Jump to content

asaltan

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,694

About asaltan

 • Rank
  Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед
 • Birthday 08/13/1953

Contact Methods

 • Website URL
  http://prostomed.com.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Кривий Ріг, вул.Окружна, 12

General Information

 • Пасека в
  Кривий Ріг
 • Ульи
  Купляю, фасую, експортую мед
 • Порода пчел
  В 2018 році експортував 108 тон на 7,3 млн.грн.

Recent Profile Visitors

4,556 profile views
 1. Ви все переплутали - на згаданому відео Т.В. Васильківська розповсюджує неправдиву інформацію про сироп в українському меді, імпортованому в Канаду. Людина, яка когось звинувачує на форумі, повинна надавати факти, а не сидіти тихо, як миша під віником.
 2. Женя К сказав про китайський мед в Україні - він і повинен надавати докази.
 3. Ми це робимо обов'язково. Привозьте нам мед і все докладно пояснимо. Або - тел. 067 1742877.
 4. На мою думку, ніхто не вивозив, це чергова брехня! Вимагайте факти від тих, хто звинувачує. Не треба розповсюджувати брехню!
 5. Хто завіз? Факти в студії! Інакше, по-козацьки, залазиш під стіл і кричиш звідти: Гав-гав-гав! Збрехав, як пес!
 6. Відомі випадки, коли заготовач привозив експортеру зразки для перевіорки, після одержання результатів збирав 20 меду у пасічників і привозив експортеру. А той гомогенізував саме ці (!) 20 тон і ще раз перевіряв мед. Після знаходження антибіотиків повертав заготовачу усі 20 тон гомогенізованого меду!
 7. Це ж потрібно мову знати або язик знати, а дуже мало грамотних пасічників.
 8. Максимум, що зможе дівчина зі знанням мови в арабській країні - вдало вийти заміж.
 9. ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 29-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза;- соняшниковий та ріпаковий мед за ціною до 29 грн./кг в залежності від якості та розміру партії . Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г)Оплата протягом 1,5 місяця після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.
 10. Їм це не потрібно, достатньо пукнути, а українці самі підхоплять, розповсюдять брехню у збільшеному вигляді. Але проти того, що в Україні немає обліку бджіл і немає порядку утилізації меду - щось заперечити важко.
 11. 1. Завжди можна знайти якогось Фаната з його гівняним медом і ославити Україну на увесь світ. 2. Можна купити в українському супермаркеті декілька банок фасованого акацієвого меду, вивезти в Канаду, перевірити в шанованій лабораторії, одержати висновок про наявність антибіотиків і заборонити імпорт усього українського меду. І це вже було.
 12. Шановна Т.В.Васильківська привезла із Канади не реальну інформацію, а байки канадських громадських діячів, які давно і цілеспрямовано обливають брудом український мед! Аргумент у них один: не може бути, щоб кількість вуликів в Україні за останні роки практично не змінилась, а експорт виріс у декілька разів! Ніяких аргументів про синхронний ріст площі соняшника і відсутність реального обліку пасік ними не сприймаються.
 13. Що таке 1:33 - 1 год. 33 хв. чи 1 хв. 33 сек.? В обох випадках не чую про фальсифікат і про Канаду.
 14. Я не зміг нічого почути! Якщо хтось щось почув, то дайте, будь-ласка, розшифровку.
×