Jump to content

venchyk

Активные Пoльзователи
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,021

Profile Information

 • Location
  Житомир
 • Interests
  Книги,футбол,
  садівництво.

General Information

 • Пасека в
  Житомирська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  український лежак ,корпусні на українську піврамку
 • Порода пчел
  українська степова

Recent Profile Visitors

2,677 profile views
 1. Можливо помиляюсь,але здається що Ви не працювали за кордоном,ставлення до працівників відрізняється від Українського ,в гіршу сторону.Але пропрацювавши там розумієш що ніхто тобі ні чого не винен .Незамінних людей немає,не подобається звільняються. А що стосується відтоку працівників з України то насамперед виїжджають робітники, не багато інженерів там зустрічав чи лікарів, тому що спеціалістами більшість випускників вузів в Україні так і не стали ,тому і сидять вони по техвідділах ,ниють що їх не цінять, отримують десятку гривень, і думають що за кордоном мали б тисячі євро. Але то є не так.
  Дякую Вам за оцифрування!Дуже інформативний довідник,маю таку книгу купив в букіністичному коли лише починав пасічникувати, такий підручник буде корисний як початківцям так і досвідченим пасічникам,а в електронному вигляді і в такій якості читати гарні книги одне задоволення
 2. Осінь2018\ Зима2019

  І в мене в одному вулику була миша, і це вперше відколи тримаю бджіл.Відкрив вулик ,а зверху на рамках утеплення з ,,кубінського мішка,, , зробила гніздо ,погризла пінопласт що стоїть збоку рамок. Мусив розібрати гніздо ,була плюсова температура, але її на жаль не помітив , думав що коли струшував мішок вона випала ,правду кажучи було вже темнувато і я працював з ліхтарем.На наступний день при огляді дуже засмутився коли побачив знову погризений пінопласт ,і частини бджіл зверху на утепленні ,на цей раз гніздо не розбирав ,а поставив мишоловку і до вечора вона туди втрапила.Цікаво що за тиждень до цих подій відкривав вулик і гнізда там не було ,як і погризеного пінопласта,думаю що вона могла втекти від кота який полюбляє гратись з впольованою дичиною саме на пасіці
 3. Інформація не вірна , німецькі автобани розпочали будувати ще до Гітлера ,а от те ,що він найкраще використав їх в своїй пропаганді, факт незаперечний.
 4. Придбав таку книжку.Дуже гарно ілюстрована, і хоча це переклад книги 2008 року, в ній багато нової інформації ,яка в наших підручниках радянської доби відсутня.Дуже прикро що в Україні при наявності спеціалізованого інституту, та великої кількості докторів наук ,до цього часу відсутні подібні книги з біології бджіл.
 5. Я й не мав наміру купувати.Лише написав так як є .Думаю не варто хвилюватись ,все буде добре.
 6. Продаж долара 28.5 грн. Ощадбанк.То Ви мабуть на якусь іншу валюту глянули
 7. Цікаві фото

  Гарні вулики !Пишуть що це подарунок принцу Валійському Чарльзу.
 8. Який відсоток у Вас соняшникого меду, від валового за рік?
×