Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Донный пыльцесборник

  Вставлю и я свои пять копеек.Вдруг кому тоже что то пригодится
 3. Добрый день. Опишу ситуацию. Живу рядом с лесом в 10км от Киева, под Ирпенем. Где-то с месяц назад на участке начали появляться пчелы и с каждой неделей их все больше(цветов нет, ничего не цветет). Судя по всему, они обустроились в перекрытии балкона, и в теплую погоду там целый рой. Может их можно куда-то как-то переселить или кто-то бы их забрал?
 4. Today
 5. Щаслива ви , Романовичу, людина на своєму хуторі " бджолиного ізобілія"! Ця зараза нищить усю пергу, як заведеться. Ось трохи з вікі-пікі: Пергова міль, личинки шкіроїда та кліщі оселяються в перзі, в процесі життєдіяльності прогризають свої ходи в стільниках. Тобто, є й така зараза. Вона мало чим від названих вами відрізняється, хіба харчуванням і трохи твердіша тілом. Та й я з нею не раз воював. Якраз вистукування й допомогає.
 6. Зранку було +6. Зараз +12. Сонячно. Сильний північносхідний вітер. По відчуттям не більше 0.
 7. Тільки-но глянув, а в тіні вже усі +12С... Так що мій прогноз реальнійший за тих "професіоналів"
 8. Все може бути. але все рівно цьому є якесь раціональне пояснення. Світ розвивається по якихось економічних законах. Гроші вкладаються в те, що приносить прибуток. За опилення платять не через те, що люблять бджіл, а за приріст продуктивності саду, чи поля. Якщо до того фермера приїде пасік більше разів в десять, ніж йому потрібно, а пасічикам не буде ще кудись подітись, то можливо і там будуть вимагати, щоб їм заплатили за розміщення. Треба також розуміти, що світ жив не так, як ця величезна тюрма, в якій люди найперше що собі вбили в голову:-"всьо вакруг калхознає, всьо вакруг майо". Що в перкладі означає - на все начхати. "Чхало" кілька поколінь. Скільки поколінь треба, щоб те чхання вивітрилось, хто зна.
 9. Щось нiде не зустрiчав такоi молi Велика i мала воскова мiль ,мабуть все
 10. Геннадію, то мабуть мова про пергову?
 11. У нас все столбы объявлениями обвешаны о продаже пчёл . я тоже хотел продать семьи немного своим знакомым . сначала говорили что купят теперь молчат или юлят . Я их понимаю мёд не почём , а семья денег стоит , вот они и думаю лучше пакет купить ведь он дешевле , а мёд то такое . Вот мне знакомый звонит и говорит что если есть желающие то пусть звонят цена пакета 1150/1200 это уже на месте , пчела украинская степная . Вот и рынок диктует своё
 12. Не завжди так. Здається, якщо я не помиляюся, в розвинених капіталістично країнах пасічники теж платять при постановці пасіки на запилення цитрусових. Чув про це в Туреччині. Чому так - я не в курсі...
 13. Спасибі за нагадування. Дійсно, вже рік. як я подав свій варіант законопроекту захисту від потрав бджіл в міністерство і особисто Стретовичу. Мій варіант закону про бджільництво півроку висів на сайті СПасУ для обговорення. Крім того, ще раніше був запропонований законопроект Т.Васильківської, нардепа Бобова, пізніше ще пропозиції Ю.Овдіенка. Я пропонував Стретовичу об'єднати всі ці пропозиції в один повноцінний законопроект. Але, як завжди, він всіх обскакав, в поспіху зляпавши, на мою думку, дуже куций і не дієздатний проект. І, як результат, науково-експертне управління ВР розгромило всі пункти його проекту, зробивши зауваження на 12 сторінках. Але, Стретович, як зазвичай представив на мітингу це, як свою особисту перемогу. Мені все одно, чиє авторство буде у законопроекту. Головне, щоб наші бджоли і наші бджолярі були захищені від потрав. Просто нудить від подібної поведінки "Головного бджоляра України".
 14. Коли прогнозують хорошу погоду, то хочеш-не-хочеш а це радує око. Проте 90 відсотків далі за 3 дні прогнозів вони так і не вгадують . Он учора на 4 дні давали по +12С, а вже сьогодні всі 13 обіцяють. Ще й 10-ї години нема, а на термометрі вже + 10С. Так що до другої точно й до +15С сягне...
 15. Продам 100 бджолопакетів 3+1 після 5 травня. Матки 2018 року, мічені. Ціна без тари. Без хвороб та обробітку антибіотиками. Ціна 1000 грн. Чернівецька область Кельменецький район. Тел. 066-393-45-16
 16. Так вже і пора. Скільки можна холодити. І бджоли вже по рамках почали робити побілку. При такій погоді перший взяток із садовини забезпечений. Буде чим на базарі торгувати.
 17. Зараз +10 сонячно, на сонцi +19.
 18. Розплід на льотку

  Я думаю что речь идет о другой моли, эту можно только "выстукивать" , но хорошо то что она очень редко бывает в ульях.
 19. С утра сегодня -5 , цвет на абрикосе помёрзнет . Станут цветочки коричневые . Вот и утро , тернет поменял погоду и обещает на завтра опять мороз только немного по мягче , но всё таки мороз
 20. минус 1 солнечно
 21. у нас можно взять меда. Взяток с июля . Выставка с начала апреля , конца марта( нынче ранняя). Ну и сам взяток обычно с 10 июля . Итого 100 дней от выставки до взятка . Если отводки делать до 20 го мая , то вполне себе времени хватает . 20 го июня можно поделить опять и вот тогда меда действительно не будет , хотя первые отводки и основная семья что то наберет и в этом варианте.
 22. Yesterday
 23. Пасічники, реєструйтеся!

  Рядком нижче можна замовити ритуальні послуги.
 24. То таке! А от бува, що пакетчик розраховує на ці гроші, а спродатись не може, от і змушений ціну знижувати. Сам буду купувати 3 пакети по 1100 грн місцеву бджолу. Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk
 25. Футбольная

  Приятно среди пасечников найти заядлых любителей спорта. Могу посоветовать сайт http://1xbett.info/review/ который стал для меня находкой. На этом сайте каждый сможет найти интересующий его вид спорта. Также есть возможность следить за многими событиями спорта в режиме live что может заставить любого скоротать пару часов за просмотром любимой игры. Пользуюсь этим сервисом более года, и за это время со своей стороны не могу привести замечаний в адрес этого ресурса.
 26. тоже просчитывал данный вариант, но тогда я меда с них не возьму . А если делать на рамку печатного и маточник, то основная семья поздний взяток может взять неплохо. Я за день делал 30 отводков с перевозкой на другой точек...тяжело одному. Правда рамка расплода маловато, как по мне, нужно 1,5.
 27. Весна-Літо 2019

  Чергове відвідування точків і підгодівля.Чомусь за два дні вага контрольних вуликів зменшилась на 0,7-0,9кг.Дні були прохолодні, частково льотні, сьогодні 20-й день.Приносили пилок жовтого кольору(ймовірно кульбаба),багато сиділо на стінці вул. що на сонці-може відігрівались?На мій погляд поведінка бджіл нераціональна-літали, приносили пилок, можливо воду і нектар, коли пилку в гніздах достатньо, щонайменше на три-п'ять днів сиділи б гріли і годували розплід. набиралися б сил і завзятості.Що ще помітив, досить багато(більше половини досліджених комах) мали багато калу кольору кленового пилку, нормальної конситенції, думаю-може переїли пилку?Ознак пилкового токсикозу не бачив, може відлітали подалі і там гинули.Як багато питань на які немаю певної відповіді. Як ті терапевті на прийомі протягом декількох хвилин "жалоб" пацієнтів(хворих) складають думку щодо їхньої хвороби, завжди мав сумніви з цього питання. Сам з освітою "технаря" не завжди маю відповідь чого не працює або що не так з побутовим приладом, автівкою. Вишня і пізня слива чекають тепла щоб заквітувати, на яблунях бачив "рожевий бутон", ріпак вікидае квітконоси за його зовнішнім виглядом здаеться, що йому живеться добре. Холодна погода і це може стримати пошесть шкідливих комах на культурних рослинах. Загалом багато з чого можна радіти, коли в "гуморі".
 1. Load more activity
×