Jump to content

Sanich

Главные администраторы
 • Content count

  12,678
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sanich

 1. Українська система селекції

  Можете надати приклад такої? Бажано із вказанням обов"язкових полів.
 2. Українська система селекції

  Мы опять возвращаемся к вопросу записи. Хотлось бы обсудить вопрос селекции. С нуля не означает переписать bj.tochok.info.
 3. Лечит ли мед?

  Залежить від схеми прийому. Але обидва не є ліками.
 4. Лечит ли мед?

  Відповідаючи на заголовок статті. - Приблизно на рівні свяченої води.
 5. Українська система селекції

  С нуля. Код, написанный под Блюп утилизировать в нашей платформе невозможно. Нужно переписывать.
 6. Українська система селекції

  Как по мне, то ничего конкретного не обсудили. Вопрос остается открытый - какие данные система должна собирать и каким образом их обрабатывать.
 7. Українська система селекції

  Саме так. Більш того, ініціатива має йти від тих, хто буде використовувати систему. Інакше - це даремно потрачені зусилля програмістів, так як ті, для кого призначалася система просто скажуть - нам це не підходить і ми не це хотіли.
 8. Українська система селекції

  Любая текстовая информация. А также графические файлы - фото, схемы, графики и т.д.
 9. Че вы так на авторов видео взъелись. Ведь сказано же - рассчеты только исключительно для стационара на 100 ульев с урожаем 5т. Если нету возможности получить данные цифры на стационаре, то и рассчет будет другой - в видео же сказали. Ну, а на кочевке тоже совсем другие цифры будут. Тоесть - у каждого своя себестоимость. и кто-то в банкротах при цене меда 30 грн, а кто-то в прибыли будет и при цене 15.
 10. Правду сказал. Но исключительно в плане стационарной пасеки.
 11. Залежить від того, скільки тих хитрих українців, які вважають, що вони хитріші інших і розширяються на перекор всьому.
 12. Він же ж не говорить по чому потрібно продавати. Він говорить про собівартість. Собівартість маток теж не така велика, яку її малюють. А продають вже - по скільки дають.
 13. Є ще куди ціні падати. Років зо три по 18-20 грн, тоді лише почнуть пасіки скорочуватися.
 14. На зиму нужно убирать лишние корпуса и не оставлять "башен". Дятла првлекают, в первую очередь, высокие сооружения.
 15. + @ДобровоЛ, вы название темы читали? предупреждение каждому.
 16. Їм мед по долару теж вигідно здавати - от і розширяються.
 17. Ну 60% то ж отримали. Чому ви їм не пред"являєте претензію "Мене надули. де моя квартира?" Ну та й в селі не всі отримали пай. Тому - ні про що.
 18. А де наші халявні квартири? Сказали селяни. Мова ні про що.
 19. Відеоряд правильний, а от звук не чути взагалі - дуже тихо. Шум від мікрофону перекриває голос і навіть якщо додати гучності, то все одно нічого не можна розібрати.
 20. Дану інформацію можна ввести на сторінці родовода матки як текстову, додаткову. Там є кнопочка редагування тексту справа на сторінці родоводу. тут виходить двоякість у бажаннях. Одні побажання - хочуть, щоб все було, як в бібріді. Друге побажання - записувати штам в родоводі, причому в бібіріді нічого немає про штами. Проте журнал здатний і це підтримувати. Номер селекційної книги = номер лінії в Журналі. Штам можна записати в описі матки. Можна ще й паспорт прикріпити як фотограцію на сторінці родоводу матки.
 21. Так. Це правильна схема.
 22. ок. Як ми обговорили в приваті - у відео є неточність. Те що на даній формі є полем номер сел. книги, у Журналі відповідає полю номер лінії.
 23. кілька зауважень. - щоб вводити родоводи, не потрібно бути заводчиком. родоводи може вводити будь-хто, а от публічними їх можуть зробити лише матководи. - для маток із зовнішнього сайту обов"язковими лише є поля з червоними контурами - лінія, абревіатура та коли народилася. Всі інші поля заповнюються по бажанню. Наприклад, посилання. - Номер селекційної книги не може бути частиною абревіатури. Давай обговоримо це окремо. Я б у тримався використовувати дану інструкцію до закриття цього питання. - у списку вибору матерів чи бабусь трутнів є лише останні використані матки. Але цей список не означає, що матковод вже не додавав таку матку. Вона може бути вже в системі і тоді потрібно вибирати серед інсуючих маток із зовнішнього сайту. Але можна додати її ще раз. На даний момент це не принципово. Просто для інформації.
×