Єдина Країна! Единая Страна!
IPB

Наші бджоли
Інтернет-магазин Вулик

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V < 1 2 3  
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Нові технології в бджільництві
Юрій Геннадійович
сообщение 18.11.2008, 19:32
Сообщение #41

Стаж: 8-15 лет
Kоличество семей: 41-50

Цитата(Андрей Сумчанин @ 16.11.2008, 21:06) *

Отвечаю на интересный вопрос. Мой двоюродный брат Олег несколько лет назад тоже занялся сбором пчелиного яда, но когда пришло время его продать, то оказалось что в яде действительно нуждаются предприятия фармацевтической промышленности, но канал прямого сбыта напрямую фармацевтам чётко контролируется по всей Украине бандитами, они сказали "хочешь продать - продавай через нас, а так вали, и не вздумай придумывать обходных путей". В итоге почесал Олег голову и отдал им за копейки, а они, как выяснилось, перепродают фармацевтам за приличные суммы. Это рынок контролируется не нами, а другими, а эти другие знают куда руки запускать. Жаль...

А як Ви думаєте, є в Україні люди, які б зацікавилися виробництвом мого прилада для відбору бджолиної отрути? Чи це марна справа, якщо отруту ніхто не збирає, то навіщо і прилад. (IMG:style_emoticons/default/opr06K9M.gif)
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+Ответить с цитированием данного сообщения
Бортник
сообщение 18.11.2008, 19:47
Сообщение #42

Из: г. Харьков +380508069006; +380675711702

Пасека в: Харьковская обл. с. Мартовое
Ульи: Многокорпусные на рамку 145 мм
Порода пчел: бакфаст, карника

Цитата(Юрій Геннадійович @ 18.11.2008, 19:32)

А як Ви думаєте, є в Україні люди, які б зацікавилися виробництвом мого прилада для відбору бджолиної отрути?
*

Дуже складне запитання в частині реалізації кінцевого продукту.
Юрій Геннадійович
сообщение 18.11.2008, 20:09
Сообщение #43

Цитата(Бортник @ 18.11.2008, 19:47) *

Цитата(Юрій Геннадійович @ 18.11.2008, 19:32)

А як Ви думаєте, є в Україні люди, які б зацікавилися виробництвом мого прилада для відбору бджолиної отрути?
*

Дуже складне запитання в частині реалізації кінцевого продукту.

Ви вважаєте, що ніхто не буде купувати приладів. (IMG:style_emoticons/default/az.gif)
hena
сообщение 19.11.2008, 7:23
Сообщение #44

Из: Двуречная,Харьковская обл.

Пасека в: Vodyanoe,10 км.от дома
Kоличество семей: 11-20
Ульи: многокорпусные и Дадан
Порода пчел: украинская степная

Як на мій погляд,збирання отрути--справа досить складна технологічно і небезпечна для здоров"я збиральника.Та й збут обмежений.У мене,приміром,такий генератор даремно припадає пилом роками,а касети розмотав і дріт використав за більш реальним призначенням.Втім,я мешкаю у глибинці і суджу з власного досвіду та можу якісь аспекти просто незнати.
Юрій Геннадійович
сообщение 22.11.2008, 19:47
Сообщение #45

Цитата(hena @ 19.11.2008, 7:23) *

Як на мій погляд,збирання отрути--справа досить складна технологічно і небезпечна для здоров"я збиральника.Та й збут обмежений.У мене,приміром,такий генератор даремно припадає пилом роками,а касети розмотав і дріт використав за більш реальним призначенням.Втім,я мешкаю у глибинці і суджу з власного досвіду та можу якісь аспекти просто незнати.

Збирати отруту не складніше, ніж відкачувати мед. Потрібно лише серйозно віднистися до техніки безпеки при відборі. (IMG:style_emoticons/default/af.gif) Якщо дотримуватися простих правил з техніки безпеки, то отруєння взагалі можна уникнути. А саме: збирати отруту потрібно лише в боксі(шафі з витяжкою) із распіратором на обличчі. (IMG:style_emoticons/default/az.gif) Я вважаю, що ця галузь бджільництва має право на життя! (IMG:style_emoticons/default/opr06KBF.gif)
Бортник
сообщение 22.11.2008, 21:01
Сообщение #46

Из: г. Харьков +380508069006; +380675711702

Пасека в: Харьковская обл. с. Мартовое
Ульи: Многокорпусные на рамку 145 мм
Порода пчел: бакфаст, карника

Цитата(Юрій Геннадійович @ 22.11.2008, 19:47)

Я вважаю, що ця галузь бджільництва має право на життя!
*

Поза всілякими сумнівами, але ж головне - то безпека, а це майже завжди така складова, якою нехтують.
hena
сообщение 23.11.2008, 7:21
Сообщение #47

Из: Двуречная,Харьковская обл.

Пасека в: Vodyanoe,10 км.от дома
Kоличество семей: 11-20
Ульи: многокорпусные и Дадан
Порода пчел: украинская степная

Отруту мало зібрати--її треба очистити,висушити і якось реалізувати.Фармація настільки корумпована,що намагатиметься збити ціну і взяти ваш товар майже задарма.
Юрій Геннадійович
сообщение 26.11.2008, 20:30
Сообщение #48

Цитата(hena @ 23.11.2008, 7:21) *

Отруту мало зібрати--її треба очистити,висушити і якось реалізувати.Фармація настільки корумпована,що намагатиметься збити ціну і взяти ваш товар майже задарма.

Я вважаю, якщо організувати масовий збір бджолиної отрути всіма пасічниками по всій Україні, то масово з'являться і приймальні пункти, які прийматимуть навіть сирець апітоксину. (IMG:style_emoticons/default/af.gif) Було б бажання збирати отруту? (IMG:style_emoticons/default/az.gif)

Сообщение отредактировал Юрій Геннадійович - 26.11.2008, 20:33
Sanich
сообщение 27.11.2008, 7:41
Сообщение #49

Администратор
Из: Винница

Пасека в: Винницкая обл., Калиновский р-н.
Стаж: 4-7 лет
Kоличество семей: 6-10
Ульи: Лежаки + МК 10х(300+145)
Порода пчел: Бакфаст (42, 52, 43, 45, 366)

Цитата(Юрій Геннадійович @ 26.11.2008, 20:30)
вважаю, якщо організувати масовий збір бджолиної отрути всіма пасічниками по всій Україні
*

І що з нею в таких кількостях робити?
Bombus
сообщение 27.11.2008, 11:04
Сообщение #50

Пасека в: кочевая... была.:(
Стаж: свыше 25 лет
Kоличество семей: 51-70
Ульи: многокорпусные
Порода пчел: злые дворняжки

Цитата(Sanich @ 27.11.2008, 7:41)

вважаю, якщо організувати масовий збір бджолиної отрути всіма пасічниками по всій Україні
*

І що з нею в таких кількостях робити?
*

Пошли по кругу.
В 90-х, когда пчеловоды закупив н-е количество оборудования и собрав, рискуя жизнью десятки кг яда попробовали его спихнуть хоть по любой цене,чтобы расчитаться за ядосборники - узнали наконец, что всему СССРу в год требовалось всего 5 кг, для медицинской промышленности.
Сейчас белок синтезирован и надобность добывать его варварским способом отпала.

Ю.Г.!
Если хотите войти в историю как великий вынахидець - изобретите аппаратик, с помощью которого можно бы было закупать у пчеловодов мед дороже на 50 копеек, чем Бартник, например. Поверьте мне, надобность в дальнейших изобретениях отпадет за ненадобностью. Будете отдыхать на берегу океана в белых штанах с бокалом тэкилы. Причем доход будет постоянный. А не как у зернотрейдеров. Один раз в десять лет, благодаря погодным условиям!!!, взяли рекордный урожай и уже кричит Президент, как он завалит Европу хлебом. Это при том, что год назад закупали у всего мира! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Дерзайте! Кроме шуток. И обо мне не забывайте, когда вскарабкаетесь наверх, ок? (IMG:style_emoticons/default/opr06K91.gif)
Юрій Геннадійович
сообщение 27.11.2008, 18:23
Сообщение #51

Цитата(bombus @ 27.11.2008, 11:04) *

Ю.Г.!
Если хотите войти в историю как великий вынахидець - изобретите аппаратик, с помощью которого можно бы было закупать у пчеловодов мед дороже на 50 копеек, чем Бартник, например. Поверьте мне, надобность в дальнейших изобретениях отпадет за ненадобностью. Будете отдыхать на берегу океана в белых штанах с бокалом тэкилы. Причем доход будет постоянный. А не как у зернотрейдеров. Один раз в десять лет, благодаря погодным условиям!!!, взяли рекордный урожай и уже кричит Президент, как он завалит Европу хлебом. Это при том, что год назад закупали у всего мира! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Дерзайте! Кроме шуток. И обо мне не забывайте, когда вскарабкаетесь наверх, ок? (IMG:style_emoticons/default/opr06K91.gif)

Про Вас я точно не забуду, і не сумнівайтесь! (IMG:style_emoticons/default/az.gif)
Юрій Геннадійович
сообщение 3.12.2008, 15:56
Сообщение #52

Заходьте, читайте і коментуйте www.bee-ua.narod.ru (IMG:style_emoticons/default/af.gif)
Mapet
сообщение 4.12.2008, 9:12
Сообщение #53

Из: Львів

Пасека в: с.Тустоголови на Тернопільщині
Kоличество семей: 21-30
Ульи: Лежаки, 2-хкорпусні, "рогаті" 10х145
Порода пчел: карпатка

Цитата(Юрій Геннадійович @ 3.12.2008, 15:56)

Заходьте, читайте і коментуйте
*

ВИ знов з нами! Це чудово! (IMG:style_emoticons/default/opr06KBF.gif)
Відразу питання.
Цитата
Зимівля плідних бджоломаток
Не до кінця зрозуміло. Ви пропонуєте зимівлю декількох маток, кожна в окремому ізоляторі? Чи судячи з фрази
Цитата
Зазор між паралельними решітками, розміром отворів 4,5мм,(але краще використовувати жорстку пластикову решітку, щоб маткам було тепліше) складає 6мм
Ви пропонуєте "багатошарний" ізолятор, де кожний шар має 6 мм ?
Зимівля декількох маток в одній сім"ї дійсно трапляється, зокрема в мене таке було при "тихій заміні" восени. Але як підсадити в сім"ю декілька маток і не викликати при цьому агресію до них - це питання. Напевно восени це і не так складно, але як до того часу протримати маток? Якщо в відводках, то в відводках вони і зимувати можуть... І зимівлю скількох маток передбачає ваш метод в сім"ї на 8-9 рамок. Взагалі ідея цікава - на весні зайвих маток не буває... (IMG:style_emoticons/default/opr06K93.gif)
Цитата
Нова кліточка і метод підсаджування маток...
Так, як зазор між дном та верхом кліточки складає 6мм, матки вільно рухаються, але не мають можливості піджати брюшко, щоб вжалити одна одну. Зазор у нижній частині кліточки складає 4,7±0,1мм, такий самий як і в генеманівської решітки, для того, щоб бджоли мали доступ до матки чи маток.
Шановний Юрію Геннадійовичу! Ви собі уявляєте який то стрес, коли дві кубіти на одній кухні і не можуть вжалити суперницю! (IMG:style_emoticons/default/opr06K9J.gif) Це ж просто не гуманно(чи то не апіманно (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) ). А якщо серйозно, то чому Ви думаєте, що вони не зможуть зігнути черевця, повернувшися на бік. Та і знову ж таки бджоли - маючи доступ і виявивши агресію до "чужої" матки, не залишуть її в спокої. Тут я б Вам порадив крім ж-лів "Пасіка" почитати книжку І.І. Головецького, В.П. Поліщука, В.В. Скрипник ”Способи заміни та підсаджування бджолиних маток” . Там головне дуже добре описані умови для успішного прийнятя маток, а на базі цих умов описані досить практичні і ме трудоміскі способи підсадки. (IMG:style_emoticons/default/IMHO.gif)
Звиняйте, а Ви самі пробували Вашим методом підсаджувати? (IMG:style_emoticons/default/ah.gif)
Далі певно що буде... (IMG:style_emoticons/default/opr06K91.gif)
Mapet
сообщение 4.12.2008, 10:38
Сообщение #54

Из: Львів

Пасека в: с.Тустоголови на Тернопільщині
Ульи: Лежаки, 2-хкорпусні, "рогаті" 10х145
Порода пчел: карпатка

Продовжимо! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Сподобалася ідея прилітки! Для різних конструкцій можна застосувати різні варіанти. (IMG:style_emoticons/default/ay.gif)
Цікава ідея напувалки - варто спробувати, якщо запрацює - то супер. До речі гляньту тут - там пару конструкцій, які можливо Вас на щось надихнуть.
Метод боротьби з кліщем - просто чудова ідея - при нагоді обовязково треба протестувати. (IMG:style_emoticons/default/ay.gif)
"Моя рамка" - цікаво, але думаю що бджоли будуть воском з"єднувати верхні і нижні рамки, та і міцність, вірніше жорсткість таких рамок викликає сумнів. Втім це лише (IMG:style_emoticons/default/IMHO.gif)
Наразі - все. (IMG:style_emoticons/default/opr06K93.gif)
Юрій Геннадійович
сообщение 4.12.2008, 11:48
Сообщение #55

Цитата(Mapet @ 4.12.2008, 10:38) *

Продовжимо! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Сподобалася ідея прилітки! Для різних конструкцій можна застосувати різні варіанти. (IMG:style_emoticons/default/ay.gif)
Цікава ідея напувалки - варто спробувати, якщо запрацює - то супер. До речі гляньту тут - там пару конструкцій, які можливо Вас на щось надихнуть.
Метод боротьби з кліщем - просто чудова ідея - при нагоді обовязково треба протестувати. (IMG:style_emoticons/default/ay.gif)
"Моя рамка" - цікаво, але думаю що бджоли будуть воском з"єднувати верхні і нижні рамки, та і міцність, вірніше жорсткість таких рамок викликає сумнів. Втім це лише (IMG:style_emoticons/default/IMHO.gif)

Розробки, які розміщені на моєму сайті пройшли випробування. Цікавих ідей дуже багато, але не встигаю втілити їх в життя, провести досліди, випробувати і запатентувати. Але на свій сайт намагатимуся розміщувати найцікавіше.
«І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.» Т.Г.Шевченко
Домбровський В.П.
сообщение 7.2.2012, 20:51
Сообщение #56

Пасека в: Кировоградская обл
Kоличество семей: Больше 200 семей
Ульи: корпусні
Порода пчел: Українська степова

Цитата(Юрій Геннадійович @ 4.12.2008, 11:48) *

Цитата(Mapet @ 4.12.2008, 10:38) *

Продовжимо! :)

Розробки, які розміщені на моєму сайті пройшли випробування. Цікавих ідей дуже багато, але не встигаю втілити їх в життя, провести досліди, випробувати і запатентувати. Але на свій сайт намагатимуся розміщувати найцікавіше.
«І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.» Т.Г.Шевченко

Чудово , що я освоїв інтернет і Вас знайшов, а то могли і не зусрітись, з задоволенням почитаю. З повагою Домбровський.
Домбровський В.П.
сообщение 25.4.2013, 6:39
Сообщение #57

Пасека в: Кировоградская обл
Kоличество семей: Больше 200 семей
Ульи: корпусні
Порода пчел: Українська степова

18-25 Травня 2013р.
від8.00 до 17.00год.
Показ промислових
технологій бджільництва.

На території Київоблбджолопрому згідно розробленої програми «Розвитку промислового бджільництва в Україні» буде проведено ознайомлення з технологією виробництва перги. Представлена промислова технологія є унікальною і вартує особливої уваги , так як, надає можливість при мінімальних затратах в рази збільшити
рентабельність пасіки.
В рамках проекту буде представлено;
-промислову технологію виробництва бджолиного яду, з демонстрацією обладнання.
- станок по розпечатці стільників однієї з кращих моделей. Використання такого обладнання дає можливість поступового переведення пасік на промислову основу.
- Нова модель електропривода уніфікованого під всі типи звичайних медогонок. Власна розробка Київоблбджолопрому має гарні технічні характеристики з гарантією та сервісним обслуговуванням.
- Розбірні конструкції спеціальних палаток для відкачування меду які забезпечують швидкий монтаж, комфортні умови роботи. Завдяки новаціям вдалося уникнути нальоту бджіл та інших негативних явищ.
- Сховище для стільників – нового типу,промислового виробництва, якого довго чекали пасічники.
- засоби малої механізації, воскопреси, погрузчики для вуликів, та багато іншого.
Обмін досвідом це найвища ціль нашого проекту. Захід безкоштовний.
Проїзд громадським транспортом:
Електричка в сторону Фастова час проїзду 20хв. від Центрального залізничного вокзалу. Зупинка Боярка центр.
від станції метро «Святошино» - маршрутне сполучення
Час проїзду 20 - 30хв.Зупинка Боярка центр.
від станції метро Виставковий центр (ВДНХ)
Одеська площа маршрут 825до зупинки Польова - Перша школа. Час проїзду 15 -20хв.
Київоблбджолопром"
вул. Кібенка 78
м. Боярка Києво-Святошинський р-н Київська обл.
відділ збуту моб 0662330960 т/р 0459835474 тел факс 0459835473
Тел. В робочий час з 8 до 17год 0503122733 моб 097 0087739
E-mail: kievpcheloprom@ukr.net
E-mail: d654321@mail.ru
Сабур
сообщение 26.4.2013, 7:30
Сообщение #58

Из: г.Гомель, Беларусь

Пасека в: Беларусь, Гомельский рн
Ульи: Многокорпусные, 16 рамочные
Порода пчел: Укр. степная

Уважаемый Домбровський В.П.,
Период не совсем понятен, (18-25 Травня 2013р.). Когда конкретно можно приехать на пару дней, чтобы все это посмотреть?

3 страниц V < 1 2 3
Ответить в эту темуОткрыть новую тему