Jump to content
Форум на ТочкУ

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. На жаль, не зустрічав таких рішень - у їх очах пасічник має просто змиритися із співіснуванням з природою. Із гуманних - програвання запису хижака. Бджолоїдка не даремно носить свою назву. Так як кормиться живими комахами... Ще й літаючими.
 3. Ваша правда, всю весну спостерігав як завзято видумували цифри штрафу якщо листя на подвірї спалиш, і так гарно депутати районів виступали і вищі чини аж на задницю падали щоб бабці за відро спалених бумажок міліон шрафу впаять, активісти - натуралісти аж на дупі їздили щоб не дай бог скажену собаку не зачепив, а коли почали сотнями сімей гинути пасіки, труїтись населення, та домашні тварини гинути, всих корова язиком і злизала , сидять тихо тихо.. ні лозунгів ні коментарів .
 4. По каким критериям, я извиняюсь, выбраковали? И сколько дней уже сеют?
 5. Можливо вони підкажуть компромісне рішення, щоб і кози цілі і вовки ситі, альтернативний корм, наприклад. Адже бджола також під захистом закону.
 6. Можливо, щурки мають якийсь супер інтелект, але, наприклад, на синиць таке не діяло.
 7. Сегодня забрал 11 маток 3 плодных с нормальным засевом и 8 выбраковка вот такой он урожай маток после облета... Не весна а полная ж...па Первый раз чтоб в мае так......... Руки опускаются может хоть дальше погода будет.... Кто там пытался себестоимость маток к 50 гривнам приравнять ....
 8. А нам не доста. До кирниць вода ще не дійшла. Про відновлення нормального рівня я й взагалі мовчу. А це лише перший водоносний шар. Але не лише він виснажений.
 9. Я підписаний в фейсбуці до групи "Птахи України". Там люди діляться методами, як відгодувати горобця, який випав із гнізда, не кажучи вже про більш "екзотичних" птахів. На щурок там просто моляться та кип"ятком пісяють, якщо вдалося їх сфотографувати - радіють, що цього року вони з"явилися у регіонах, де їх раніше не було. Вважають пасічників чимось типу варварів. Такі різні світи...
 10. Краще цю особину було б випустити. Щурки живуть колоніями і безумовно спілкуються, всі свої страхи вона донесла б решті і ті б можливо обходили стороною пасіку. Це мої спостереження після того як легко підранив одну, але вона полетіла геть з усіма разом. Тепер, тільки мене побачать, зміщаються подалі від пасіки. Хоч можливо голод переборе страх.
 11. Блин. Тогда, наверное, только сеть.
 12. Да это я вижу, только пчел ловит у меня а садится у соседей через двор, подойти ни как.
 13. Я за два дня подстрелил 7 штук из воздушки, возможно ещё четверых, но скорее нет чем да. Хотя я ещё тот "снайпер". Поймав пчелу щурка садится на ветку дерева, чаще без листьев. Аккуратно подхожу, прячась, чтобы не видели. И стреляю. Звук воздушки их не пугает. Обычно таких мест несколько. Надо их приметить. И хорошо пристрелять винтовку.
 14. А нам, навіть з нашими пісками, вже й доста... Сонечка більш потрібніше... З голоду бджоли дохнуть. Таке в травні я вперше бачу за усі довгі роки мого пасічникування... Зараз +12С. Трохи вже потепліло...
 15. Масть не могут, а внешний вид - поменяли. Стали чёрными каракатицами. Думаю, что при приёме им дали хороших звиздюлей. Вообще приём неплодок - тонкое дело. Надо подставлять маточники. Вышли 15-го. Облётная погода была только вчера. Не утешай меня )). Теорию я знаю. Тут аномальные изменения и почернение.
 16. Погода нормальна. Акації все одно немає. то нехай вже хоча б дощ поливає. Вологи катастрофічно не вистачає.
 17. Але село знамените, хоч гір й немає. Десь близько 6 тисяч дач, Трисвятительська Греко-католицька семінірія з церквою та чоловічий монастир від лаври теж з соборною церквою. Є й якийсь молитвиний дім . Тож погоду вимолювать є кому, але результат пока нульовий.
 18. Просто вважаю, що Карпати ще пока ''наші'', українські...
 19. Це точно, працюю пожеником в місцевій команді, більше місяця 2 - 4 виїзди що дня і кожна зміна , ось деякі фото, але самих "цікавих" не має, не було часу робить селфі за нами весь час прогасали два патрулі поліції але нікого так і не затримали . Коли ми були пацанами ітернета не було, приставок сега не було, а енергію треба було кудись дівати то зимою випалювали очерета та бур'яни , але кожин пацан знав що палити можна тільки коли сніг лижить і щоб вітер дув не на будівлі, якщо сніг лижить вся дичина під снігом в затишку на весну те що вигоріло зимою, весною гарна кормова база, те що було придавлене снігом добре укриття, зараз в усих як дахи позривало ... Але на щурка пасеця на пасіках тому що холодіна та взагалі не має комах.
 20. Today
 21. Попробувати її крик страху записати і через колонку запускати
 22. Тримайте під наглядом, бо в перший теплий день може буть отаке...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...