Sanich

Главные администраторы
 • Публикации

  9 056
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Sanich

 1. Мені підказують, що вже давно пора відкрити тему про місце проведення Зустрічі Форумчан у 2017 році. Нагадаю, що у 2016 році ми провели чудову зустріч у гостях у @miro В Бухті Вікінгів, за що йому були щиро вдячні усі форумчани. А до цього були зустрічі в 2013 році в Черкасах, в 2014 році в Умані, кілька зимових зустрічей в Харкові за підтримки @Бортник і @Кузьмич та зустрічі без краваток на природі в Запоріжжі та в Сколе. Думаю, @miro та @Паланочка , як організатори останніх зустрічей зможуть дати відповіді на питання, якщо такі виникнуть та проконсультувати про ньюанси та можливі проблеми потенційного організатора наступної зустрічі Сподіваюся, що й у 2017 році знайдеться форумчанин, хто має бажання, можливості та зможе організувати проведення щорічної зустрічі, за що ми йому вже вдячні авансом. Нагадаю, що згідно традиції, ми проводимо зустріч в перші вихідні вересня, крім випадків, коли пропоновані дати занадто близько чи пересікаються з 1-м вересня, так як у багатоьх діти та внуки йдуть до школи, а у декого і перший раз. В цьому році якраз така ситуація, тому пропонована дата проведення зустрічі 8-10 вересня. Тобто заїзд увечері в п"ятницю 8-го, офіційна частина 9-го, а 10-го легке похмілля, культурна програма (якщо є в плані), соплі, сльози, та прощання. Приймати заявки від організаторів будемо або до появи першої прийнятної пропозиції, або до 20-го березня, якщо така пропозиція з"явиться раніше. Якщо до 20-го березня буде більше ніж одна пропозиція - будемо голосувати, де проводити зустріч. Така ситуація вже була в 2013 році, коли з невеликою перевагою переважила пропозиція з Черкас від Олександра Гармаша. В 2017 році по досвіду минулих зустрічей кількість форумчан які приїдуть на зустріч я особисто оцінюю від 50 до 150, з яких, як завжди, процентів 20-30 - місцеві. Кількість учасників буде залежати від місця проведення Для потенційного організатора пропоную уточнити та відповісти на традиційні запитання, які ми задаємо кожного року 1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч; 2. Умови розміщення проживання; 3. Орієнтовна ціна проживання; 4. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна; 5. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників; 6. Готовність очолити оргкомітет і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації; 7. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 8. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом? 9. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях"; 10. Культурна програма (якщо є що показати); @miro, @Паланочка, додайте будь-ласка, якщо я упустив що небудь важливе.
 2. Не впевнений про який санаторій мова, але будівельники та санаторій там не перший день, тому дане питання мало б бути врегульоване ще до нас.
 3. Было бы интересно взглянуть на фото.
 4. Да, да. У нас как раз рукомойник прокапывает. В связи с этим у меня родилась простая идея - приспособить капельницу на пасеке.
 5. Нема бажання в гівні колупатися - хто в темі - той зрозумів і посміявся.
 6. до

  Там галочка стояла "Одноденна подія". Якщо її зняти, то можна вказати дату закінчення.
 7. 15-й Бджолярський Круг України

  до
  Рада Бджолярського кругу України прийняла рішення: 1. 15-й Бджолярський круг України провести 7-8 жовтня в Баришівці (Київська обл.). 2. Підтримати і взяти участь в традиційному відкритті пасічного сезону на горі Пивисі та виставці ярмарку і майстер-класах: «Все про прополіс» та «Рентабельна пасіка» 29-30 квітня в Градижзьку (Полтавська обл..). 3. Підтримати і взяти участь в другій конференції Дніпропетровської спілки пасічників «Сучасний стан та перспективи бджільництва України» та виставці-ярмарку 2-3 вересня в Хащовому (Дніпропетровська обл..). 4. Підтримати формування єдиної делегації від України на 45-й конгрес Апімондії 29 вересня-3 жовтня в Стамбулі (Туреччина) Голова Ради Кругу А.Ворона Оригінальне повідомлення:
 8. Бухта - то супер. Але й інші місця було б добре спробувати, тому чекаємо на інформацію від вас.
 9. до

  @Sergiyko74, опублікував. Не потрібно робити копії.
 10. Якось слабо віриться. На жаль в перекладі немає інформації на першоджерело з методикою дослідження...
 11. Жирують скотиняки. Ага. Висить 2 синиці замерзлі в сітці, а їм хоть би хни...
 12. Чувствую история с одним "специалистом" по задним проходам закончится так, как в начале даного ролика. Сходство с реальными людьми случайна.
 13. @ромео, красно дякую за цікаві зимні будні. Чекаємо продовження - вам домашнє завдання.
 14. Вітаю! А ми поки тримаємо кулаки та сподіваємося що і у нас буде свято.
 15. Невозможно обогнаться. Уже придумывали разные приспособы, чтобы не допустить их к рукомойнику. Хоть бери и ставь им отдельный рукомойник на точке.
 16. ТАКИЙ прогноз мені подобається. П"ятниця. Ждемо. Тримаємо кулаки.
 17. Та да. Я ще й сітки познімав, щоб при обльоті не мішали, то жеруть від пуза...
 18. Так і є. Знаю, що декого із поважних форумчан є проблеми із зимівлею, але мовчать як партизани.
 19. Сьогодні температура піднімалася до +4 і бджілки вискакували надвір по одній. Не бачив лише щоб поверталися. Ще пару тижнів такої зимівлі і у вуликах бджіл не зостанеться.
 20. Разделили тему полигона. Тут можна потренироватся в цитированеии. О цитировании
 21. Мои гудят, НО много следов кала на снегу, как и отстатков пчел. Похоже тоже пытались летать при плюсе и многие не вернулись... Ждем облета.
 22. Прочитал в теме про пневмостеплер, какой это полезный инструмент и захотелось себе. Но у меня нету возможности разместить компрессор в связи с тем, что пасека находится не на моей земле. А вот ручным степлером работать надоело. Да и скобы длиннее 8мм он часто не забивает до конца, если материал немного тверже. Есть ли сенс купить электростеплер? Может у кого есть опыт использования и что-либо посоветует?
 23. ТА віримо. А ще щоб подробиць - що не так.
 24. Мужики, я не в курсе ваших разборок. Есть по теме - пишите. Обвинения, догадки и разбоки в личку.