Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Планував сьогодні мед качати. з ночі як почалась злива так і досі шпарить. на вулиці річка, на городі робляться калюжі земля не встигає чи не хоче всотувати воду....Єдине радує що акація ще не розпустилась і для неї і для липи цей дощ золотий.
 3. Как у Вас там дела, процесс пошёл, по срокам сдвиги будут, погода не внесла свои коррективы?
 4. Весна-Літо 2019

  В этом году, почти каждая гроза, идёт с градом.
 5. Весна-Літо 2019

  в Очакові все пізніше на тиждень зацвітає.море утримує прохолоду ,зате осінь тепла.
 6. Today
 7. Весна-Літо 2019

  У нас тоже, как всегда. Гром гремел, а гроза прошла за 30 км, с градом. Народ в трансе. Сады огороды побило. Одним засуха, другим ущерб от гроз.
 8. Чим більше запліднень тим більше шансів втратити матку. За кількість сперміїїв запитав , як потенційний покупець.
 9. Карпатська бджола

  а что по Украине мало кочуют? и всё стабильно по соседним пасекам на протяжении череды лет? сегодня никого нет а завтра прикочевало 400 ПС это даже у нас бывает -были бы медоносы а пчёлы найдутся ....наймут пасечника..... машину .......
 10. +16,хмарно,вітер слабий,дощ йшов і у вечері,і вночі... .
 11. Вчера с 13:00 и до 17:00 прошло штук 5 гроз. Из двух хорошо ливануло. Был даже град, размером, как мелкий орех, но хорошо, что падал очень редкий, вреда не наделал. На сегодня, тоже грозы обещают. Сейчас туман, сквозь который светит Солнце. % 60 акациевых цветков, накрылось. Не любит Акация такую погоду.
 12. +16 сонячно. вчора вечором пройшла злива
 13. Весна-Літо 2019

  Чому я так написав написав "молода в першому", тому що часто бачу що багато бджіл звисають на низу рамок в лежаках (висять бородою), у БК вони сидять в мене на майже пустих рамках першого корпусу. Ось тому я вважаю що це висить молода бджола, яка не знайшла собі роботи у вулику. А раз їй не має роботи то в голови можуть прийти дурні думки про роїння. Я завжди прошу бджілок підказати що їм ще треба, ось і працюємо з ними в такому тандемі. Є сім'ї які зовсім не хочуть носити та зараз займають15 рамок БК, це перші кандидати під заміну матки, ще до соняшнику. А в цілому, мені по барабану яка там бджола, головне, щоб вся була зайнята роботою. Якщо на прилітній дошці бачу що байдикують, значить я вже проспав з розширення. Мій принцип, нехай будуть лишні рамки під мед, а чим їх заповнити мої дівки знайдуть. Зараз у моїх вуликах свіжого товарного меду , який я планую забрати, десь за 50 кг, і це лише рапс і акація.Кожен вправі робити що хоче і як хоче, я описав свою роботу, а правильна вона чи ні, побачу в бочках. Я вибрав таку модель, і бачу результат, чого і всім бажаю.
 14. + 15 промочило аж занадто
 15. Весна-Літо 2019

  Насколько я знаю расплод кормит молодая пчела.Это только Вы так думаете,что в гнёздах именно такое распределение разновозрастных пчёл.И мне стало аж очень интересно кто же контролирует такое расположение пчелы?Матка?Или Вы?У них там "дедовщина"?Или Вы им говорите "Эй, гражданина! Ты туда не ходи, ты сюда ходи. А то снег в башка попадёт. Совсем мёртвый будешь! Если написанным обидел, прошу простить!
 16. Yesterday
 17. Зона ризикованого бджільництва... Рідке різнотрав’я - 200 грн/літр.
 18. Яка ціна метрового стола з кришкою?
 19. Весна-Літо 2019

  У Львові акація починає біліти, в Дублянах ще навіть не думає . Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 20. Опять гроза - сверкает, гремит и льет.
 21. готель скинув свою пропозицію і лише на 30% годяться, я ж взяв минулорічний файл поексперементував ніби вийшов на меншу суму але всерівно 670 грн за особу, тому скидаю пропозицію готелю і та xl своє напрацювання, до речі хто хоче може попрацювати з моїм файлом вибираєте номера ділити на кількість та знімаєте 30% отримуєте ціну за особу. 13-15,09 60 осіб Пасічники (Михайло)(4).pdf 13-15,09 40 осібПасічники (Михайло )(2).pdf Розкладка номерного фонду 2018.xlsx Розкладка номерного фонду 2019р.(2).pdf
 22. Дозу 8 мкл. считают опасной . Так как при этой дозе возростает смертность . А как тебе дозировка 3 по одному .
 23. согласен 100% это обыкновенная 4-х рамочная поворотная медогонка с электроприводом, она новая не на много дороже стоит чем 6000 грн хочет продавец
 24. Термообработка пчел - химия отдыхает!

  кассеты мы и до сих пор выпускаем (АВВ-100), есть и сетчатые и сварные
 25. Важка задача. Перед нами явно суперечливий текст, якщо хтось не полінувався знайти моє посилання. Я вважаю, автор (або автори) писали це в різний час під різний настрій. З одного боку скепсис, а з іншого - "а що ми маємо взамін?" В будь-якому разі ми повинні зважати на загальну ідею книги. Ця ідея така: все в цьому світі - ніщо. Тому краще віддатись тимчасовим радощам життя. А може й не краще. Еклезіаст сам не знає відповіді. Ще важливий момент. Слово могила перекладено не точно. До речі, "Очевидці Єгови" дуже люблять цей шматок: потому что в могиле, куда ты пойдешь, нет ни работы, ни размышления, ни знания, ни мудрости. На цій підставі вони стверджують в супереч всьому духовному досвіду людства, що безсмертної душі не існує. Отже, могила - це переклад слова шеол - єврейський аналог герцького царства тіней, тобто ад. Українське "пекло" якесь надто фентезійне, відразу уявляються рогаті чорти з казанами і дровами. Тому шеол чи ад мені більше подобається. Шеол - це місце, в якому дійсно нічого не відбувається. Сучасні інформаційні технології дають нам багато прикладів до аналогій. Шеол - це "корзина", куди скидаються вже не потрібні файли. Файли вже не використовуються, "не працюють", але вони існують в пам'яті та можуть бути відновлені. Так існує інформація про всіх живих, що відійшли у шеол. Тобто свідомість, пам'ять, все, що вважається "душею", продовжує існувати. Далі все залежить від стану кожного конкретного смертного. Якщо розглядати це життя як певну школу, то успішно її закінчивши, там, в шеолі-корзині можна спокійно очікувати на подальшу долю, тобто допуск на вищий рівень буття. Уявімо стан людей (таких є більшість), які не закінчили школу, не склали іспит, не можуть бути допущені до вічного існування, - їхнє очікування на остаточне "видалення" з Корзини саме по собі є "адськими муками". Тут ми не будемо розглядати таку подію, як з'явлення в Корзині Ісуса з концепцією існування in aeternum. Достатньо і вже сказаного, щоб зрозуміти, що описане в главі 7 дає підстави смертному розраховувати на вищий рівень допуску, аніж описане в главі 9. Автор інтуїтивно відчував це, але вагався, не знаючи точно подальших планів Бога щодо шеолу та його вмісту. Тому і суперечить Еклезіаст сам собі на кожному кроці. Ідея про те, що кожний смертний, маючи безсмертну частку бога - душу, вже є потенційний бог (боголюдина), ще не відома Проповіднику. Звідси і невимовний песимізм Еклезіаста щодо земного життя та смерті. Це також характерно для інших давніх культур. А ми повинні уважно поглянути на наш "файл". Що він являє собою, чи є він цікавий для вічності, потрібний і корисний? Що ми можемо запропонувати там такого, щоб нас не стерли остаточно?
 1. Load more activity
×