Jump to content

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,536

About asaltan

 • Rank
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • Birthday 08/13/1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Кривий Ріг, вул.Окружна, 12

General Information

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед
 • Порода пчел
  В 2018 році експортував 108 тон на 7,3 млн.грн.

Recent Profile Visitors

4,451 profile views
 1. Якщо це так, то для будь-кого не має значення - купувати чи продавати мед за цією ціною. Покажіть приклад, почніть купляти за такою ціною і усі (і я теж) Вам повірять. Інакше виходить: свисни Іване - ти дурніший.
 2. На жаль, я темний в органік-сертиікатах.
 3. Можливо, але, як Ви розумієте, справа не тільки в меді, а в усьому іншому: вощині, бджолах, вуликах, здоров'ї пасічників, реманенті, інфраструктурі... Я не уявляю, у кого взяти довідку, що в районі немає військових баз, полігонів, залізниці, автодоріг, РЛС, хімічних підприємств, стільникового зв'язку... Тобто, сертифікація на органічне виробництво буде, дуже вірогідно, сфальсифікованою. Тому нехай цим займаються більш морально рухливі.
 4. Якщо не важко, уточніть, кого Ви маєте на увазі: "Так само і по акація Ваш колега по сусідству забрав більшість  акації 2019 р. і ціна на неї навіть на сьогодні за 70 грн. за кг."

  З повагою,

  Анатолій Салтан 

 5. 1. ГФС буває, на конкурсі Апімондії-2019 забракували 46% меду, ми бракуємо 2/3 різнотрав'я з акацією (чистої акації дуже мало). 2. В більшості зразків соняшникового меду є ГМО, що потребує додаткових досліджень для "проштовхування" такого меду в ЄС. 3 Я не вірю в існування органічного меду в Україні. 4. Ріпакового меду в еашій зоні мало, але він добре підходить для затравки для крем-меду. 5. Соняшниковий мед, на мою думку найбільш чистий з усіх інших.
 6. 1. Важко зібрати партію 20 тон. 2. Гарантовано є ГМО. 3. Майже гарантовано є забруднювачі - антибіотики...
 7. Липовий мед ми беремо по 45-60 грн/кг, акцієвий - 45-70 грн/кг, різнотрав'я - 34-45 грн/кг, ріпак практично нікому не потрібен, хіба що "Асканія-Пак".
 8. Який мед у Вітебській області зараз не закристалізувався: вересовий, можливо липовий чи малиновий. Все! Скільки такий мед буде коштувати у нас? Мабуть, дорожче, ніж соняшниковий.
 9. 1. В агріноловські бочки стандартним об'мом 213 літрів і вагою тари 15,4-16,0 кг ми відвантажуємо на експорт по 295-297 кг нетто з запасом під кришкою 3-5 см. Якщо заливати під кришку, то при нагріванні мед зірве кришку і виллється. 2. Бочки ААК мають приблизно такий же об'єм, але тара на 1-4 кг важча. 3. Конусні бочки практично усі мають різний об'єм, мед в них приймаємо, але не відвантажуємо.
 10. Гарантійний строк зберігання - 2 роки з дати виготовлення. P.S. Звертаю увагу, що бочки повинні бути об'ємом до 200 дм3. (Звичні для нас бочки фірми "Агрінол" та більшість імпортних мають об'єм 207 і 213 дм3.)
 11. ГФС

  Я вважаю, що ми більш-менш ефективно виявляємо фальсифікації з ГФС. Якщо не вірите - пересилайте зразок 100 г меду і оплату 950 грн. - одержите результати досліджень на вміст води, глюкози, фруктози, сахарози, діастази, ОМФ, пилку і висновок про можливу фальсифікацію.
 12. Це коли імпортер з якихось причин не захотів розмитнювати мед у себе, а відправив його назад українському експортеру.
×