• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. для початку підійде, його можна покращити... було б у кого бажання і вільний час
 3. думаю добра ідея поповнювати цей список новою інформацією, можливо згрупувати по регіонам, по 100% Розрахунку, аналізам ітд... для пасічників буде зручніше обдзвонювати по кругу і виторговувати найкращі умови на день здачі меду
 4. Куда продать мед оптом в Украине передрукували без посилання на джерело,
 5. Сегодня
 6. Вот еще продают за 200 руб Гробов О.Ф. Клещи: паразиты пчел и вредители их продукции. М. Росагропромиздат 1991г. 94с. Мягкий переплет, обычный формат. Рассмотрены морфология, биология клещей, вызывающих болезни медоносных пчел, подробно освещены эпизоотология, особенности течения заболеваний. Приводятся краткие сведения о клещах как вредителях меда, перги. Описаны методы диагностики и мероприятия по лечению и профилактике акарапидоза, варрооза и др.
 7. Будет что зимой на канале ютуб посмотреть
 8. Вот увидел в продаже: Быков А.С. Пчеловодство в Куйбышевском крае. М.-Куйбышев Куйбышевское краевое издательство 1936г. 112с. состояние очень неплохое... Цесельский Т., проф. Промышленное пчеловодство, основанное на науке и многостороннем опыте. Часть I. Природа пчел.Издание Русского общества пчеловодства. Перевод с польского В. Сланского. Издание второе. С портретом автора. — СПб.: Типография Т-ва `Общественная Польза` 1913г. 198, [2] с., 1 л.фронт. Комбинированный переплет времени издания, обычный формат. Первый том — единственный вышедший в этом (втором) издании. На крышку переплета наклеена оригинальная издательская обложка. С портретом автора на фронтисписе и иллюстрациями в тексте. В конце блока вклеена заметка о Русском обществе пчеловодства. Экземпляр в полной комплектности, без штампов.
 9. Можна в налаштуваннях профіля ще зробити телефон та мейл публічними і вони будуть відображатися в списку матководів у відповідних полях.
 10. @Fabro, @Паланочка, бачу ви вже освоїли нову функціональність ще до того, як я про неї розповів.
 11. Издавал Институт ботаники. У них в библиотеке есть обменный фонд (опубликован на их сайте). Может так. Или же выйти на авторов...
 12. Думаю что этой задаче буду теперь уделять больше внимания. Очень интересная штука.
 13. Це питання, яке матковод-селекціонер вирішує як йому зручно. Хтось номер присвоює по номеру вулика, в якому матка, хтось по номеру мітки, ще хтось має сквозну нумерацію всіх племінних маток. Мені здається, це має вирішити матковод сам - кардинальної різниці це не робить, так як повний код матки складаєтсья з її породи, номера матки, коду матковода, року народження.
 14. Для начала можно начать писать родовод по матери. Спаривание не контролируемое .Потом если горный облетник или И.О. то родовод будет полный и по маме и по папе. Главное начать.
 15. Згідний на 100% тому і хочеться вирішити дану проблему....)))
 16. Эта проблема есть не только у Карпатки .И по Степной тоже есть такая проблема. Но она решаемая.
 17. Для прикладу 2016-2017(крім мене є ще група однодумців)! Ми з Закарпаття закупляли матеріал - карпатка по типам(Говерла, Рахівський, Вучків) з них виділили Вучківський тип, а точніше одну з маток з цього типу, від неї виводилися дочки які спарювалися з чистопородними трутнями с.Грамотне, Верховинський р-н, Івано-Фраківська обл) є вже напрацьований матеріал який тестується...на перспективу плануємо комбінації різних типів чистопородної карпатської бджоли! А там де брався матеріал по маткам хотів дізнатися, чи є якась інформація по материнській чи батьківській лінії А там Тишина..... ніхто не може дати ніякої інфр. тому питання чи можна присвоїти матці порядковий номер з цієї яку ми виділили чи просто залишити так як воно є і просто описати матку з якого вона типу ???
 18. Эту где можно приобрести?
 19. Саныч очень нужно что посмотреть .Видео может очень помочь.
 20. Олег Сегодня начал немного писать родословные, на днях напишем твои так це значно простіше того що було.
 21. Саня , ну реально борода идёт! Похож на одеського Измаильца
 22. Звичайно варто. - це крок до створення національного каталогу племінного матеріалу у матководів, про який ми говоримо вже років з 6. Причому, який буде працювати в автоматичному режимі. - таким чином ми підвищуєм рівень обізнаності не лише матководів, а й пасічників, які будуть отримувати трошки більше інформації про маток, яких купують. Хто не хоче робити - звичайно знайде мільйон відмовок і аргументів, чому це не потрібно. В нашому світі можна виправдати будь-що. Важливе зауваження Артем. Я згадував про це у відео. В системі потрібно це відобразити відповідно. І забрати ще декілька полів з форми редагування матки - тепер вони там не потрібні після останніх змін. Думаю, за кілька тижнів це зробимо. Головне - кардинально спростили процес додавання родоводів. З плюсиками на формі це дуже просто та інтуїтивно, на мою думку. Олег, давайте я зніму ще одне відео з понеділка. Там все дуже просто, от побачите. Просто відео, що я готував вчора стало неактуальне сьогодні після останніх змін для спрощення процесу.
 23. У меня не выходит не чего. Дело туго. Артем надо будет помочь . я запутался вообще
 24. Надо было всё-таки написать тот комментарий вам... Ладно-ладно, в следующий раз...
 25. Вот! Это то что я от Вас хотел увидеть! Вопросов больше не имею. Надеюсь что Вы на меня не злитесь, за то что я "тролил" Вашу тему. Спасибо за понимание!
 1. Загрузить больше активности