Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Электромедогонка

  Рве рамкі в радіалкі . Це проблема налаштування або малий бак медогонкі. В мене радіалка на 54 рамкі дадана, діаметр бака 1260 см. Даданівські рамкі качаю 15-18 мінут все добре. Наставкі і рут качаю 8-12 мінут Привід від Бурякова з блоком іванко. Качає просто супер на сто рам може одну і порве.
 3. Нужно в пасечники принимать как в ССере принимали в охотники. Куча проверок. документов и главное ОТРАБОТОК в обществах УОР!! только отработки специфические. Каждый пасечник должен за год посадить 100 медоносных деревьев. посеять 1 га синяка.1га буркуна,1 га ваточника. Членам обществ антиваточниковцев можно ваточник заменить другим медоносом. например фацелией. И последний этап - сжечь 1 поле отравителя. Для вступающих -норма двойная два года, учасникам боевых действий 1 год, героям Украины без двойной нормы.))) Вот тогда и мёда будет много и в цене он тоже будет..)))
 4. У кого?? население просто перестанут мёд покупать, так как денег лишних нет. а мёд покупается именно на "лишние" деньги. А у оптовиков сговор + увеличение расходов на сбор партии.... . это Украина, всё тут шиворот навыворот....
 5. Якщо Ви так твердо стоїте на якихось там твердих моральних принципах, хто і кому що зобов*язаний(хоча це дурість, поки немає офіційно підписаних документів на співпрацю). Виставлять ціну, яку хочуть, бо вона на чому обгрунтована. Ідіть в автосалон Лексус, прокачайте їх за ціниБо через дорогу шевролє продають, теж авто і дешевше. І покупець..тут вже за моральну сторону..маючи вже довгострокові відносини з продавцем щодо покупки меду.Мав прийти і сказать:ти знаєш, там твій сусід, продає те саме на 10 грн дешевше.Може скинеш і ти? Не прийшов? Як зробив?Як мудак.Дос-ві-дос.
 6. Зате ціна на мед тоді повинна підскочити...
 7. Да ну якщо є можливість купити сьогодні зранку у Васі 5 тон меду по 30 грн.А в обід у Петі теж 5 тон по 25 грн.То я це зроблю не моргнувши оком.Тому що більше зароблю. Чи з Вашої позиції, маю Петі доплатить?Зараз..біжу і падаю П.С. я не як, то..називається заготовітєль.Просто для прикладу.
 8. Электромедогонка

  Ще велике значення має розмір рамки , минулого року качав 145 , жодної порваної рамки
 9. Как раз во время цветения подсолнуха. Месяц его жарой палило теперь холодом добьет, перспективы ни фига не радужные.
 10. Today
 11. Українська степова порода

  Не нужно грустить. Статистика набираеться за весь сезон. Один осмотр мало что покажет.
 12. Українська степова порода

  Привет ! Сижу у ульев и считаю сколько цветовых вариантов обножек семьи приносят ..( с вашей подачи). Если меньше 4х, то расстраиваюсь ....
 13. На 6.00 утра на градуснику 13 градусов. Похолодало с утра, запахло концом августа. Зацветает первый подсолнух соцветия которого размером с голандскую ромашку и выделять нектар будит также наверное. Засуха, месяц без дождя и адская жара.
 14. Электромедогонка

  Скоріш за все, справа саме в налаштуваннях... Досвід має значення, тому і звернувся до досвідчених користуваців.
 15. Как я начинал

  І у меня все почалося з залетівшого рою.
 16. Весна-Літо 2019

  Радів, що навкруги засіяли багато соняшнику. До найближчого поля метрів 400! Зараз вже усі поля жовті, а бджілки сірі. Говорять посіяли гібрид, який не виділяє.
 17. Помиляєтеся. набагато гірша. Все витравлено гербецидами. Подивітся на поля і узбіччя - пирій і амброзія в кращому випадку. Всі землі які хоч трохи придатні для рослин - розпахані і витравлені. ті що не придатні -викошені. а ті що зовсім непридатні - горять два рази на рік.
 18. СУПРУН ПРО АПІТЕРАПІЮ

  Однозначно! Від квартири-хабаря відмовилась, їздить громадським транспортом, брендового одягу не носить... Ну який з неї чиновник?
 19. Так експортери мене менше всього цікавлять. Клієнти, які напрацьовувались роками просять меду сьогодні , а його в достатній кількості немає. В попередні роки вже була друга качка в цей час, а в цьому році качать нічого. Я такого "безмедів'я" не пам'ятаю. Причин, на мою думку, тут декілька. Перша, це витівки природи, а друга- кількість сімей в радіусі льоту росте, а кормова база відносно та сама. Я подальшого розширення не планую, треба дати ради тому що є, кількість треба перетворити в якість. В конкурентній боротьбі між пасічниками виграє той, хто біль вміло зможе використати весь потенціал бджоли та використати більш ефективну технологію утримання бджіл.
 20. Ожина

  Перевіряв.Личинок не знайшов,коріння в гарному стані.Ожина,до 14 у тіні,далі на сонці.Таку картину побачив вперше,хоча і минулі роки було спекотніше та засуха весною сильніша.Думаю,перевантажив кущі плодами,от вони і не "потягнули" все:і молодняк,і плоди.Будем видіти.Врожай втратив,але трохи і взяв.
 21. Обіцяють спад жари і навіть дощі...
 22. Павловнія

  Да, есть такое, но не критично..))
 23. С днём рождения!

  Усім щиро дякую за вітання!
 24. Перепустіть через медові фільтри - мед протікає там, де й вода не тече. А віск - на воскотопку.
 1. Load more activity
×