Перейти к содержанию

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 388
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

999

6 Подписчиков

Информация о asaltan

 • Звание
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • День рождения 13.08.1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Кривий Ріг, вул.Окружна, 12

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед
 • Порода пчел
  В 2017 році експортував 383,6 тони

Посетители профиля

2 548 просмотров профиля
 1. 1. Зі слів одного з найбільших експортерів, який звозить мед зі всієї України, після того, як вони в мороз привезли 2 фури розтрощених відер, зрозуміли, що треба орієнтуватись не на пластикову тару. 2. В харчовій (та іншій) промисловості існують обмеження на перенесення жінками ваги не більше 15 кг (тому білоруси брали у нас мед для кондфабрик саме в таких відрах) 3. Якщо заповнену бочку котити, то фарба на ній облущиться. І що з нею робити? Кількість таких бочок у нас збільшується... 4. Ідеальний варіант - обмінна бочка з нержавійки, але це поки що дорого.
 2. Якщо цю операцію проведе сам пасічник (об'єднавшись з кумом-сватом-братом з України), а потім продасть куму-свату-брату за кордоном, то він зекономить на закупівлі в Україні, а всі інші витрати - однакові. Не бачу нічого неможливого, адже і пасічник і експортер скурили однакові букварі. Що не так?
 3. Ще раз про бджільництво...

  Брехня! Торік експортували майже 68 тис.тон.
 4. А тепер я пишу вірші, та все гірші, та все гірші...
 5. Ні - це харчові традиції. Аргентинці, наприклад, практично не їдять свій мед, а весь експортують. Також майже не їдять сало, але м'са з'їдать більше всіх (ще Уругвай). В Стамбулі (на Апімондії) я сумлінно продегустував весь аргентинський мед - нічого особливого, крім цитрусового.
 6. Виробництво (орієнтовно) 500 тон, весь ринок 1000 тонн, експорт в США - 22 тони (4 контейнери фасованого меду).
 7. Турецький "сосновий" мед і стільниковий мед купують Німеччині етнічні турки і багато купують. Вклинитись в цей ринок з українським стільниковим медом поки що не вдалось.
 8. Без образ: 1. Ви ще не відрізняєте експортерів (українські підприємства, які вивозять мед з України) від імпортерів (закордонні підприємства, які ввозять мед в США, ЄС, Японію...). Імпортери на нашому форумі не бувають. 2. Навіть якщо ми з Вами дуже захочемо пролітати крізь скелі (як чайка Джонатан Лівінгстон), то це нам не вдасться. 3. Логістика поставок фасованого меду з РБ в США така, що додаткові витрати будуть мінімум на 1,5 $/кг більші, ніж бочкового з України. Крім того, думаю, що це не ріпак або соняшник. 4. В Молдові практично немає чистого соняшникового меду, як в Україні, тому закупівельна ціна традиційно трохи вища, ніж в Україні. 5. Американці традиційно орієнтуються на аргентинський мед. В ньому може бути ГМО (для США проходить), але немає антибіотиків. Різниця в цінах між Україною і Аргентиною поступово скорочується.
 9. Мед із гробниці фараона готовий купити по 10 $/кг.
 10. Шановний ДобровоЛ, а як законодавство Нідерландів чи Німеччини регулює це питання?
 11. Напряму - немає, але великі імпортери, у яких є свій митний склад і вільні кошти, серйозно на це зорієнтовані. Відповідно, в кінці року вони активно купують український мед, що розширює наш ринок збуту.
 12. Микола Іванович, коли український експортер вивозить мед, то ні він, ні імпортер не знає, попаде ця партія під квоту, чи не попаде. Імпортер повинен зберігати мед на митному складі без надання документів на митне очищення до першого робочого дня після Нового Року. А далі - як повезе, то встигне пройти процедури і одержить звільнення від ввізного мита. Виняток - коли експортер вивозить мед на свою споріднену фірму, яка є платником податків в ЄС. Але утримувати (контолювати) таку фірму - дорого.
 13. Квоту використовують европейські імпортери, українські експортери до неї не мають відношення. Правила розподілення квот, якщо цікаво, шукайте на тому ж таки сайті єврокомісії - мені воно не потрібне, та й знання європейських мов у мене недостатні. П.С. Те, що українські чиновники хваляться, що полегшили життя деяким європейським імпортерам - їх PR (чимось же треба звітувати). Якби мито на ввезення в ЄС українського меду відмінили зовсім, тоді це вплинуло б на ціни і експорту і закупівлі. А так, як зараз - це морквина для осла.
 14. Ви майже праві: квота на мед з України була вичерпана за два дні. Цитата з сайту: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/quota_tariff_details.jsp?Lang=en&StartDate=2018-01-01&Code=096701#top-pag "Tariff quota details Last update: 12-01-2018 Order number096701 Validity period01-01-2018 - 31-12-2018 Origins Ukraine Initial amount5400000 Kilogram Amount5400000 Kilogram Balance0 Kilogram Transferred Amount Exhausted date03-01-2018 CriticalYes Last import date03-01-2018 Last allocation date12-01-2018 Total awaiting allocation0 Blocking period Suspension period Allocated percentage at the exhaustion date0 Associated taric code0409 00 00 00 " Як можна побачити, дата вичерпання квоти - 03.01.2018 року (Exhausted date03-01-2018). Тобто квоту з'їли за 2 робочі дні. Европейські митниці спрацювали оперативно.
×