Jump to content

Uran

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,075
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,277

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська область ,Збаразький район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  різних конструкцій і корпусні 300 +145,230+145
 • Порода пчел
  українська степова,італійка,бакфаст.

Recent Profile Visitors

2,418 profile views
 1. Українська степова порода

  Моя українка таких успіхів ще не досягла...працюю...шукаю потрібний матеріал
 2. Приморскую, как и elgon нужно cчитать улучшателем линий Бакфаст. Анатолийская линия и лигутийская у нас, при их качествах , менее зимостойки при натуральньіх кормах. И потому приморская, македоника, украинская степная будут только служить улучшателями качеств Бакфаст
 3. Сегодня тепло наконец, бакфаст несет пьільцу
 4. Українська степова порода

  Викдючно штучне запліднення
 5. Українська степова порода

  Вже скоротив , а корм був за заставною і утеплив
 6. Українська степова порода

  Так,так, саме до умов Великої України. Так як ніякої карніки ні карпатки ні в Львівській, ні в Тернопільській і так далі по всій Україні по лісостепу була одна порода з окремими екотипами. І ВОНА ВІДТВОРЮЄТЬСЯ, Хотіли би ви чи ні., але українка по Україні це вже факт.
 7. Українська степова порода

  Так, так, тільки генетичний аналіз може показати наявність і процентний склад чужої так-би мовити крові. Але тут тема про українську степову. Старої української степової, яка існувала В Україні, та добродушна і медиста, вже не існує, остатки її ще були на півдні і південному сході, а також в деяких областях в віддалених пасіках старих пасічників. Матеріал цей і був взятий для подальшого відтворення породи.Якісним показником української степової(але бажано її назвати -українська лісостепова, екотип Европейської лісостепової бджоли) є відповідна флороміграція, пристосована до умов великої України, що є основним показником в отриманні якісних сортів меду.
 8. Українська степова порода

  Да так в большинстве случаев и бьіло. Ведь раньше торговьіе люди возили разное, могли и пчел украинских взять, или поженились с Украиньі большой в Карпатьі и пчел своих взяли, пчел то бьіло почти в каждом доме, ведь сладости хотелось, а сахар как таковой еще не производился тогда.Ведь мьі многого не знаем. Вот к примеру почему почти у границ Китая находят могильі древнейших людей белой рассьі и не просто простьіх людей, а и когдашних властелинов той земли и их жен и дочерей. И также по всей Сибири.А сейчас тот другой народ китайского происхождения заселился аж в Казахстане, где до них жили скифьі, тоесть люди белой рассьі.Украинская степная продвинулась в Сибирь и на Дальний Восток вместе с переселенцами с Украиньі когдато, а сегодняшним властям и в Украине и Росии насрать на бьілое единство, потому что они чужие для наших народов, они погубили десятки милионов, если не сотни. И найдется и тут удот что мое удалять восжелает, мол не состьікуется с их линией. Дальневосточная пчела у Вас есть, нету возможности их маток переслать в Украину...
 9. Українська степова порода

  Колись вже з цього починали розвал українки в Тернопільській і Львівській областях. І я про це вже писав.
 10. Українська степова порода

  Генетичний аналіз це має показати
 11. Українська степова порода

  Я цей висновок зробив ще давно. Тримав карпатку від Гайдара і інших і українку від Єгошина. бджоли першого покоління були без змін майже характеру, а вже друге і послідуючі покоління українки злобнішали, а карпатка другого покоління по різному, були і злі і звичайні. Зробив висновок для себе. А вже пізніше читав літературу стару де писали про негатив карпатсько українського гібриду. Висновок однозначний. Ці породи несумісні між собою, як і карпатка-карніка з бакфастом.
 12. Дивіться мої старі відео на каналі моєму bee oleg там є і зима і весна і літо з 2012-14-18 років і тут все в часі знято. Та що я тут оправдовуюся. Хто хоче хай дивиться і для СЕБЕ робить висновки. Більше не реагую на таке!
 13. Як Ви все передбачаєте, ЯСНОВИДЕЦЬ, Обліт був ще в лютому в мене на пасіці і от тоді опорожнялися. Памятаю колись сіень місяць закінчувався, морозяка, а бджоли вилетіли, опорожнилися і в вулики, хоча на снігу лишилося біля вуликів трохи закоченілих. Бджоли самі знають час коли потреба вилітати на очищувальний обліт, а Ви тут квітень...
 14. Все нормально з кліщем і з бджолами, чи Ви думаєте що я дурень, а Ви Професор. І гадати що та коли -би було нетреба. Кому що заміняти це питання для кожного пасічника і кожному вирішувати. Хтось іде по шляху сиропних підкормок, хтось мед дає вибраний, а хтось на будь якому меду утримує бджіл. Мені то байдуже яка у вас порода, але треба бути ЛЮДИНОЮ.А то суті не побачили а тільки гавно їм в очі кинулось. А суть в чому? А суть в тому що в селекцію бакфаста ввели ПРИМОРСЬКУ бджолу і це позитивно сказалося на боротьбі з міллю і кліщем, а також підвищена чистоплотність і живучість бджіл. Також позитивно вплинули на бакфаст ЕЛГОН, або монтикула. Бджола при деякій підвищеній дещо агресії не роїться, нарощує ранні сильні сімї і маток не потрібно ограничувати решітками, так як мед складають в верхні корпуси і тільки доставляй магазини і суш, чи вощину.
×