Jump to content
Форум на ТочкУ

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,615
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,256

10 Followers

About asaltan

 • Rank
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • Birthday 08/13/1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Кривий Ріг, вул.Окружна,12, НП-склад1, 0675683379

General Information

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед 067 5683379
 • Порода пчел
  В 2019 році експортував 143 тон на 8,3 млн.грн.

Recent Profile Visitors

5,181 profile views
 1. Мендєлєєв - хрещений єврей, а не москаль.
 2. При витрушуванні меду з мішка пилюка з його поверхні попаде в бочку, чи ні?
 3. Тому колгоспи і пропали... Тепер уявіть собі, що повинен робити експортер з Вашим медовим мішком, обліпленим сміттям з усіх сторін. Як добути з нього мед, щоб сміття не попало в гомогенізатор? Його треба тримати, як корова вим'я, обмити теплою водою і висушити. Але корова все життя носить вим'я, а вантажники - не звикли. Пасічники, не треба заливати мед у м'яку тару! P.S. Gring, вибачай, що вліз в чужу тему, але знову про мішки...
 4. Для того, щоб стверджувати, що ми не зможемо відрізнити торішній мед від позаторішнього Вам не потрібні ніякі варіанти (Ви і так усе знаєте), а для нас придумуєте різні варіанти. Не сумнівайтесь: Ваш торішній мед від меду із єгипетських пірамід відрізнимо, хоч дехто і цього не уміє.
 5. Доставка за наш рахунок, а зразок 50 грамів меду за безплатний аналіз, думаю, Вам не жалко (Можна в п/е пакетиках).
 6. Пришліть зразки різних років, ми попробуємо класифікувати.
 7. Ми й не будемо особливо прискіпливо шукати різницю, аби тільки основні параметри були в нормі.
 8. Повністю згоден і не забудьте говорити це покупцям на базарі.
 9. У мене немає думок відносно роздрібних цін на мед і нічого цікавого на цю тему сказати не можу. Але хочу обгрунтувати, навіщо потрібна реєстрація пасічників, як виробників товарного меду. Товар - це предмети або речовини, які зібрані, вирощені, виготовлені спеціально для продажу. Тобто товаровиробник-пасічник повинен догядати бджіл, лікувати їх, відкачувати, фасувати і зберігати мед з урахуванням гігієни і стандартів. Якщо пасічник розраховує продати мед, як товар, то він повинен зберігати мед у відповідній, герметично або щільно закритій тарі. Якщо банка (відро) з медом над'їдені, то це вже не товар, а недоїдки і продавати на сторону цей мед не можна! І якщо з 2018 року у пасічника стояв мед для продажу, а потім він його над'їв, то це значить, що він безплатно перевів товарний мед у розряд недоїдків. P.S. Цікаво, що думає на цю тему Мико?
 10. В Німеччині існують норми мінімального % пилку для основних видів монофлорних медів: Акація 20, Липа 20, Верес 45, Соняшник 50, Конюшина (клевер-рос.) 70, Ріпак 80. Все інше - це суміші медів. Звичайно, є ще інші вимоги. Формулу доплати за підвищений % пилку дати не можу, але доплата є. Торгуємось...
 11. Вірю! Але: - я пишу про оптові ціни, до яких вдається доторгуватись; - в українському липовому меді 10-15% пилку липи, в європейському: 20-40% і тому нашу липу QSI чи Intertek класифікує, як різнотрав'я з липою (у нас на складі 12 тон такої липи).
 12. В ЄС основні меди (за кількістю - ріпаковий і липовий). Соняшникового тільки у Франції та Іспанії багато.
 13. Український липовий мед - тільки в Україні оцінюють, як супер-мед, в ЄС він коштує всього на 10-20% дорожче, ніж соняшниковий. Тому заробити на експорті липового меду із України - проблематично. P.S. Лови момент - дехто вважає, що це переклад латинського "memento mori". Правильний переклад - пам'ятай про смерть.
×
×
 • Create New...