Перейти к содержанию

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 884
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 941

8 Подписчиков

Информация о asaltan

 • Сейчас Просмотр темы: Крым
 • Звание
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • День рождения 13.08.1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Кривий Ріг, вул.Окружна, 12

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед
 • Порода пчел
  В 2017 році експортував 383,6 тони

Посетители профиля

3 544 просмотра профиля
 1. В цій темі пасічники клянуть експортерів, а ті виправдовуються. Комерційні об'яви про ціни розміщують у спеціальному розділі: http://tochok.info/forum/87-покупкапродажа-продуктов-пчеловодства-мед-пыльца-маточное-молоко-и-тд/ а наші тут: http://tochok.info/topic/12354-тов-меганом-ап-купує-в-кривому-розі-оптом-мед/?page=5
 2. Але все одно тубільці. Тому він відмовився від ролі прогресора Абалкіна і попросив адміністратора відкрутити час назад.
 3. Ваша ввічливість безмежна. Саме так, щоб стягнути все в одну партію в потрібний момент заготівельник повинен добре попрацювати . За наявність і правильність документів відповідають окремі пасічники. Якщо взяти до уваги, що будь-який пасічник може в будь-який момент вийти із корпорації, то в чому сенс об'єднання, чому я повинен платити більше організатору, ніж окремим пасічникам? В чому суттєва перевага?
 4. Це Ви точно знаєте, чи десь прочитали? Яка одиниця вимірювання вмісту амітразу? Що таке "мил.кг"?
 5. З 22.10.2018 року в Європейських лабораторіях будуть введені нові бази для NMR-profiling. Як це вплине на медовий ринок?
 6. Дід розказував, що коли створювали колгоспи, то критики говорили, що в колгоспі на усіх на одному великому ліжку будуть ковдру трактором натягувати. Ідея об'єднувати пасічників з їх медом нагадує саме це (мед різний, знаходиться в різних місцях, в різній тарі, більше 4,5 тон на одного написати не можна, 20-тонна фура до кожного не доїде). Навіщо впихувати невпихуєме?
 7. У 2014 році запакували 14 тон стільникового меду, 7 тон експортували, ще 7 тон довелося практично викинути. Зараз пропагуємо в Європі соняшниковий крем-мед. 10 тон продали, 10 тон покищо на складі. Щось пробуємо робити, але поки що налагодено виробництво квадратних коліс.
 8. Досвід говорить, що зраджують саме свої. Не довіряємо нікому, перевіряємо кожну ємність.
 9. В той момент иайже ніхто не мав ніяких контрактів на експорт. Європейці пропонували 1,45-1,55євро/кг. Якою повинна була бути закупівельна ціна?
 10. На мою думку усі українські покупці (майже) наїлись меду з антибіотиками, як жаби мулу.
 11. На цій вулиці обмін йде по бартеру: "Вона йому того меду, що спереду, а він їй - ковбаси!"
 12. 1. Світовий ринок меду - достатньо конкурентний і ціни різних видів меду формує взаємодія покупців і продавців. При цьому клуб покупців меду світового рівня достатньо обмежений, добре інформований і прагне домінувати на цьому ринку. 2. Вплив українських експортерів на на ціну українського меду на світових ринках - дуже обмежений, оскільки його легко замінити іншими медами. 3. Окрім того, на зовнішніх ринках занадто багато продавців-"шрейкбрехерів", які готові продавати з мінімальною націнкою і ще більше обіцяти, не переймаючись можливим невиконанням контрактів. 4. Бізнес в Україні характеризується тим, що важко ввійти в якийсь серйозний бізнес (все поділено і монополізовано), окрім деяких відносно невеликих галузей. До таких відноситься бдлжільництво і торгівля медом. Отже, частина вільних коштів, які вирвались з Луганська і Донецька, були вкладені саме в медовий бізнес, що привело в минулому році до невиправданого росту закупівельних цін. Ціни закупівлі меду в Україні не відповідали наявним контрактам на продаж меду на експорт. Більшість експортерів в сезоні 2017-18 року зазнали збитків. 5. Тому в серпні 2018 року експортери змушені були стартувати з низької закупівельної ціни, не маючи (майже) ніяких контрактів на експорт. Ситуація загострилась, коли пасічники значною мірою не погодились на ціну в 1$/кг і не захотіли продавати мед. 6. Експортери згадали, що будь-який бізнес повинен управляти фінансами (це робили і раніше), управляти проектами, управляти персоналом і налагоджувати зв'язки з громадськості (PR), тобто направляють кошти туди, де вигідніше, розвивають нові продукти і напрямки експорту, скорочують персонал. 6.Більшість експортерів працюють з рентабельностю, близькою до нуля і ситуація минулого року, коли вони працювали у збиток - не повториться (навчились скорочувати виробництво). 7. Пасічники повинні зрозуміти, що мед - зовсім не унікальний продукт, смак його негармонійний. Хто з пасічників пропонує на ринок нові медові продукти, а "Асканія-Пак" - пропонує. І взагалі - "сорок літ мак не родив і голоду не було!"
 13. Дійсно плюс - у нас якраз гроші з'являться!
 14. А Ви хіба не знали, що джмелі мед не збирають, майже не кусаються, а просто пилок туди-сюди ганяють!
×