаю! Бажаю здоров'я, гарних медозборів та 100% обльотів!
 14. Малярный ликбез

  Ширина 10-11 см. Товщина 4 см. Ворс коротенький. Легше потім мити.
 15. Малярный ликбез

  Я крашу валиком. Выходить швидко і рівномірно. Краще чим щіткою. Щіткою прокрашую тільки виборку під ручки.
×