Перейти к содержанию

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 812
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 730

7 Подписчиков

Информация о asaltan

 • Звание
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • День рождения 13.08.1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Кривий Ріг, вул.Окружна, 12

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед
 • Порода пчел
  В 2017 році експортував 383,6 тони

Посетители профиля

3 434 просмотра профиля
 1. Дякую за інформацію. Додаткова інформація по експорту меду із РФ в Японію: ExHoneyRusJap.xlsx На жаль, статистика, яка є на сайті української ДФС, дуже куца, бо призначена тільки для вищого керівництва. Більш докладну інформацію можна тільки вкрасти...
 2. Наразі, у зв'язку з девальвацією песо, ціна закупілі меду в Аргентині становить 1,52-1,65$/кг для пасічника.
 3. Де це у Вас? Ви продаєте чи купуєте за цією ціною?
 4. Прошу звернути увагу на те, що "прямі" поставки меду з Київської області на Японію будуть виконуватись через "оголошену компанію". Цікаво, ще й зустріч не відбулась, а компанія вже вибрана. Дивитись з 1хв.27сек.
 5. Мене це теж дивує, але пасічники весь мед, викачаний до активного цвітіння соняшника, називають "майським".
 6. Я можу тільки фантазувати, а пакетники не признаються.
 7. Так, майже усі партії весняного меду (акація з різнотрав'ям), відкачані з гніздових рамок вуликів з покупними пакетами-сім'ями, мали проблеми з антибіотиками.
 8. У Вас є конкретна інформація? На мою думку, це безпідставне звинувачення.
 9. Це застаріла інформація. Цей антибіотик в українському меді зустрічається частіше, ніж інші. А китайці зараз спеціалізуються на фальсифікації, яку інші навіть не розуміють (в меді чомусь знаходять залишки молочного білку). А взагалі, цікаво подивитись на RASFF-порталі, які порушення фіксують європейці: https://webgate.ec.europa.eu/rasff-window/portal/?event=searchResultList
 10. Ні, поля найчастіше обробляють інсектицидами для боротьби з комахами, які малошкідливі для людей. Навіть, якщо напівотруєна бджола принесе мед, то, або небагато, або взагалі заблудиться.
 11. Українські пасічники (особливо поставщики пакетів) активно використовують хлорамфенікол (торг.назва левоміцетин) або синтоміцин (дзеркальний хлорамфенікол) для боротьби і профілактики вірусних захворювань (наприклад, гнилець). Оскільки китайці оперативно змінюють лінійку ліків, то іноді складається ситуація, що ліки вже є, а тест-систем для їх визначення ще немає. Так було з метронідозолом, потім з синтоміцином. Постійна боротьба нападу і захисту.
 12. Прослухав неодноразово. Смагін говорить, що в українському меді знайшли хлорамфенікол і нічого не говорить, що хтось щось набодяжив. 1. Американці вибірково можуть перевірити імпорт на будь-які ліки або антибіотик, навіть ті, що відсутні в списку заборонених і накласти санкціїї на конкретну фірму. Під ці санкції попадали багато хто, в тому числі і ми. 2. Приїзд комісіїї - обов'язкова процедура перевірки і сертифікації підприємства на місці, перед тим, як роширити імпорт. Це позитивний сигнал, а не негативний. До нас неодноразово приїзжали комісії (Intertek за дорученням німців, французи, італійці, ждемо комісію від ЄАС). Найбільш ретельно до цього підходять японці.
 13. Вибачте, я Вас не зрозумів. В бюджеті якого року закладена ціна 20 грн. за торішній непроданий мед? Тобто, бюджет 2017 Ви не виконали? Як ці 20 грн./кг співвідносяться з собівартістю меду (менше, дорівнює, більше)?
 14. Так, я не хочу давати реквізити цього спеціаліста. Він одержав золоту медаль за акацієвий мед на Апімондії-2013 в Києві. Не знаю такої країни.
×