Jump to content
Форум на ТочкУ

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,611
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by asaltan

 1. Для того, щоб стверджувати, що ми не зможемо відрізнити торішній мед від позаторішнього Вам не потрібні ніякі варіанти (Ви і так усе знаєте), а для нас придумуєте різні варіанти. Не сумнівайтесь: Ваш торішній мед від меду із єгипетських пірамід відрізнимо, хоч дехто і цього не уміє.
 2. Доставка за наш рахунок, а зразок 50 грамів меду за безплатний аналіз, думаю, Вам не жалко (Можна в п/е пакетиках).
 3. Пришліть зразки різних років, ми попробуємо класифікувати.
 4. Ми й не будемо особливо прискіпливо шукати різницю, аби тільки основні параметри були в нормі.
 5. Повністю згоден і не забудьте говорити це покупцям на базарі.
 6. У мене немає думок відносно роздрібних цін на мед і нічого цікавого на цю тему сказати не можу. Але хочу обгрунтувати, навіщо потрібна реєстрація пасічників, як виробників товарного меду. Товар - це предмети або речовини, які зібрані, вирощені, виготовлені спеціально для продажу. Тобто товаровиробник-пасічник повинен догядати бджіл, лікувати їх, відкачувати, фасувати і зберігати мед з урахуванням гігієни і стандартів. Якщо пасічник розраховує продати мед, як товар, то він повинен зберігати мед у відповідній, герметично або щільно закритій тарі. Якщо банка (відро) з медом над'їдені, то це вже не товар, а недоїдки і продавати на сторону цей мед не можна! І якщо з 2018 року у пасічника стояв мед для продажу, а потім він його над'їв, то це значить, що він безплатно перевів товарний мед у розряд недоїдків. P.S. Цікаво, що думає на цю тему Мико?
 7. В Німеччині існують норми мінімального % пилку для основних видів монофлорних медів: Акація 20, Липа 20, Верес 45, Соняшник 50, Конюшина (клевер-рос.) 70, Ріпак 80. Все інше - це суміші медів. Звичайно, є ще інші вимоги. Формулу доплати за підвищений % пилку дати не можу, але доплата є. Торгуємось...
 8. Вірю! Але: - я пишу про оптові ціни, до яких вдається доторгуватись; - в українському липовому меді 10-15% пилку липи, в європейському: 20-40% і тому нашу липу QSI чи Intertek класифікує, як різнотрав'я з липою (у нас на складі 12 тон такої липи).
 9. В ЄС основні меди (за кількістю - ріпаковий і липовий). Соняшникового тільки у Франції та Іспанії багато.
 10. Український липовий мед - тільки в Україні оцінюють, як супер-мед, в ЄС він коштує всього на 10-20% дорожче, ніж соняшниковий. Тому заробити на експорті липового меду із України - проблематично. P.S. Лови момент - дехто вважає, що це переклад латинського "memento mori". Правильний переклад - пам'ятай про смерть.
 11. Гомогенізацію ми проводимо (зазвичай 1,5 грн/кг). Експортувати чужий мед не згодні і і на те є дві причини: - якщо покупець чи контролюючі органи ЄС знайдуть колись в цьому меді якийсь забруднювач, то собак повісять саме на експортера з усіма оргвисновками по лінії ветеринарів та митниці; - якщо покупець не заплатить за мед, то за неповернення валюти буде відповідати саме експортер, а не фактичний власник.
 12. І продали на складі в Томаківці (експортували) фірмі з іноземною реєстрацією, але українськими власниками.
 13. СППУ взагалі не зареєстрована на митниці, тому вони експортували через "Сонячну квітку".
 14. Сорока на хвості принесла, що кооператив "Сонячна квітка" із Павлограду експортував із Томаківки (самовивіз) в Литву 20650 кг соняшникового меду за ціною 1,23 Євро/кг. Важко сказати, яка реальна ціна експорту, оскільки невідомо, хто оплатив перевезення в пункт гомогенізації, за бочки, гомогенізацію, аналізи в Україні і за кордоном (якщо були), митне оформлення, сертифікати... Можна припустити, що пасічники СППУ (кер. Легкий) одержали "на руки" 1,1 Євро/кг. Якщо є додаткова інформація - прошу ділитись.
 15. Зеленського на обіді не було, мабуть, саме він в цей момент ставив гумові прокладки.
 16. Меду надлишок: вчора на базарі в Кривому Розі (Довгинцеве), що свіжого меду немає, а є торішній, покупців в той же час немає ніяких!
 17. ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі; - соняшниковий та ріпаковий мед за ціною до 29 грн./кг в залежності від якості та розміру партії (500 кг - 27 грн/кг; 1тона - 28 грн/кг; 5 тон і більше - 29 грн/кг). - акацієвий мед за ціною до 75 грн/кг. Визначаємо ціну за наданими зразками (50г) Оплата протягом 2 тижнів після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс. Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12 Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.
 18. Не треба ставити вулики біля магістральних доріг (де фури їздять), то й меду буде більше.
 19. ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі; - соняшниковий та ріпаковий мед за ціною до 28 грн./кг в залежності від якості та розміру партії (500 кг - 26 грн/кг; 1тона - 27 грн/кг; 5 тон і більше - 28 грн/кг). - акацієвий мед за ціною до 75 грн/кг. Визначаємо ціну за наданими зразками (50г) Оплата протягом 2 тижнів після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс. Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12 Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.
 20. Уточніть, який мед Ви за цією ціною продали чи купили? Якщо ні, то нема про що говорити.
 21. Цікаво! Пришліть, будь-ласка, 50г для аналізу, можна в стільниках на адресу Кривий Ріг, НП1, "Меганом-АП".
 22. Вчора ми привезли 5 тон липового меду з Сумської, Чернігівської, Полтавської області за ціною 50-60 грн/кг, середня - 55 грн/кг.
×
×
 • Create New...