Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. Ось знайшов Згідно цього графіка в 17 році медозбір буде вище середнього, а в 18 максимальний
 3. Що робити?.... Поки зима і вулики пусті зробити нижній льоток по центру. Тобто, сверлом 8-10 мм. просверлити кілька отворів (один біля одного), з"єднати їх користуючись стамескою. В цю порожнину повинна ввійти ножовка (бажано з вузьким полотном), пропилюєте льоток до потрібної ширини. Якщо на шляху помічається цвях - ножовку по металу в руки. Електроінструмент (болгарка, лобзик) прискорить роботу, аби він був. А в оті "два знизу коло бокових стінок" вставте чопики. Можливо знадобляться для нуклеусів. .Аж три можна поселити, тільки діафрагми потрібні. А взагалі -то, я не можу збагнути причину такого розташування льтків. Можливо, "автор" був класним пасічником і знав щось таке невідоме... Можливо, хто з читачів може пояснити.
 4. Если мне не изменяет память, Костя ktish писал об этом, но вроде бы на другом форуме.
 5. Простите за оффтопик, скажите в двух словах, пожалуйста, почему окончательный выбор пал на итальянку? (Зимовка, наращивание, роение, медосбор, складирование меда). Понимаю, в двух словах сложно ответить, можно тезисно. Спасибо.
 6. Мне бы хотелось увидеть первоисточник этой информации?
 7. Всплыло в памяти: Старый слесарь с помощником чинят в колодце прорвавшую канализацию. Старый нырнул в колодец, через время выныривает - ключ на 27 и опять погрузился. Выныривает - ключ на 32, погрузился. Выныривает - молоток нужен! Наконец вылезает, отряхивается, закуривает и с умным видом произносит - ну вот и всё, учись студент, а то так и будешь всю жизнь ключи подавать!
 8. А в них шо - нема "слабостей"?
 9. Зранку було -9, зараз -4, хмарно, легкий туман і ліній на деревах. Дуже сиро та холодно.
 10. А як же втриматись вiд спокуси здати в березнi Нi мабуть таки як запланував на березень, так i буду здавати Бо в квiтнi мабуть вже на пасiцi треба безвiдривно знаходитись Николаевская область, Вознесенск Невже мiсцевi ще не провiрили ,що там i як Чи в нас нема з Вознесеньська форумчан
 11. Владимир, давай будем последовательны. От тебя было высказывание, от меня опровержение. В этой дискуссии мы еще не пришли к общему знаменателю. Зачем прыгать с одного на другое. Придет время и к подбору диода, и об этом мы еще поговорим.
 12. Ціна зросла, але незначно. Курс зріс на 2 грн. за цей період. Ціна меду зросла за цей час на 3-4 грн. за кг. і думаю ще підросте до квітня місяця. Якщо експортер з 2 позиції в списку об'ємів за 2016 р. і розширює базу заготовачів, то така ціна досить реальна. Почитайте уважно умови, оголошення прописане, як раз під кооператив або заготовачів, щоб розширити і збільшити базу, можливо навіть за рахунок інших експортерів.
 13. Я вот почитал,и
 14. Володя, а что за Піла в тебе в станку стоїть. Ти нею ріжешь планки.?
 15. Это многих поставит перед дилемой выбора породы
 16. Але я так облiнився,що навiть стилаж в гаражi на саморiзах збирав, та на скобах
 17. Точки стоят по 44 семьи(10 поддонов) на краю сел......вокруг сотни семей дворняг.Пакеты будут с двух точков где итальянки почти нет. Пакеты итальянки продавать не буду....по плану расширение на 100 семей и переход на итальянку 100% всей пасеки.
 18. Це повинен вирiшити сам власник Якщо нiкуди висаджувати (бо столяр тягне резину) то продавати прийдеться Якщо подумати скiльки роботи добавляеться. Розширяти ,качати ,в дiжки зливати ,здавати ,грощi рахувати ,тару чекати , то краще продати пакети в травнi А якщо бджоляр працюе на пасiцi i отримуе вiд цього неймовiрне задоволення ,то не продавати А я такий би,щоб зовсiм вiд качки вiдмовитися ,але в моему регiонi не вийде ,без качки не обiйтися
 19. Александр, вроде пишу ясно, будет диод,будет и разговор о чём то конкретном,в противном случае спор ни о чём.
 20. Романович хорош как однорамочный) у меня похожий на 300 есть)) только под молоток и гвозди)
 21. Сегодня
 22. Так, нижній край рам повинен бути на рівні з точкою А. З фальцями справа сугубо індивідуальна. Головне, щоб розмір по наружі верхнього фальця корпусу був меншим за внутрішній розмір фальців знизу корпусу міліметрів на 5-6. Виборка під плечики рамок 10Х18. Фальці можуть бути глибиною і 10 мм і 5 мм. Товщіна їх теж може бути різною і 10 мм і 15 мм. Я собі робив такі: Висота корпуса у мене була 318 мм, товщина стінки 35 мм. Зверху фальц трохи глибше вибраний, щоб краще було стаместку вставляти. Якщо це Вам допоможе, .
 23. ні 100% процентів є це не вигадка,інше діло ,чи все відповідає вказаній графіці
 24. минулого року для цікавості поїхав в сусіднє село, як там з акацією,бо в мене був ріпак,ну а те село є в акації,значить під'їжджаємо стоїть павільйон довкола нього все акація, полоса по при дорогу акація і на тій акації так глухо,глухо,но за те поле 300 гектарів ріпаку шумить і гуде,так-що пасічник на акації пролетів,а місце не погане но в цьому році варта буде везти на акацію,ріпака вже не буде.
 25. Ранiше теж збирав на примiтивному, однорамковому ,зробленому на швидку руку власноруч ,кондуктору ,якщо це можна назвати кондуктором Але тодi були рамки без еврозамкiв
 26. Також колись попадалось, виглядало правдоподібно. От якби хтось дав посилання, перешукав форум і не знайшов. Коли треба ніколи не знайдеш
 1. Загрузить больше активности