Богдан1

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  724
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 433

О Богдан1

 • День рождения 09.04.1983

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Перемишляни
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  РУТ
 • Порода пчел
  Карпатка
 1. необхідність телефон глюканув
 2. Вадим тут не пеппалкг
 3. А мені сказали тільки 3 прийшло.....
 4. А як по іншому прийшла матка вивели дочок штук 15 перезимували і на замітку від якої заморскої дочки які ознаки а потім і на платформу і гайда по полях і бачу картину від якої виводити більше дочок від якої взагалі неварто.Але скажу одне у мене небуло ні однієї матки карніки від якої я взагалі невиводив кажна має свою ізюмінку .Просто не кожен матковод має час возити дівчат по полях але щоб відкрити їх потенціал це необхідно...І ще одне міряти потрібно булоб якби ми були в бібріді а так ми берем ген матеріал для ф1 а для іо робим комбінації планування але це приблизно бо тестування груп аналогів у нас непроводилось ось десь приблизно відповіді на ваші запитання якщо ще щось цікавить пишіть...
 5. Андрій неповіриш но цього року ні в однієї карніки решітки нестояли і вище 2 8 рамкового корпусу вони незапльивали але блищим часом відкачаю мед сформую світлу суш в нижніх корпусах вверх усі старі на вибраковку а потім заберу з медом і порядок ,,до зими готуватись завчасно треба"
 6. А до чого тут жаба???? Результати по витяжці личинок є і вони реальні ...А по єкскриментам ні може уно терапія це питання обговорювалось багато разів. І питання до вас чи можуть мати єксрименти ,,шлунковий сік церазу і ліпазу" завдяки якій вона розчиняє віск ?
 7. Розумні слова я такої самої думки ексременти намішали з горілкою ось тобі ,,екстракт" а личинку потрібно по 2-3 години відбирати і розмір 1,2 -1,5 см ..
 8. переміщати непробував небкло потреби,але цікаво чи дійсно дах їде)))
 9. Любий наркоз залишає якісь наслідки але незавжди ми їх наочно небачим,і бджоли нам нерозкажуть)))
 10. Топто ідуть дощі матки лупляться в виховательках їх вік по 5-7 днів ти відбераєш плідну матку а ввечері даєш наркоз і кидаєш неплідну матку .... Вовчик читати одне а на практиці підсадити пару сотень маток то інше незавжди все гладко.
 11. Коли немає взятку або затяжні дощі.
 12. то що ми бачим по бджолі що вона сіра як недорозвинена жіноча особина то на матках чітко видно темні каштанові тигрові . Коли виводим від карніки дочок то дочки різного окрасу а ле Рутнер писав що колір маток на продуктивність невпливає але от аналогія поки наші вчені ганялись за коліром маток то втратили продуктивність.З тої карніки яку я утримую по загальних ознаках та гко це Панцер брю(Пехакер) та Пернер .
 13. Підсаджував в нуклеуси після поганих погодніх умов 0,4-5 кубика шприца на одне маткомісце дві рамочки в сумі 1 -145 забирав плідну а ввечері давав наркоз і кидав неплідну до засіву получався вихід 55-65 % маток залежало від партій
 14. У нашій державі усе реально тільки потрібно мати хороші знайомства)))