Перейти к содержанию

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 870
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент asaltan

 1. 1. Світовий ринок меду - достатньо конкурентний і ціни різних видів меду формує взаємодія покупців і продавців. При цьому клуб покупців меду світового рівня достатньо обмежений, добре інформований і прагне домінувати на цьому ринку. 2. Вплив українських експортерів на на ціну українського меду на світових ринках - дуже обмежений, оскільки його легко замінити іншими медами. 3. Окрім того, на зовнішніх ринках занадто багато продавців-"шрейкбрехерів", які готові продавати з мінімальною націнкою і ще більше обіцяти, не переймаючись можливим невиконанням контрактів. 4. Бізнес в Україні характеризується тим, що важко ввійти в якийсь серйозний бізнес (все поділено і монополізовано), окрім деяких відносно невеликих галузей. До таких відноситься бдлжільництво і торгівля медом. Отже, частина вільних коштів, які вирвались з Луганська і Донецька, були вкладені саме в медовий бізнес, що привело в минулому році до невиправданого росту закупівельних цін. Ціни закупівлі меду в Україні не відповідали наявним контрактам на продаж меду на експорт. Більшість експортерів в сезоні 2017-18 року зазнали збитків. 5. Тому в серпні 2018 року експортери змушені були стартувати з низької закупівельної ціни, не маючи (майже) ніяких контрактів на експорт. Ситуація загострилась, коли пасічники значною мірою не погодились на ціну в 1$/кг і не захотіли продавати мед. 6. Експортери згадали, що будь-який бізнес повинен управляти фінансами (це робили і раніше), управляти проектами, управляти персоналом і налагоджувати зв'язки з громадськості (PR), тобто направляють кошти туди, де вигідніше, розвивають нові продукти і напрямки експорту, скорочують персонал. 6.Більшість експортерів працюють з рентабельностю, близькою до нуля і ситуація минулого року, коли вони працювали у збиток - не повториться (навчились скорочувати виробництво). 7. Пасічники повинні зрозуміти, що мед - зовсім не унікальний продукт, смак його негармонійний. Хто з пасічників пропонує на ринок нові медові продукти, а "Асканія-Пак" - пропонує. І взагалі - "сорок літ мак не родив і голоду не було!"
 2. Дійсно плюс - у нас якраз гроші з'являться!
 3. А Ви хіба не знали, що джмелі мед не збирають, майже не кусаються, а просто пилок туди-сюди ганяють!
 4. Скупіть весь мед по 45 грн/кг і буде стабільність. Добавляємо на усі інші витрати 0,4 $/кг, 10% прибутку, одержуємо ціну продажу 2,64 $/кг=2,30 євро/кг. Ау! Хто купить? Таких немає...
 5. Оптова ціна меду в РБ при закупівлі 500 кг складає 4,5 BYN=2,14 $/кг.
 6. Не може, кондитери вимагають мед з усіма дослідженнями на антибіотики, а в РБ це робить 1 лабораторія дуже дорого і довго.
 7. Ви хочете сказати, що така людина може купити 3 тони - звичайну партію меду, як для України? 10 кг і навіть 100 кг - це не опт! Найбільші оптові покупці в РБ - кондитерські фабрики "Спартак" і "Комунарка" беруть по 200-300 кг/місяць.
 8. Схоже, тема перетворюється на "Клуб розлючених вуайєристів"
 9. Вони купляють від 10 кг, а опт це хоча б 300 кг, краще 1 тона. Саме це я мав на увазі.
 10. 1. Якщо Ви вважаєте, що продавати мінеральну воду вигідніше, ніж мед і Ви займаєтесь бізнесом, а не хобі, то треба продавати воду! 2. Відносно РБ (там немає оптового ринку меду) і Молдови - будь-ласка, дайте факти!
 11. Усі добре знають, що Ви хочете 2$/кг, але в березні готові продати по 20 грн/кг.
 12. Це трохи смішно: азербайджанські оглядачі казахстанської преси (!) пишуть, що казахи в 2018 році збираються експортувати мед в Китай. Українці в таких випадках кажуть: Химині кури! Китай дійсно імпортує мед, але все це зовсім не просто. Україна не має загальної угоди по ветеринарії з Китаєм, тому немає експорту в КНР (через Сінгапур і т.п. можна не рахувати). Як експортує Росія в Китай, можна подивитись тут: http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=66604&st=930
 13. Наші ЛЯПИ

  1. Ні разу не заходив на цей сайт. 2. Задоволення від ранкової кави і вівсянки я одержую вже тоді, коли починаю їх готувати, тому нікому не довіряю цей процес На жаль, ресурсів мого мозку наразі вистачає тільки для навівсвідомості, а на свідомість та підсвідомість - не вистачає.
 14. Наші ЛЯПИ

  Якраз в тему "Наші ляпи"!
 15. Вони теж можуть обіцяти забрати мед по 45 грн/кг, але через тиждень.
 16. У красуні-спортсменки точно є інші інтереси, ніж цілодобово сидіти за компом. Дідусь-пасічник міг попросити моніторити ринок меду, а далі вже з'явилась любов до пасічників.
 17. Оскільки на цей момент ніяких аналізів ще нема, то взагалі невідомо, що продає пасічник - мед чи глину з піском.
 18. Тобто, мед цього року Ви вже здали (продали)?
 19. Що це усі вчепились в ІІ? Може це взагалі молода блондинка-інвалід, яка живе у віртуальному світі бджільництва і для неї комп - це вікно у світ? Нехай собі бавиться...
 20. Що, з минулого року стояла у експортера?
 21. Якість меду

  Тоді не зрозуміло, навіщо Вам знати вологість, якщо її все-одно ніхто не перевірить?
 22. На різнотрав'ї з акацією набагато більше ризиків, але при високій кваліфікації лабораторії і відділу продаж - можна одержати більший прибуток, ніж на соняшнику.
 23. Це застаріле уявлення про бізнес, як гру з нульовою сумою (скільки один програв - стільки інший виграв). Американець Джон Неш запропонував інший підхід до бізнесу, як до гри з ненульовою сумою (узгоджені дії обох дають можливість заробити обом і в сумі - більше).
×