Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Володимир, а як відбулася чергова зустріч Асоціації експортерів? Не інтригуйте, пролийте світло для всіх. Мабуть, багатьом цікаво.
 3. 800 пчел без документов :)

  а пчелы до кого относятся?: до животных или до птиц???????????
 4. В нас на сьому було +21 і трохи хмарно. Щас ясно, спекотно.
 5. Роение

  Цього року все навпаки, всі знання та досвід не дають результату, бджоли кардинально змінили поведінку. Можливо причиною стали нестандартні погодні умови в моєму регіоні, а можливо дійсно 4G, 5G впливають на поведінку бджіл.
 6. 15-17.06 в день за +30 із вітром, зраз +26. Липа згоріла, бур'яни догорають принос дуже слабенький, я б сказав підтримуючий - тепер вся надія на соняшник.
 7. +28 солнечно ветер 2 м.с прогноз на сегодня +32.
 8. Как привлечь бродячий рой

  Вчора привіз два рої, один хороший, інший невеликий на три рамочки зате агресор ще той, пересаджував без димаря думав, що з"їдять потрібно буде їм поміняти матку на миролюбиву.
 9. Нужна срочная помощь

  Якщо матку не знайду, то іншого варіанту не залишиться. Та й існує цей метод, люди чомусь описують в різних джерелах.
 10. Today
 11. Роение

  А как вам рой +15+16 и через час холодный дождь? Я раньше такие дни не караулил рои .....сколько их улетело????трудно теперь сказать.. Кстати сегодня до 10,30 два роя и погода ккуюя описал .... Им надо,- они выйдут. Было дело в сильно ветреный день я бежал и смотрел рои... ветер был чуть не ураганный.....случайно ночью рой обнаружил над беседкой всаду,- ночью было +6 всего... Низкие температуры оказывается слабовато препятствуют роению по крайней мере у нас в Сибири..
 12. Нужна срочная помощь

  Хочу підсилити сім'ю середняка роєм. Проблема в тому, що рій прилетів 3 тижні тому і вже облітався і довго працює на новому місці. Відстань між летками 50 см. Основна сім'я в лежаку. Як їх найкраще об'єднати?
 13. Нужна срочная помощь

  Ну тоді вона буде не зовсім їхня.
 14. Методи визначення породи бджіл

  Зачем методы определения пород Каждый пчеловод знает какие у него пчелы , соответственно и продавец пчел знает. Спрашиваешь его а он в ответ : " А ещё у меня есть лигрустик " ..Сразу понятно что мастер селекционер и вывел новую породу..... Кстати лигрустиков нада?!
 15. Маточки вiдправленi замовникам.
 16. Нужна срочная помощь

  Та нічого не вийде. Знайдете нову матку неподалік льотка. Особливо якщо матка іншої породи. Чим агресивніші бджоли, тим більш наполегливо виводять своїх. Інколи приймуть, а коли буде розплід закладуть нові маточники і з часом поміняють на "свою"
 17. Весна-Літо 2019

  Ваточник и др....
 18. Весна-Літо 2019

  Його не бере отрута посеред пшенички.
 19. Весна-Літо 2019

  Це якраз він і є. Цвіт має і білуватий, і рожевий
 20. +24, прохолодно, сонячно. Бджоли працюють. Може дійсно вийде медку качнути з липи хрч пару кг.
 21. Весна-Літо 2019

  Чомусь,думав,що ваточник трохи інший.Скоріше,це,що ще один ваточник?
 22. Весна-Літо 2019

  Ваточник, злісний бур'ян
 23. Весна-Літо 2019

  Товариство,надибав рослину,що на фото.Бджіл на ній,що зранку,що у вечорі повно.Височенька,квіту багато на ній,зійшла у ячміню.Що за створіння?
 24. Дивлячись на репортаж на сьогодні можна говорити "чесної програми новин" склалося стійке враження, що зі слів однієї з впивової людини в експорті, якісного меду для експорту а ж ніяк не вистачає і внутрішній ринок став заважати, бо відволікає пасічників від основної задачі... Тому знаючи, про те, як відбулася чергова зустріч Асоціації експортерів меду, дійсно буде цікаво...
 25. Якщо дивитись на галузь з Киева по форумах i ютубу то все вiрно, але на мiсцi зовсiм iнше, нажаль.
 1. Load more activity
×