Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. не понятно мне смысл Вашего сообщения, не хотите покупать по 3,8? покупайте по 7, право выбора, выше Вам написали, что при зазоре 2-5грн на рамке при большом количестве , дельта огромна....для кого то это мелочи, для кого то значительное.. я сам лично многое купил у "МАРИИ" и ей за это благодарен. почему то оказалось, что даже если "+" доставку в итоге дешевле чем тут предлагают "проверенные мастера на форуме" это рынок.
 3. Є така риба, в'юн, щось мені це нагадує. Запрошую до нас в гості, Ви ж до колеги на каву їздите, порівняти чим молдавські пагорби відрізняються від моєї міссцевості.?
 4. Ви ж вулики мабуть не фарбовані купуєте???
 5. Какой смысл покупать полуфабрикат? И потом еще его доделывать, что бы можно было использовать.
 6. Думаю, що ні. Багатий набір медоносів в молдовському соняшнику обумовлений рельєфом місцевості (пагорби), який обумовлює різноманітність медоносів. До речі, соняшниковий мед в Полтавській області більш "багатий", ніж в Миколаївській. Тому "Бартнік", зазвичай, оцінює такий мед трохи дорожче.
 7. Не бачу проблеми в тому щоб розтопити трішки воску і промазати ті частини що будуть в сиропі...
 8. Якщо немає інформації, Тоді швидше за все ніхто нічого й не робив, максим вулик паяльною лампою пройшовся. Якщо робив, то можна назвати методикою за якою проводилась дезінфекція і назви препаратів.
 9. На закупівельну ціну 39 грн/кг контракт є, на 41 грн/кг - у нас немає. Щось не сходяться слова із ділом...
 10. Уже давно проехали... Такой информации не было и не будет.. Известно только кто купил. у кого. и из этих исходных мы делаем выводы...
 11. Если в Украинский подсолнух добавить 15-30 % Украинского рапса. он пройдёт как молдавский подсолнух ?
 12. Мені здається ми упускаємо один важливий момен - в які вулики був посаджений пакет і які рамки йому були поставлені? Вулики були нові чи від пропавших сімей? Якщо від пропавших то чи дезінфікувались, якщо так, то чим? Рамки суші даваличь чи сама вощина? Якщо суш то вона була продезінфікована і з нову ж яким препаратом? І головне чи в пакет не ставились випадково рамки з медом від пропавших сімей?
 13. 4 млн.грн за сайт можуть заплатити тільки багаті державні контори!
 14. За словами молдовського експортера меду, якому я довіряю, в цьому році вони закупляють акацієвий мед (Ф/Г=1,7) по 70 лей/кг (100 грн/кг) і різнотрав'я з соняшником (так класифікує ЄС) по 35 лей/кг (50 грн/кг). Зауваження: 1. Акацієвого меду такої чистоти в нашій зоні немає, можна найти в окремих районах Черкаської області (Bee Hive давав 85 грн/кг). 2. Молдавський соняшник ЄС класифікує як різнотрав'я з основним медоносом - соняшник, за такий ми давали 42 грн/кг.
 15. Тільки б миші не діставали
 16. Відправляю на НП, частина пішла сьогодні частина завтрашніми днем. По можливості відсилаю СМС. 24 нова пошта працює.
 17. По информации от крупного экспортера многие пчеловоды не спешат сдавать. Есть ожидания повышения цены. Аскания-пак 41грн.
 18. Сегодня
 19. Вопервых про компанию забудте и не вспоминайте 2000$ ей и не показывай , надо искать програмиста который этим занимается на постоянной основе , про компанию даже и не мечтайте если не хотите попасть на деньги , поверте я сам it-шник и знаю очем говорю.
 20. Актуально. Продаю 200 напіврамок 145. Ціна 30 грн. тел. 067 332 1741. Фото при потребі на Вайбер скину.
 21. Ох и наступите Вы на хвост кое кому.. Затихли старейшины форума
 22. Андрій моя справа або дати телефон або ні. Він не працює в фірмі з нормальним рейтенгом, а як більшість із нас працює сам на себе. Доречі живе він в Полтаві, так що можеш зустрітись з ним і обговорити деталі. П. С. Овдієнка до нього не пускать, а то відший відразу. Потрібний хтось хто уявляє який має бути той сайт.
 23. Мне оно что больше всех надо? Я тоже скинул деньги,и могу сидеть и ждать когда что-то будет! Но так оно точно не выйдет. Роботы дохера а постоянно звонки и консультации.Давайте кто такой умный я Вас тоже задействую.
 1. Загрузить больше активности