Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ну і де живуть в Україні такі медоїди, що можуть в роздріб накупляти 10 тонн меду?
 3. +27* хмарно і маловітряно. Під вечір - сонячно. Дощом і не пахло вулик, що на вагах по ходу здався. Поле з квітучим соняхом комах вже не вабить На вагах +0,3 кг
 4. Гыыы

  Знайду Вам іншу версію.За жєнщінПізніше.
 5. Гыыы

  Нє. Не платю. Такі обижені як я нікому не нужні. Як казав дрєвнєкитайський мудрєц Сунь Цзи : "Бачиж женщіну - прикинься мертвим!" || вєк до н.ери
 6. У мене сусід вроздріб 3 тонни продає, то думаю що і 10 реально продати
 7. Може то Романович для масовки нафотошопив людей із церкви...
 8. Всі знають що в справжнього пасічника який кочує кругла баранка тому де поїде там і коханка. А ті в кого голова болить або часу немає або дуже втомлюється залишаються дома. По секрету скажу що є випадки коли пасічники навіть в 70 років помирають від кохання. Ви дуже недооцінюєте пасічників. Ми скромні і непомітні але вживаємо настоянку личинок воскової молі, трутневий гомогенат живемо тихо, кочуємо швидко і нікому нічого намагаємося не розказувати зайвого.
 9. Весна-Літо 2019

  A у Романовича так й усі 13 кг...
 10. А що це вона хреститься від побачених цін?
 11. Today
 12. Що воно таке?

  Зараз дуже багато отаких "сонечок" цвіте... Є одна особливість: всі квіточки мають ... 13 пелюсточок Бджіл, правда, на ньому нема... Але гарне, зараза. Чи знає хто його ім'я?
 13. Гыыы

  прямокутник півколом, трикутник роликом , а можна зрозуміло мовити, так піца смачніша, чи її стає більше
 14. Есть не кассетный. Ячейки под 10 рамочный дадан.
 15. Софора

  Сколько себя помню, всегда качал софору.А в этом году,ни одного соцветия,видать подмерзла.
 16. всем доброго времени суток. Уважаемые коллеги у кого есть кассетный павильен к кому можно приехать в конце августа посмотреть принцип. Интересует вопрос: пересмотрел кучу фоток и видео но так и не понял. Между касетой и передней стенкой(тоесть наружной) получается очень большой зазор, если стенка ровная. Либо есть какой то квадрат и в нем леток который уменьшает это пространство. на фотках этого никто не показывает
 17. Корпуса на 300 рамку продані. Ціни на продукцію (товщина стінки 22мм): корпус на 300рамку - 320гр. на 230рамку - 200гр. на 145рамку - 150гр. дно під сітку - 150гр. обв'язка дашка - 90гр.
 18. Звичайно продають сім'єю в містах з млн. населенням це є більш ніж реально, але хтось повинен продавати постійно, хоча і не кожен день.
 19. Так і є. Благо на ринку не стою, але саме така картина.
 20. Вони давно описані, ще Котлером можна просто почитать
 21. Значить, він працює не сам- сім*я і родичі , я правильно розумію, задіяні в цій справі? От тоді можливо. Бо сам в полі не воїн при таких масштабах. То був би срач і словесний понос. Я вибачаюсь.
 22. Сегодня видела у нас в Полтаве мёд в двух местах. Как сказали: акация+липа - 120 грн/л, разнотравье - 100 грн/л. Мы уже откачали подсолнух. Думаю называть 120 грн за литр. Сотня в прошлом году была, жалко как-то за ту же цену отдавать.
 23. Весна-Літо 2019

 24. Весна-Літо 2019

  ловушку вішали в надії на те що коли з труби буде виходити рій то зайде в ловушку. ловушка не моя
 1. Load more activity
×