Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Дуже правильно мислине. Хочеться хоть трохи в роздріб продати по нормальній ціні. Сьогодні відкачував різнотравя з гречкою щоб узяти трохи з золотарника. Мед є темний і є з світло жовтим відтінком. Пронюхали що качаю питають: " Що мед качаєш? А продавать будеш??" Сказав 130 грн літра. Ніяких заперечень що дорого, чи ще щось там не було. Продав трохи прямо з медогонки. Люди задоволені і мені також приемно. Дехто продає по 100, але як на роздріб рахую не цей рік трохи дешево. Дехто позамовляв по 5-10 банок по 0,5 літра.
 3. Ну і де живуть в Україні такі медоїди, що можуть в роздріб накупляти 10 тонн меду?
 4. +27* хмарно і маловітряно. Під вечір - сонячно. Дощом і не пахло вулик, що на вагах по ходу здався. Поле з квітучим соняхом комах вже не вабить На вагах +0,3 кг
 5. Гыыы

  Знайду Вам іншу версію.За жєнщінПізніше.
 6. Гыыы

  Нє. Не платю. Такі обижені як я нікому не нужні. Як казав дрєвнєкитайський мудрєц Сунь Цзи : "Бачиж женщіну - прикинься мертвим!" || вєк до н.ери
 7. У мене сусід вроздріб 3 тонни продає, то думаю що і 10 реально продати
 8. Може то Романович для масовки нафотошопив людей із церкви...
 9. Всі знають що в справжнього пасічника який кочує кругла баранка тому де поїде там і коханка. А ті в кого голова болить або часу немає або дуже втомлюється залишаються дома. По секрету скажу що є випадки коли пасічники навіть в 70 років помирають від кохання. Ви дуже недооцінюєте пасічників. Ми скромні і непомітні але вживаємо настоянку личинок воскової молі, трутневий гомогенат живемо тихо, кочуємо швидко і нікому нічого намагаємося не розказувати зайвого.
 10. Весна-Літо 2019

  A у Романовича так й усі 13 кг...
 11. А що це вона хреститься від побачених цін?
 12. Today
 13. Що воно таке?

  Зараз дуже багато отаких "сонечок" цвіте... Є одна особливість: всі квіточки мають ... 13 пелюсточок Бджіл, правда, на ньому нема... Але гарне, зараза. Чи знає хто його ім'я?
 14. Гыыы

  прямокутник півколом, трикутник роликом , а можна зрозуміло мовити, так піца смачніша, чи її стає більше
 15. Есть не кассетный. Ячейки под 10 рамочный дадан.
 16. Софора

  Сколько себя помню, всегда качал софору.А в этом году,ни одного соцветия,видать подмерзла.
 17. всем доброго времени суток. Уважаемые коллеги у кого есть кассетный павильен к кому можно приехать в конце августа посмотреть принцип. Интересует вопрос: пересмотрел кучу фоток и видео но так и не понял. Между касетой и передней стенкой(тоесть наружной) получается очень большой зазор, если стенка ровная. Либо есть какой то квадрат и в нем леток который уменьшает это пространство. на фотках этого никто не показывает
 18. Корпуса на 300 рамку продані. Ціни на продукцію (товщина стінки 22мм): корпус на 300рамку - 320гр. на 230рамку - 200гр. на 145рамку - 150гр. дно під сітку - 150гр. обв'язка дашка - 90гр.
 19. Звичайно продають сім'єю в містах з млн. населенням це є більш ніж реально, але хтось повинен продавати постійно, хоча і не кожен день.
 20. Так і є. Благо на ринку не стою, але саме така картина.
 21. Вони давно описані, ще Котлером можна просто почитать
 22. Значить, він працює не сам- сім*я і родичі , я правильно розумію, задіяні в цій справі? От тоді можливо. Бо сам в полі не воїн при таких масштабах. То був би срач і словесний понос. Я вибачаюсь.
 23. Сегодня видела у нас в Полтаве мёд в двух местах. Как сказали: акация+липа - 120 грн/л, разнотравье - 100 грн/л. Мы уже откачали подсолнух. Думаю называть 120 грн за литр. Сотня в прошлом году была, жалко как-то за ту же цену отдавать.
 24. Весна-Літо 2019

 1. Load more activity
×