Sanich

Главные администраторы
 • Публикации

  9 325
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Sanich

 1. http://podrobnosti.ua/accidents/casualties.../25/427041.html Какой это рой должен был быть?!
 2. Гвіздки б"ються лише в торець. Я говорю про ті, що б"ються зверху рамки. може я неуважно дивився.
 3. @kontroler, @Елена Щербань, приєднуюся до привітань! З найкращими побажаннями.
 4. Как бить гвоздь сверху в верхнюю планку? Или не предусмотрено?
 5. Все-таки решил открыть отдельную тему на это дело. Смотрю матч нашей сборной против грузинов на выезде. После первого тайма наши выигрывают 1:0. Полет нормальный, правда в некоторые моменты видны откровенные провалы в обороне. Как по мне, Савик Шустер, как футбольный коментатор - никакой. Не его это дело, хотя он изо все сил старается здесь закрепится. Ждемс второй тайм.
 6. Із тих відрізків, що я бачив - виглядали приречено. Повністю дивитися у мене не вистачило наснаги.
 7. Якщо рано вставати, то так.
 8. Р - рагулі.
 9. До речі, всім заготівельникам та експортерам, варто вивчити статтю 189 Кримінального Кодексу України перед тим, як комусь казати "я тобі не віддам тару, гроші, тому що ...".
 10. 1. Ви не підпадаєте під регулювання закону про захист споживачів, на який ви натякаєте. 2. Товари харчування взагалі не підпадають під норму повернення товару, якщо він "не підійшов". Інших законів чи підзаконнів актів на які ви можете посилатися мені не відомі. Тому відносини заготівельника з пасічниками нічим не регулюються, крім випадків підписання повноцінного договору, або ж довірою та здоровим глуздом. Все те напирання "забирай свій мед" - самодіяльність із відповідними наслідками.
 11. теж хотів написати.
 12. А є той озимий ріпак? Бо у нас через посуху вже другий рік як не сіють.
 13. Посмотрел погоду и с утра смотался на пасеку, так как выходные ничего хорошего не обещают в плане погоды. В семьях в основном только запечатанный рассплод и яйца. Матки активизировались при потеплении несколько последних дней. В одной семье пропала матка. Зимовала в изоляторе. После выпуска, засеяла где-то пол рамки и пропала. Теперь лишь остался запечатанный рассплод и маточник. Еще раз убедился как удобно пользоваться мобильным приложением "Журнала Пчеловода". На запись информации уходит 30 секунд. В Виннице синхронизировал данные и теперь все доступно он-лайн.
 14. Я власне не дуже підтримую "більшість", яка повчає автора теми. Толерантності вам, панове, явно не вистачає. Але й зі свого досвіду знаю, що якщо щось маєш робити - роби мовчки. Якщо ж реалізацію своїх планів розпочати з обговорення, то справа рідко рушиться далі обговорення.
 15. Паримося. У мене практично такі ж умови. Правда, третину все ж закриває яблуня.
 16. Спасибо за информацию. Это говорит о плохой адгезии даной краски к пенопласту. Жаль.
 17. Речь идет о резиновой краске Фарбекс?
 18. Навіть якщо так, то перекупам що до того? Гроші потрібно платити зараз, а не потім. Якби дійсно знали, то купили б краще доларів, а потім поміняли на гривні. Мужики, не смешите так. Риэлтор знает какой курс будет.
 19. Тра поскребти по сусекам, чи у мене ще пару відер є - мо хто візьме.
 20. Вже проходили. мед закінчився, але у декого ще є незакриті контракти, тому купують по будь-якій ціні.
 21. Оу. Где это и какие условия приема?