Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. До цоьго часу в Україні є місця де деревину можна купити за пів-даром, або "взяти". Такі виробники завжди будуть поза конкуренцією
 3. В такому випадку не переселяйте їх від сильної сім’ї, а гарненько утепліть і нехай живуть через перегородку, переселите пізніше. По собі знаю, щоб Вам зараз не говорили про об’єднання, все одно будете "набиратися досвіду".
 4. Понял , у Вас же там Карпаты "стригут" на право и на лево .
 5. Співчуваю. Нехай з Богом спочиває.
 6. Я конечно же все понимаю но даже здесь на форуме предлагают рамки по 5.5 грн. ( не знаю правда или нет . я не звонил и не буду ) . Посмотрим что будет диктовать рынок и спрос .
 7. Соболезную, Денис.
 8. Мої співчуття! Нехай земля йому буде пухом!
 9. Обрізна свіжа.
 10. Шановні колеги щойно взнав погану новину.У мойого найкращого друга Денниски Фадєєва раптово помер батько. Прийми друже співчуття, я співчуваю твоєму горю. Твій батько був еталоном батьківства, пам'ять про нього хай буде навіки віків. Друже кріпись
 11. Еще минус один
 12. І знову шахраї! Куми займаються вирощуванням городини. Самі її й реалізовують. Зараз надійшла черга реалізації капусти. Розмістили оголошення на різних сайтах, а вчора - на OLX. Дзвінок не заставив себе довго чекать. Зателефонувала жінка, сказала, що хоче купити півтонни капусти. Завтра водій буде Їхати в Київ (не знаю, правда, звідки), заїде до них і загрузиться, але це водій, у нього грошей не буде, тому гроші вона хоче перерахувати на картку. Коли кума сказала, що в неї картка банку "Аваль", їй відповіли, що з цим банком не співпрацюють і спитали чи немає картки іншого банку. Карткою іншого банку виявилася "приватівська" картка доньки. Сьогодні зранку телефонує "менеджер" "Юнікредит" банку і повідомляє, що через їхній банк проведений перерахунок коштів на картку доньки кумів, але, оскільки це соціальна картка (про те, що на цю картку доньці перераховують кошти по догляду за дитиною, їм ніхто не казав), то вони не можуть зарахувати на неї кошти і попросив номер картки якогось іншого банку: "Привату", "Ощаду", "Юнікредиту",..., але "авалівська" їм не підходила. Кума згадала, що є ще картка "УкрСиббанку", "менеджер" спочатку сказав, що на неї вони можуть "зарахувати кошти", але, запитавши коли останній раз нею користувались і дізнавшись, що це картка, на яку син отримує стипендію, повідомив, що вона їм теж не підходить, їм треба активна картка, якою часто користуються... Закінчилася історія тим, що кума пообіцяла "пошукати" потрібну їм картку і перетелефонувати, уточнила в "Приват"і, що кошти на соціальні картки зараховувати можна і нікому вже дзвонила, все й так було зрозуміло. Тож будьте уважні, користуючись різними сайтами про купівлю-продаж, особливо OLX, складається враження, що його дуже добре моніторять, ну і користуючись картками названих банків: шахраї можуть якимось чином ними скористатись?
 13. Вы гните свою линию, как Вам выгодно, но обосновывайте и люди поймут, сейчас на все цены пошли вверх, я в рознице встречаю цены и по 7грн за рамку и ничего нормально
 14. Люди в последнее время все звонят и хотят 300 мм. по 3.5 грн. Так как в другом месте идет реклама и указана цена на рамку опрощенный вариант по цене 3.5 грн. за комплект . Но когда спрашиваю какая нужна рамка и называю цену , некоторые говорят что есть по 4 грн. 300 мм.
 15. Отож... Свежепил понятно дешевле, и то - не ниже 3300. В прошлом году по такой цене брали из сушки с перебором (это дороже).
 16. Я указал цену на доску камерной сушки не обрезную , а Вы видимо указали на свежепил не обрезной .
 17. Сосна с синькой 4000, без - 4500. Липа 4000-4500. А рамки все хотят по 2,50...
 18. А говорит о том что или закрывать "лавочку" , или поднимать цену , или ?... Вы конечно "красиво" по вырезали мои цитаты , что теперь ничего не понятно что по чем и как .
 19. Я правильно розумію: Полтавька область, Семенівський район, с. Крива Руда? Строки, будь ласка.
 20. Полтавська Семенівський Крива Руда.3р.р+1р.к.Матки 2016р.Самовивіз.Тара покупця.Ціна 1350грн.0505432797 АНДРІЙ.
 21. В нас куб 2600 грн.але бажано вибрати самому, бо накидають все підряд.
 22. Таку матку в світ інший потрібно відправляти з почестями.
 23. Сегодня выставил пчел из сарая...немного полетали.....всех не смотрел но две пропавших обнаружил.В одной пропавшей много корма и остатки печатного расплода..... Из того что увидел кормов в норме в отличии от тех точков которые зимовали на улице.
 1. Загрузить больше активности