Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. Піду поплачу. Але спочатку чайку вип'ю. Щоб плакати було чим Піду поплачу. Але спочатку чайку вип'ю. Щоб плакати було чим
 3. На вулиці літо.Ранком дивився-бджоли мляво літають ,обножки не несуть.Прекрасно!Розплоду нема!......А ближче до обіду +25.Всі кинулись знову обножку носити..
 4. ого, и что же теперь делать!?
 5. О боги, мене розкрили
 6. Вудка є, про топік вже в темі татуювань говорили))
 7. Даринка Альфа-Матка Не справжня!!! Бджоли таких розпізнають в момент.
 8. В тій темі якраз і є багато відповідів на ваші питання. Мінімальна кіл.батьківських сімей, як готувать трутові сім'ї, мін.відстань водяної перешкоди іт і тб. Бо де-хто, не має бажання по де-кілька разів, переписувать одне і теж...
 9. Даже представить сложно, что может произойти глубокой полярной ночью.
 10. В мене є, можу Вам допомогти. Телефон в аві чи пишіть в приват.
 11. вчора з обласним головою сп віскі випробував,і якісь ще вчені були,но вони теж вже ступінь загубили були
 12. Даринка, якщо у Вас є така вудка та такий топік то, я можу Вам потримати парасольку і навіть віскарика піднести
 13. Сегодня
 14. Здравствуйте.Минесоты не было, поэтому А вот одна из ф1Кодован
 15. +18, пчела облетелась еще до обеда, в отводках,где матки не изолированы, пчелы понесли пыльцу. При осмотре увидел,что матки восстановили яйцекладку, которая уже не нужна, пришлось срочно закрывать молодых маток в клеточки Гайдара.
 16. Шоб я так жила, щоб мені на риболовлі парасольку хтось тримав і віскарік носив
 17. У них по ходу по всей Украине такие заготовители - в вашем сообщении почти 100 % отражон разговор с заготовителем бартника кроме( у меня нет гречаного мёда).
 18. ви не правильно трактуєте норму кодексу. це складнопідрядне речення і слід розглядати як дві окремі його частини 1. користування зовнішніми освітлювальними приладами 2. попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку. По друге ви не повністю вказали цю статтю, а далі вказано: використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів. А стандарт (правила) передбачають у період з 1 жовтня по 1 травня рухатися саме з ближнім світлом.
 19. Аналізи беруть коли мед на базі, ціна на цю дату 45-55 грн. за кг. в залежності від аналізів.
 20. +18 в затінку переважно сонячно невеликий вітер облітуються майже всі сімї
 21. пасічний сезон закінчився і мене тяне на рибалку
 22. "Мила Мед" по Україні 46-49 грн. за кг.
 23. сегодня заглянул на крайние рамки они умудрились очистить край возле заставной и перенести на место вышедшего в центр гнезда
 24. Лідер по ціні меду на цей час "Содружество", стартова від 48-48.5 і до майже 50. Через тиждень чи два напевне планку 50 буде подолано. Як кажуть метематичним терміном "одна з чудових з границь" наближається до 2 дол.
 25. мені також прийшла посилка декілька корпусів замовляв а це вже зібрані, поки що на клею Якість ----- Чудова
 26. Прийміть і мене до своєї тусовки))) На прийомі в сексопатолога:— Я вам буду показувати картинки, а ви будете казати про свої перші асоціації.— Секс! Жіночі груди! Оральний секс!— Гаразд, гаразд… Але нумо я все ж спершу покажу картинки…
 27. Жалко що так далеко. Поміняти б у Вашому оголошенні слово Запоріжжя на Киів то я думаю з задоволенням прийнявби пропозицію.
 1. Загрузить больше активности