Перейти к содержанию

Богдан1

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  825
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 778

Информация о Богдан1

 • День рождения 09.04.1983

Profile Information

 • Место расположения
  Перемишляни

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Перемишляни
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  РУТ
 • Порода пчел
  карніка карпатка
 1. Колись мені Місько казав Богдане за морфометрію тебе тіки інститут похвалить а за мед пасічники
 2. по чистопородних роїння небуло агресивність робота з димарем але давай заглянем з другої сторони коли 4 покоління то що нестабільність 51 78 кг топто мінімум і максимум вроді не сильний розброс. Вивчаєм дальше!!!
 3. Читаю тему тай дивуюсь а цифир то нема!!! А саме головне в нашій галузі гко ви знаєте цього року порівнював карніку і карпатку і ви знаєте по кг продуктивності карніка на рапсі дала краще а ось сонях гречка карпатка краще .Але тіки чекаю на результати генетичного аналізу відмінність моєї лінії карпатки від карніки про моє порівняння далі буде.
 4. Цікава тема тут учасники ладні один одному горло перегристи лишби доказати один одному що кожен має право! Так кожен має право а давайте заглянемо що буде через років 20 чи більше а це масив метисів який і існує в приоді а це коктейль з кавказянки карпатки карніки степової та італійки. Так можна сказати а що мені до того я буду тримати то що мені дає результат і впринципі праві але чи можем ми зробити щось для наших порід можем,а чому паралельно утримуючи баків нетестувати степову,карпатку всього лиш одну групу 8 сімей і відбирати саму кращу по гко робити благо для нашого бджільництва ПАРАЛЕЛЬНО!!! І це самий бувби правильніший крок бо умовний ідеал ви бачили в іноземних породах то чому недовести наші породи до цього ідеалу! Про себе основному на пасіці утримую карніку різних ліній але паралельно карпатку яку тестую і скажу відверто не настіки ми відстали можливо по 2 пунктам а це миролюбність та гігієна якщо порівнювати з карнікою але зимівля та розвиток у карпатки кращі(маю наувазі порівняння в моїй місцевості) .Тому спорити можна про багато чого а давайте попрацюєм на благо наших нащадків чи насрати і залишити вирішувати вам! PS.2 дні небуду на звязку буду в горах на коментарі відповім пізніше
 5. Відсотки це все відносно і то що ми намагаємся робити комбінацію це як фортуна лотерея і тіки по відгуках ми можем дізнатись про певний крос чи він вдалий чи ні.Доречі про відсотки доприкладу заходжу в бібрід розділ планування і ввожу номер матки якої у нас лиш дочка з батьком простіше бо трутень класовий і получаєм умовний результат.Але чудо що це за чарівні 122 мед це може бути 15 а може І 100 тому радьтесь з автором оголошення згідно статистики яку він і повинен отримати від вас.
 6. А давайте порахуємо

  Це якраз ви пишете дурниці а тепер поясню чому. Доприкладу купили ви 20 пакетів 10-20 травня на даний момент плідних маток ще нема перші пристойні будуть 25 і ви починаєте міняти стару дави молоду підсаджуй витрачений час на підсадку плюс затрати по виводу це якрас з розряду ,,танець з бубном " а ще 2-4 вбють або немає взятку і прийом поганий тому краще найти породу яка найкраще підходить і брати пакети ті що потрібно і без танців
 7. В Україні є виробники які експортує вощину невже ви вірите що він кращу вощину залишить на наших теренах! А по друге один знайомий показував парафін який має фізику 100% як віск навіть темпераатура плавлення 69 ось і маєм вощину з парафіну а забрус за бугор. Вихід один збирати забрус кооперуватись і відкатувати.
 8. Так у когось уже було)))
 9. Я уважно читав але аналіз генетики робили але не усі озвучені
 10. А в тебе блондинка чи брюнетка?)))
 11. Тут Юра правий карпатський трутень темі стерніти .Зарас правду нерозбиреш бо і карніку возили наші і німці карпатку вливали на пітвердження моїх слів є Йохан Петс з яким я розмовляв минулого року і який і возив карпатку в Німеччину і казав що наша карпатка а саме 69 72 були продуктивніші в порівнянні з карнікою .Але ми своє закопали а німці відкопали тому і маєм дану ситуацію але час розставить на свої місця!
 12. Вам ніхто і немішає але і ви немішайте .А порівняння ми можим зробити виводите свою скіфську я свою галичанку на нейтральну тереторію нейтральна відповідальна особа і розставляєм усе над і...
 13. Карпатська бджола

  Нічого Андрій появляться)))
 14. Карпатська бджола

  А я би так про іо карпатки неговорив і на форумі є люди які брали іо карпатки і доволі схвальні відгуки.
 15. Карпатська бджола

  і згідно перекладу потрібно підтягувати і румунів і молдаванів.
×