Перейти к содержанию

Активность

Лента обновляется автоматически     

 1. Последний час
 2. Колега виложив тех. характеристики даного шурика,там функції дрелі нема,так як і у мене в старті,відміність тільки колір,але ще маю протон ,в якоми дві швидкості,тобіш є функція дрелі.
 3. Якби таку мову вів мій знайомий то я йому відповівби - поцілуй себе міцно в ніс. Так, як ми з вами не знайомі, то ніхто з нас немає ніяких зобовязань - вам не примусово мене читати ,а мені вам розяснювати .
 4. Українська степова порода

  https://photos.app.goo.gl/EBy2SAh3p8w6ktXD2
 5. Розвішує білизну-значить скоро полетять. Скільки пам'ятаю, як тільки жінки розвішують білизну, зразу починається обліт, а потім...
 6. было бы надежно и просто . . все бы так меняли
 7. Как привлечь бродячий рой

  Так, при баках ми починаємо потроху забувати цю справу, але варто згадати: Приїзджаєш на пасіку бачиш висить, вже заспокоївся, жде повернення розвідки щоб кудись чкурнути подалі, зняли в ящик, наступна думка звідки вилетів? якого вулика треба перебирати ? готовимо пустий вулик з вощиної якщо не зробили завчасно, ставимо в нього "позичену" рамку з розплодом витрушуємо рій з ящика на простирадло перед новим вуликом злегка оприскуючи їх водою щоб матка не надумала злетіти і частина бджіл по любому "спалить точку" , повернеться до старого вулика. Другий варіант, в рою шукаємо матку садим в кліточку, бджіл струшуємо де завгодно, частіше де зняли рій, і подивіться скільки буде шукати матку, якщо кліточка з нею в кармані, а скільки безпроблемно чкурне на старе місце. Тож коли саме бджоли в рою забувать стару домівку спірне питання, в моїй практиці по другому варіанту навіть через добу всі повертались
 8. Весна/Літо 2018

  Ні, просто в нижньому корпусі 300 рамки "не зовсім повномедні", а зверху 145 корпус з медом. Щоб гнали розплід, то меду б з'їли багато, а так там на весну ще й з запасом залишилось.
 9. Українська степова порода

  не знаю що дальше
 10. Погода испортилась, -5, сильный порывистый ветер, временами идет снег. Минуса обещают до конца следующей недели. Полноценный облет был только вчера,было+12 до этого облетывались только отдельные семьи.
 11. Українська степова порода

  поняв і вставив, але щось нічого не бачу
 12. Ребята, а как правильно полистирол для варки корпусов называется, и какая марка? По запросу в нете выдает много мусора, не могу разобраться
 13. після ознайомлення набагато тепліше стало ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Весна!!! Вона всюди весна!
 14. Важливо щоб все було чисте і все що буде контактувати з суслом було об дане кип'ятком інакше може закиснути. 1. Солод варив без меду просто на воді (мед давав при карбонізації) 2. Промити забув, просто вийняв мішок із солодом і віджав як зміг бо він гарячий ), а далі варив хміль. думаю ліпше солод вийняти і варити без нього. не дарма ж в технології так написано, гадаю може вплинути на смак. головне швидко остудити зварене сусло, чим швидше тим краще, остудили до 25 градусів процідили, перелили з посудини в посудину раза 3 щоб наситити киснем дали заведені дріжджі і на бродіння. 3. Вибродило (у мене бродило 3 дні, але якщо ви добавите цукрів у сусло то буде бродити довше), потім в 1л. пляшки давав 10 г. меду в кожну для карбонізації заливав вибродивше пиво і на 20 днів в темне місце з температурою 20 градусів (поставив просто в хаті в тумбочку) раз на тиждень взбовтував потім в холодильник. першу пробу зняв днів через 10 ні чим не гірше від того, що коштував через 20, навпаки мені більш сподобалось і піна краща тільки відкривати довго потрібно дуже пінилось. дріжджі брав саф-момент думав не вийде але ні смаку ні запаху дріжджів не має, на пивних думаю було б ще смачніше 3. спробуйєте розкажете. можете зробити карбонізацію і вийде міцне пиво, але напевно буде трохи солодкувате як для пива я робив так але це моя перша спроба тож де в чому можу помилятися
 15. Українська степова порода

  скопируйте посилання та вставте в значок за буквою "U", у верзу в редакторі
 16. Прогноз погоди нам не обіцяє нічого втішного. Але через тиждень почнеться танення снігу. Вже небагато нам залишилось терпіти. До прогнозу гісметео треба додавати плюс 3 або 4 градуси. Тоді прогноз буде істинний.
 17. Українська степова порода

  Фото з Гугл фото
 18. Тем более , если основной взяток планируется с подсолнуха!
 19. С утра +0.5С, сейчас -3.7С. Пасмурно, сильный порывистый ветер. Вчера +17.6С . Одна область и уже разница
 20. Сегодня
 21. Кыно и немцы!

  Малыш на драйве / Baby Driver «Сколько треков нужно для хорошего ограбления?» Год выпуска: 2017Страна: Великобритания , США Жанр: Триллер, криминал, музыкаПродолжительность: 01:52:40
 22. добавлю, а якщо можна то бажано "видати на гора" коли буде обліт
 23. Шановний пане Пахомичу, ви такий гарний спеціаліст-метеоролог а ми всі розбираємося в інших питаннях. Ви нам напишіть про той шар атмосфери де літають бджоли. Пишіть нам саму ссуть, яка буде погода і як нам взяти максимальний прибуток на пасіці орієнтуючись на вплив погоди. А ми в свою чергу напишемо відповідь на ваші питання в яких розбираємося або на цій сторінці або в особисті повідомлення.
 24. Я мав на увазі не Черновецького а Пахомича. Думаю що всі розуміють що говорить він правильні речі, тільки не всі хочуть те визнавать.
 1. Загрузить ещё активность
×