Перейти к содержанию

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 677
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 470

7 Подписчиков

Информация о asaltan

 • Звание
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • День рождения 13.08.1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Кривий Ріг, вул.Окружна, 12

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед
 • Порода пчел
  В 2017 році експортував 383,6 тони

Посетители профиля

3 175 просмотров профиля
 1. А як Ви уявляєте процес вивантаження меду з такої тари?
 2. Можете прислати для контролю нам (Нова Пошта, Кривий Ріг, склад 1, тел. 0675683379) до 100г меду і ми всього за 1200 грн зробимо аналіз на фруктозу, глюкозу, сахарозу, воду, ОМФ, діастазу, пилковий склад) і зробимо рекламу Вашому меду.
 3. Українські експортери, здебільшого, не беруть соняшниковий або ріпаковий мед партіями до 300 кг. У білорусів це близько до максимальної партії. Ми в різних вагових категоріях. У них практично немає експорту. Типове обговорення ціни: "Но у нас сложился малотоварный рынок с относительно высокой ( учитывая покупательную способность) ценой. Что понижать есть куда убендился на собственном опыте. В этом году я реализую мелкий опт (от 50 литров) по 2 ЕВРО и прекрасно себя чувствую. Этот ценовой сегмент не насыщен абсолютно. Сейчас подумываю, а не привлечь ли мне инвестиции и не расширить производство раз этак в тысячу. Пока другие цену снижать не начали. " Отже, немає в РБ ні оптового ринку, ні ціни, ні експортного контролю. Зимують білоруські бджоли на цукровому сиропі і дуже часто підгодовують ним навіть в сезон.
 4. Здається мені, що у Вас меду малувато, та й знань катма. Як у цигана - все було для вареників: і вогонь горів і вода в казані кипіла, одного не вистачало - сирумукимасла.
 5. Якщо я погоджусь з Вами, то хто ж мені мед продасть!
 6. Ви мені все одно не повірите, уважно вивчіть досвід пасічників-експортерів, можливо зміните свою думку. P.S. З мого досвіду 44-річної давнини: На екзамені з ТАУ викладач ДПІ Широков каже "Портная, сховайте шпаргалки!" Аня Портная, яка завжди примудрялась списувати, сидячи на першій парті перед викладачем, робить вигляд, що ховає шпаргалки і продовжує списувати. Широков каже "Келій, будь-ласка, станьте рядом зі мною. Скажіть Портній, що Ви бачите, бо вона мені не вірить!" Коля стає рядом з викладачем, сміється і каже "Аня, у парти немає передньої стінки". Загальний регіт.
 7. Історично уявлення людей про джерела добробуту змінювались: 1. Первісні люди, які практично не мали майна, бо все відразу з'їдалось, вважали, що треба постійно задобрювати духів, богів, божків і головне в житті -удача. Виключення - можна вкрасти жінок. 2. Коли розвинулось сільське господарство, з'явилось майно, люди вважали, що основне джерело збагачення - війна, грабунок. 3. З ровитком технологій виявилось, що для накопичення суспільного багатства потрібен спокійний сталий розвиток, взаємодія людей і, отже, для пересічної людини сумлінна праця - основа добробуту. Реальність, зазвичай, включає усі три варіанти, але в різних пропорціях, особливо в перехідні періоди. Ви, я бачу, вважаєте, що інших варіантів, окрім нагнути ту, чи іншу сторону - не існує. При цьому не піддаєте сумніву аксіому, що експортери мають суперприбутки. Попробуйте самі, оцініть на практиці переваги і недоліки. Як кажуть, якщо є домашня хазяйка, то повинна десь бути і дика. Мій досвід говорить: контракт (домовленість) буде успішно виконуватись тільки тоді, коли він вигідний для обох сторін.
 8. За такою ціною можуть взяти тільки на кордоні для експорту в режимі контрабанди.
 9. Правильно! ! Шановні експортери,підтримаємо ініціативу наших пасічників відносно бойкоту продажу меду, пропоную не закуповувати мед, поки не буде контрактів на експорт з гідною ціною.
 10. По формулі в залежності від співідношення Фруктоза/Глюкоза, вологості, кількості меду в діапазоні від 40 до 70 грн/кг.
 11. Ні, це помилка комунікації. Пасічник привіз не зразки для аналізів, а зразу 3 бітони меду, лабораторія визначила, що ціна повинна бути 50 грн/кг, пасічник не погодився, але мед відразу не забрав і він пішов у гомогенізатор. Коли пасічник, нарешті, приїхав за медом - довелось дати максимальну ціну, бо мед вже використали.
 12. Так, 158 кг, але це була помилка. Середня ціна на майже акацію - 55 грн/кг.
 13. Зараз ми купляємо тільки мед, схожий на акацієвий за ціною 40-70 грн/кг. Потроху приймаємо.
 14. 1. Це нікого не збуджує, бо ні у кого немає вагомих експортних контактів з хорошою ціною (а якщо хтось з імпортерів і здався то він зі своїм дорогим медом на европейському ринку буде не потрібен). 2. Меду в цьому сезоні буде, принаймі, не менше, ніж в минулому році. 3. Мед не той продукт, щоби влаштовувати "гонки чайних кліперів". 4. Миші краще їдять принаду, якщо її трохи приховати. Варіант - вкрадені саджанці краще приживаються. 5. Як співав класик: "Пусть пробуют другие, я лучше подожду!" P.S. Можна принагідно навести анекдот про про двох бугайців, коли молодший рвався негайно оволодіти тією, чи іншою теличкою, а старший стримував його: Не поспішай, трохи спека спаде, попасемось, спустимось до череди і спокійно усіх пере..м.
 15. Гумові чоботи занадто важкі для скандинавської ходьби - Вашого улюбленого заняття.
×