Jump to content

Uran

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,398

General Information

 • Пасека в
  Тернопіль
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  рут,дадан,Канадський шестирамочник
 • Порода пчел
  бакфаст.

Recent Profile Visitors

2,661 profile views
 1. А Ви ще не здогадалися
 2. Ви хоч цікавились моєю пасікою і що роблю, а я про все писав і відео викладаю уже з 2014 року, коли робпочинав роботу з ШЗ матками від Вальчука, від Рудя Євгенія і так далі. Побічно маючи декілька сімей українки. Свої неплоднідаю на осіменіння після року апробації дочірних сімей. Так що все норм і на острови повезу...
 3. Вже писав за це і повторю, українська степова довоєнна і післявоєнна була досить сильними сімями, по десять дванадцять рам в зиму йшли...роїлися від середини червня, як не розширяли, або відводки не створювали вчасно. Це схоже на бакфаст в якомусь роді було, тільки сірі темні були і чуть з коричневим світлим бували. Слабі сімї були і їх підгодовували цукром, але з них ні меду ні толку не було. Бакфаст Брата Адама, це альтернавтива приїзжій в Німеччину карніці, яка замінила аналог лісостепової в німців і меліферу меліферу в лісовій частині Баварії і Саксонії. Хіба Брат Адам про це не знав? Звичайно знав.
 4. Про що це ви? Хіба керівник Спілки пасічників не казав погане за бакфаст, Доскоч теж в Тернополі між пасічниками таке казав, Гайдар в тім же руслі каже. ...і інші що мають відношення до карпатки. Це братці нездорова конкуренція. Мають Горган та інші розплідники, їм бакфаст мішає? Вородне районування їм давай, але таке щоб пів України карпатка була...а пів України українська степова ніби...але і та їм мішає...Але вдають що не мішає і що то як сестри, тільки карпатська сестра все більше місця потребує.А на зборах Березовський просто змовчав і ні слова на захист бакфаста. Та і так між пасічниками заікнешся про бакфаст..то краще і не починати розмову. Хіба Саніч про це не знає...і що Косте постійно сидить в темі бакфаст, так ніби у нього бакфаст і .... Знову моє удалите, бо очі мозолить декому.
 5. За тим всім стоїть мафіозний зговір керівництва з постачальниками маток з Закарпаття і інших зацікавлених в просуванні свого плем. матеріалу . Це бізнес і бакфаст разом з італійкою стає хлопчиком для биття. От чому карпатчики і деякі карніководи сидять в темі бакфаст і обгаджують як можуть полроду. І дехто з керівництва Форуму НА Точку їм допомогає.
 6. Назарій сказав- все залежить від матки. І тут подібних маток рідко в кого є. Там поставили ціллю надсильні в нашому розумінні бджолосімї і получили. А тут тішаться як діти що сім- вісім рам бджоли зимує в дадані. А там два рути, що відповідає майже дадану+магазин бджоли.
 7. Штучна порода бджіл Саскатраз

  Поспілкуйтеся краще з бджолярами Штатів і Канади, які на своїй так би мовити шкурі відчули ту проблему з трахейним кліщем і досліди з Американських журналів. і не повторюйте ту завчену фразу що італійка має імунітет до трахейного кліща. Північно Італійська бджола проходила генетичний аналіз на процент відповідності і складу в ній інших типів бджіл.
 8. Штучна порода бджіл Саскатраз

  А я що казав щось інше?Тут обговорюється саскатраз. І дещо з історії реальної бакфаст. Є історія реальна, а є видумана. Маю на увазі і людську історію...і багато хто прозріває і баче невідповідність. Так і з темною англійською і французькою, що брав для селекції Брат Адам є невідповідність цих бджіл Європейській меліфері меліфері. Не говорю вже про церкви старовинні, що там знаходять малюнки на стінах і орнаменти на підлозі зовсім не біблійного толку а античного...і багато чого що я сам бачив особисто.Знаєте, є приказка-довіряй, но провіряй!
 9. Штучна порода бджіл Саскатраз

  включайте логіку, а не завчені цитати . Я виклав суть проблеми і все доходчиво розповів. І мені байдуже що комусь це не подобається.
 10. Штучна порода бджіл Саскатраз

  І це правда. І цей тип бджіл не відноситься до темної лісової Європейської. Тип бджіл лісостепової зони був розповсюджений від Британії по лісо степу аж до Уралу. А на рахунок перекручувань фактів що трахейний кліщ спасли італійські бдоли і тому Брат Адам їх використав...Під 2000й рік епідемія трахейного кліща винищила в Америці якраз пасіки італійських бджіл і тому ще раз було вирішено використати приморську бджолу в селекції італійки
 11. Подивіться на відео Оліваресів, там в коментарях Степплер ще хоче знову взяти в Оліварес маток саскатраз, ті заводчики що на табличках в Степплера тримають саскатраз і карніку.Кона це розплідник на Гавайях шестирамочники це круто.І не потрібно їх тисячі, можна спробувати. Кожен вибирає щось собі цінне.
 12. І це правильно!
 13. З наступаючим 2020м Роком Вас! Тут справа не в кількості бджіл, а в їх якості. І Степплер і Альберт Робертсон починали з 20-30 вуликів . Тут справа в ідеї, в бажанні досягти чогось в бджільництві. Це просто любов до бджіл і вже другорядним є бізнес, який став першорядним. Хоч любов до бджіл не пропала. Також від когось вчились, як і ми. Уявіть себе, наприклад що маєте такі вулики і такі бджоли і ще впроваджуєте шестирамочники. І тут спава не в віці, а в бажанні рухатись думками і ділами вперед.
 14. Дивився оба цих фільми, і чесно кажучи мене не вразило майже нічого. Ні тобі пасіки вроді Жені Рудя і його сильних сімей. Там хоч є від чого відштовхуватись. Звичайна буденна робота показана краще. Можливо щосб достойне залишилось за кадром...Після Канадців з Монітуби, Назарія і Іана Степплера і їх роботи з бджолами і пасіки Оліваресів в Саскачевані Канада, мені тільки такий рівень бджільництва став подобатись. Доречі саскатраз є американським варіантом бакфаста. Пояснюю, на початку 2000х років в Америці від трахейного кліща гинули цілі пасіки. А в Баттон Руж, США проводились випробування з РУСЬКИМИ бджолами і їх здатністю до боротьби з кліщем вароа і трахейним кліщем їх гібриду з італійською породою. Це приморський тип. І з 2005 року в Саскачевані Альберт Робертсон з ферми Оліварес розпочав роботу з італійською породою і приморською, а також з карнікою. На Гавайях Фірма Кона має розплідники італійки, карніки і саскатраза, а також у Каліфорнії.. У відео Степплера перекладач говорить що це матки з Кона і Олівера, а має бути Оліварес. Дивіться і набирайтесь досвіду. З наступаючим ВАС УСІХ НОВИМ 2020м РОКОМ! І відео Степплера
×