Перейти к содержанию

Petrovych61

Основатели форума
  • Публикаций

    7 277
  • Зарегистрирован

  • Посещение

3 Подписчика

Информация о Petrovych61

  • День рождения 09.08.1961

Contact Methods

  • Website URL
    https://forum.mybee.com.ua

Profile Information

  • Ваш пол
    Male
  • Место расположения
    Львів-Тустоголови

Общая Инофрмация

  • Пасека в
    с.Тустоголови на Тернопільщині
  • Стаж
    8-15 лет
  • Kоличество семей
    21-30
  • Ульи
    Лежаки, 2-хкорпусні, "рогаті" 10х145
  • Порода пчел
    карпатка, країнка

Посетители профиля

6 161 просмотр профиля

Petrovych61's Achievements

530

Репутация

  1. Всім привіт! Давно не мав нагоди заглянути, а тут побачив цитування свого повідомлення. По останніх двох постах скажу так: вочевидь, що краще всіх знає той, хто не мав і не пробував. При стажі менше року сумніватися в правдивості слів, підтверджених багаторічною практикою багатьох людей? Це звичайно Ваше право, але... Скляренко, з 1-2 вуликами Ви можете нічого і не побачити, бо не буде з чим порівняти. З глухим дном Ви можете успішно перезимувати(зими бувають різними, а цього року особливо мяка зима), але знову ж таки - не буде з чим порівняти. Сумніватися - це природньо, я в перший рік застосування сітки теж сумнівався, але після 10-ти + зимівль я не хочу інакше. В утеплених лежаках зимівля гірша і підмору більше. З сітчастим дном теж не все однозначно, є багато нюансів по формуванню в зиму і таке інше, але якщо все робити правильно, то я не знаю на тепер для себе кращої технології. Глухе дно потрібно лише для весняного розвитку - це березень-травень. bvvvvd, аргументуйте чим будуть калічитися бджоли на такій сітці! Маєте практику з такими деньцями? В мене всі такі сітки. Засувка теж не буде калічити нікого, якщо все робити з розумом. Хлопці! Не бійтеся сіток! Страх у ваших головах і я добре пам'ятаю як важко його звідти вигнати... А тоді сітчасте дно практикувалося значно рідше... Удачі!
  2. До уваги учасників зібрань "Точок у Львові"! На 11-те березня прогнозується тепло на Львівщині аж до 15 гр. Тож вирішено зібрання перенести на 18-те березня. Прохання попередити хто кого знає, якщо люди не заходять на Форум. Ввечері ще спробую підняти свої записи з мобілками і повисилати СМС-ки. Всім дружнього обльоту і вдалої ревізії!
  3. Поки дописував, вже час минув... Продовження Власне із-за певних проблем довелося перейти на іншу платформу форуму хоч і болісно, бо не вдалося перенести базу користувачів і повідомлень. Тож всіх запрошую відвідати оновлений Галицький Точок. Попри те знайшов і нову, більш мобільну платформу для Дошки оголошень . Тож запрошую всіх старих друзів і не проти познайомитися з новими на шпальтах своїх оновлених ресурсів. Отакі в мене зміни і пичини браку часу, попри роботи на пасіці, народження внука і початок будівництва будинку. Наступна, остання до осені зустріч "Точок у Львові" відбудеться 11 березня в реабілітаційному центрі "Джерело", за адресою м. Львів, пр. Червоної Калини, 86А. Детальніше, як завжди, на Галицькому ТочкУ. ПС. На наших зібраннях завжди присутні представники журналу "Бджоляр", власне зі своїм журналом і іншою цікавою літературою.
  4. Вітання шановному товариству з міста Лева, хто мене ще пам'ятає! Трохи не заходив сюди, бо були нагальні питання як життєвого плану, так і проблеми з Галицьким Точком і навколо нього. На жаль вже наближується закінчення наших зустрічей у Львові, тепер вони в нас набагато людніші і цікавіші. Буває від 20 до 40 чоловік(в січні було 43), а головне підтягнулася молодь і то активна молодь - це радує. Мені ніколи нема часу, тому фотки трохи поганенькі, але інформативні
  5. Наступне, останнє в цьому "пасивному" сезоні, зібрання відбудеться 5 березня. Приймаємо в гостях Горніча М.Л. Детальніше на Галицькому Точку в "Заходах". Будьмо дужі і до наступних зібрань восени!
  6. Сьогодні відбулося чергове зібрання пасічників у Львові. https://goo.gl/photos/y1JzjkUiaJt4RoJT8 Наступне зібрання(останнє в цьому сезоні) відбудеться 5 березня. Тема "Заміна та підсадка маток", доповідач Горніч М.Л. Детальніше читайте на Галицькому Точку
  7. Де Ви таке прочитали? AC\DC - без різниці. Як для ножа, так і для навощування немає значення чи постійна, чи змінна. Практично постійна(випрямлена) делікатніше нагріває провід і навощування трохи стає кращим - але це не обов'язкова умова. Я для навощування користуюся самопальним зарядним від авто, а для ножа звичайний транс десь на 15 Вольт через підставку, де при вкладанні ножа на неї послідовно включається діод, себто в черговому режимі ніж на пів-синусоїді, на підігріві, а в робочому режимі підвищений нагрів. Узгоджував з виробником, Ю.М. такий режим не заперечив. Для ножа розрахунок простий - останнє що я знаю, то 30 Ват, здається, а значить транс можна брати з запасом ват так на 50. Для навощування 10-12 Вольт це нормально, але 50 Вт транс буде трохи перегріватися, то можете по максимуму обмежитися 200-250 Вт. Більший не зашкодить, але 2 КВт !!!! Хлопці - це вже перебор! Він у вас на холостому буде тягнути більше електрики, ніж менший при роботі.
  8. Рутина затягнула і я трохи "запустив" цю тему. Ми насправді продовжуємо свої зібрання у Львові. Вже відбулося 3 зустрічі: 6 листопада(- робота асоціації матководів, загальні питання), 4 грудня(медоваріння, законодавча основа - Лецин К.) і 15 січня - зимівля декількох маток в одній сім'ї(Малихін В.Є. по Скайпу) і зимівля взагалі - дебати. Наступне зібрання відбудеться 12 лютого, тема - кочівля, основна доповідь від редакції "Бджоляра". Уточнюється ще одне питання, то потім допишу. Детальніше про все можна прочитати і обговорити на "Галицькому ТочкУ" в гілці "Заходи". Веселих свят! (Ще одне лишилося. )
  9. Запрошуємо пасічників-початківців і тих, хто хоче завести пасіку, на перші в Україні курси практичного бджільництва Орієнтовна тематика курсів: 1. Біологія бджолиної сім’ї 2. Створення пасіки 3. Вулики та реманент 4. Стаціонарне та кочове бджільництво 5. Здоров’я бджіл 6. Придбання бджіл 7. Найпростіші роботи на пасіці 7. Весняні роботи на пасіці 8. Літні роботи на пасіці 9. Роїння 10. Матковивідництво 11. Відкачування меду 12. Отримання інших продуктів бджільництва 13. Закінчення сезону та підготовка до зимівлі 14. Воскове господарство 15. Медоваріння; отримання настоянки воскової молі та прополісу; перги За бажанням слухачів тематика занять може бути розширена або скорочена. Заняття відбуватимуться за адресою: вул. Львівська, 2, с. Наварія, Пустомитівський р-н, Львівська обл. Одне заняття триватиме близько двох годин. Заняття проводитимуть: Ю. В. Ковальський, А. Й. Дружбяк, Я. М. Вовкун (всі – кафедра бджільництва ЛНАУ ім. С. З. Гжицького), О. М. Коцюмбас (головний редактор журналу «Бджоляр»), Б. Я. Болюбаш, А. Б. Богач (пасічники-практики). Заняття почнуться у міру формування групи від 8 людей. Деталі за тел.: 050-370-35-35 та на сайті: vashapasika.com.ua
  10. Читаю тутешні пропозиції щодо зустрічі в Косино, Береговому і інших санаторних зонах і згадав як ми ще з Станіслава(Ів. Франківськ) з хлопцями поїхали за афинами(чорницями) в Татарів(недалеко від теперішньої Буковелі). Доїхали до Яремчі, а далі дизель не пішов, відмінили. Був з нами такий собі хлопець, звали Андрій, а прізвище мабуть Сусанін. От він нас підбив їхати за афинами в Зелену, це вбік від Надвірної - там тих ягід, каже, невидима сила... То була глупа ніч, часу до світанку багато - вернулися на Надвірну, поїхали в Зелену. Так поки ми їхали і ішли, то виявилося: там окрім афин є ще повно малини і дарма ми не взяли верети(кусок шмати, як покривало для перенесення чогось), бо там така малина, що збирати не треба, а підстелити верету і натрясти. Далі там ще мало бути повно грибів, а якби взяли вудочки, то і риби б наловили в озері(я ще здивувався, бо в Карпатах, як і в інших горах будь-яке озеро на особливому обліку і в тих краях не числилося)... Врешті-решт він так і не знайшов потрібний поворот, бо особливою прикметою в нього була калюжа!!! , яка завжди утворюється на траверсній дорозі в ложбині між контрфорсами, а озеро виявилося невеличким рукотворним ставком, в якому навряд чи водилася якась риба, а якщо і була, то напевно що чиясь. В кінцевому результаті, коли я перестав вже його слухати, то назбирав з піввідра грибів, а головне прогулявся в Карпатах. Зауважу, що ішли ми по чорниці! Саме головне, що ми не послухали його шукати дорогу навпростець, бо як завжди каже SIJ: "Хто простує, той дома не ночує"... Тож я кажу то все до того, що коли ідеш по афини, вудку не варто брати!
  11. Це кінотеатр Дзвін, за пам'ятником Бандери. Ще в кінці 90-х там крутили кіно...
  12. 70 чоловік по 2-3 - це більше трьох годин, а якщо зауважити, що пасічники великі говоруни, то б це могло зайняти і пів дня. Хіба по 15 сек - короткий коментар по бейджику, бо я без окулярів і не всі їх прочитав... Чому вони не зробили так, як редакція "Бджоляра"? При вході виставили б свій крам і пропонували. Я рахував для порядку лише окремі зустрічі. В 2009-му на Крузі ми теж зустрічалися, після Запоріжжя, але то було кулуарно і не нами організовано, хіба те що до бейджиків Кругу прикріплювали "мітки" форуму. Втім будь-яка зустріч - це супер!
  13. Справа не в обрАзі. "За державу прикро". Для довідки: Перша зустріч Форуму відбулася в 2009-му в Запоріжжі, на березі Дніпра навпроти Хортиці в наметовому варіанті, організував Ногаєць, були присутні щось біля 20 чоловік. Потім були зустрічі в Сколе(2010, в наметах), В Черкасах(2013) і в Умані(2014) . ІНформація з фотографіями про ВСІ зустрічі викладалася на форумі, створено альбоми в Pikasa(на жаль Гугл цей ресурс заархівував). Такщо у Львові - це вже 5-та (окрема) зустріч форумчан і організована вона була на високому рівні, що не може не радувати...
  14. Так не треба рахувати! Про все написано на форумі. А то чоловік прийшов на форум в 2013-му і пише що йому заманеться, не ознайомившись з попереднім матеріалом. Хочеться щоб історія Форуму на Точку трактувалася повністю, а не епізодично. До Вас в мене особисто нічого нема, тож моя репліка абсолютно не у ваш город. Якщо образив, чи зачепив, даруйте!
  15. Так це в нас кожного року відбувається. Можете собі спланувати на наступний рік.
×
×
  • Создать...