Jump to content

Галичанин

Активные Пoльзователи
 • Content count

  724
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,786

1 Follower

About Галичанин

 • Birthday 04/12/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Галичина

General Information

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежак, бк (2к на рамку 435/300)
 • Порода пчел
  місцева, трошки карніки

Recent Profile Visitors

2,573 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  Ні...
 2. Весна-Літо 2019

  Сьогодні на пасіці, передають похолодання, а сім'ї треба розширяти...
 3. Осінь2018\ Зима2019

  В нас сьогодні теж повноцінні 100% обльоти! Перша доза бджолиної отрути, перший розпал димаря, перший прополіс на руках, перший швидкий поверхневий огляд... Окремі вже націлиись на перший медозбір - ось квітки відвідують. Певно той мед буде дорожчий за підсніжниковий.:)
 4. С днём рождения!

  П. Михайле, вітаю з Іменинами! Вашим організаторським здібностям і почуттю гумору можна тільки щиро позаздрити! ТРимайте марку! Довгих літ і вдалих сезонів. Сподіваюсь сьогодні Ви теж спостерігали повноцінні обльоти!!!
 5. Рапс (ріпак)

  Ріпак, сьогодні, 10.02... 150 метрів від пасіки...
 6. Осінь2018\ Зима2019

  Таки помилився!.. Дзвінок з пасіки - сьогодні є часткові обльоти!..
 7. Та де, п. Михайле, певно ніц з того не буде - не буде в неділю в нас тої температури, яка дозволить можливість обльоту... більше того, на мою думку, відповідної температури не буде і протягом всього лютого, хоча краще я помилюсь...
 8. Осінь2018\ Зима2019

  Перший візит в цьому році. Всі сидять тихо, легенько наспівуючи йорданських пісень. Зимуємо далі. Христос Хрещається!
 9. Павловнія

  Христос Рождається! Єдиний виживший екземпляр на сьогодні...
 10. Осінь2018\ Зима2019

  27.10. Окремі ще носять пилок
 11. Осінь2018\ Зима2019

  У мене схожа ситуація, в сім'ї знайшов дві матки і купу вже погризлих маточників. Одна була ще зовсім світленька - її вибракував зразу, а друга - вже дозріла, темна і цілком нормального розміру. Останню догадався помітити опаліткою, тепер треба терміново шукати резервну плідну матку на заміну. Може у когось є?
 12. Осінь2018\ Зима2019

  Сьогодні дуже вдалий осінній день для відповідних сезонних робіт. Нарешті вдалося попасти на пасіку і зробити ревізію значної кількості сімей. В деяких розплоду вже нема. в деяких є трохи критого, в окремих є ще трошки відкритого. Трохи поскорочував, позабирав годівниці, а то вони вже давно даремно стоять, вцілому вдало провів час на пасіці.
 13. Футбольная

  Тоді у них 1 вихід - стояти на 0 - не забивати і не пропускати.
 14. Нарешті, за третьою спробою попав на зустріч і я. Приїхав правда в суботу біля одинадцятої години, а в четвертій вже поїхав назад до Львова, однак тих 5 годин було достатньо, щоб зробити висновок - захід суперовий, навіть дощ не дуже засмутив. Позитивних вражень ціла купа: і від конференції, і від зустрічі з форумчанами, від обіду, від обстановки і території, від усього, що побачив і відчув за такий короткий час. На жаль, не вдалоя зробити фото із форумчанами - всі поспішно поїхали на екскурсію , а в мене залишалося лише трохи часу, тому мої фото лише оглядові, з місця події і трохи символічні - пустився дощ на прощання
×