Перейти к содержанию

Sanich

Главные администраторы
 • Публикаций

  10 792
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Sanich

 1. Натягувач для дроту

  Фіксую з одної сторони степлером в закручену петлю, кінець якої вставляю назад до отвору, щоб не колотися. Іншу сторону (нижню) закручую навколо рамки на роблю пару витків навколо ряду проволоки - легко відкрутити і перетягнути.
 2. Футбольная

  Все-таки решил открыть отдельную тему на это дело. Смотрю матч нашей сборной против грузинов на выезде. После первого тайма наши выигрывают 1:0. Полет нормальный, правда в некоторые моменты видны откровенные провалы в обороне. Как по мне, Савик Шустер, как футбольный коментатор - никакой. Не его это дело, хотя он изо все сил старается здесь закрепится. Ждемс второй тайм.
 3. Мне кажется автор продает только верхние самые светлые круги. А воск из нижних кругов вводит в заблуждение. Или я не прав?
 4. Все для початківця

  Один. Хватает, но нужно убирать полномедные рамки иногда.
 5. Все для початківця

  нужно пробовать. Пчела летает за 6 км за взятком. Земляки.
 6. Все для початківця

  Это кто такое сказал?
 7. Изолятор Хмары

  В нескольких последних номерах УП приводится цикл статей о необычном изоляторе для матки. Суть конструкции заключается в том, что изолятор используется без рамок. Есть 2 разделительные решетки на размер рамки, которые соединены между собой на расстоянии приблизительно 10 мм. Есть закрывающийся вход для матки, чтобы ее туда подсадить. Автор очень расхваливает свое "изобретение". Во первых, с помощью этой приспособы он предлагает останавливать червление матки в осенний период и держать ее там аж до весны, препятствуя тем самым появлению раннего расплода. Также приводится методики по борьбе с многими болезнями с приминением изолятора. Статьи я отсканирую и выложу для более подробного ознакомления. Но суть не в этом. Меня интересует не может ли быть ситуации, что клуб уйдет в сторону, а матка в изоляторе сама останется и соответсвенно замерзнет. Автор про это что-то ничего не пишет.
 8. Млин для пудри

  Думаю, всім стало цікаво, як болгаркою молоти цукор з фото.
 9. Не рахував. Раніше було 63-65, якщо не помиляюся.
 10. Як я уже згадував в іншому відео, я розглядаю можливість створити альтернативний сайт, на який збирають кошти. Лише в даному випадку іде мова про повноцінний сайт-біржу - у мене на даний момент є ресурси, можливості, а головне - 16 років досвіду в сфері розробки програмного забезпечення. Що мене цікавить - чи взагалі потрібен такий сайт? Якщо так - які функції пасічники хотіли б на ньому побачити. Можливо, у когось є креативні ідеї. Ще цікавить - наскільки для пасічників важливий дизайн, так як доступу до безкоштовного дизайнера не маю, а платити за дизайн не бачу сенсу. Адже головне - функціональність, а не наскільки воно гарно виглядає. Це моя думка - хотілося б почути думку пасічників.
 11. Клещ Варроа

  В таком случае пасека продается компетентным людям и приносит удовольствие и/или прыбыль уже новым владельцам. К сожалению, знаю не по наслышке.
 12. Клещ Варроа

  Ну я ж написав - в залежності від початкової закліщеності.
 13. Тому що ви говорите про об"єднання із під палки - я вже вам пояснював різницю.
 14. Міняв вощину в Боярці в суботу. На обмін кілограма воску - 900г вощини та 15 грн доплати. По чому сама вощина - не питав. Але, судячи із того, що сказали, що у мене добрий віск і вони б його купували б за ціною 120-140 грн, то вощина, мабуть гривень 180-200.
 15. Хай читають з кінця. Все цікаве лише розпочинається.
 16. Це зовсім не так. Накачати 10т меду - великого розуму не треба, при всій повазі до пасічників. Продати вигідно 10т меду і не залишитися в одних трусах в підсумку - непроста справа. І для об"єднанння це зробити успішно легше ніж одному.
 17. Одне діло "об"єднуватися" з під палки, і зовсім інше - об"єднуватися свідомо з конкретною ціллю.
 18. Клещ Варроа

  Років 2-5 протянуть, в залежності від початкової закліщенності та сприятливих умов для розвитку кліща.
 19. нижча ціна - це плата українського пасічника за вибори олігархів, комуняк, псевдопатріотів та популістів до влади. Але тема не про це.
 20. На це питання не буде відповіді, допоки не спробуєте. Можна нічого не робити і чекати, що рибка сама запливе до рота.
 21. Це нереально. Жоден експортер не буде так ризикувати.
 22. Навіщо бочки однакові? Головне, щоб у всіх вони були більш менш якісними. Експортер все одно в свої переливати буде після змішування.
 23. Думаю, їм потрібен приклад - тому дайте їм почитати дану тему. Потрібно людям розширувати кругозір - тоді вони стають сміливішими.
 24. Ключова фраза Я не проти, щоб кожен тішився собою - це його право!
 25. Ну да, написали письмо царю і мед стане дорогим. Зняв відео на каналі - став Святим. Правда, не зрозумів, чим допис на Форумі гірше відео на каналі? Може аудиторія інша чи гірша? Питання не в Овдієнку. Питання в народі, який вірить в месію, або доброго царя, чи партію, які прийдуть і вирішать всі його проблеми. А у того одна мета - ім"я собі зробити та пропіаритися. Ось де біда зарита - в менталітеті.
×