Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. Стовідсоткове підтвердження!
 3. Тел для связи 096 590 23 10
 4. 20 мая утречком поехали в лес 2 мотоблоками. Загрузили один мотоблок 2-мя колодами, второй - двумя рамочными ульями. Колоды большие, ульи на 20 рам., так что нагрузились основательно. Дорога далекая, а справится надо в один день. Сначала улей-ловушку на "прикормленное" место. Затем колода дубовая. С ней немного помучились. Блочок неправильно установил, так что не тонкую ветку отломило. Новый переезд - колода сосновая. Потворили 3 колоды. Переезд и последний улей. 18 часов. Поработали хорошо, но все равно не успели, что задумал. Еще хотел перевезти один улей рамочный, что стоит без толку уже не один год на дереве, на новое место. Ну и еще хорошо было бы потворить пяток колод по дороге. Но... время.
 5. Продам прицеп для перевозки пчел(кочевки)2-х осный на торсионах,ступицы жигулевские.Документы в порядке.Становится 21 12-рамочный улей.цена 20000 грн.
 6. Мітиш 4 рами по 3кг. і відкачуеш після акації.
 7. Я зараз ту суш яку доставляю мічу щоб знати що там буде акація, а ті всі що залиті ріпаком теж буду відкачувати по можливості під ноль.
 8. В сентябре 2016 года фирма "Мир меда" купили у меня мед и уже 9 месяцев жду возврата тары, все это время диспетчер обещает что тара будет "завтра". Хотя до этого работал с ними 4 года все было нормально. Вернут тару или нет??? Будьте бдительны.
 9. З одного боку Ви праві, а з другого- ріпак в гніздах краще не лишати, бо можи бути ще гірще (або соти в перетопку або в зимі проблеми).
 10. на сьогодні вже зроблено перші кроки по інформуванню з сторони агрофірм на четвер мене запрошено на сесію районної ради з висвітлення питаня використання засобів захисту рослин налагодженно контакти з агрономами агрофірм перші кроки зроблено наступне це інформування населення обовязкова реєстрація пасік інформування в пресі та інші кроки . як це буде виглядати побачимо бо невсе так просто кожен наступний крок непростий і непедбачуваний
 11. Не заважайте пане Василь людині помилятися.
 12. Слава Богу я замовив один на зразок у Дава капітани та ще може вспію зробити до 7 8 червня. Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk Мабуть не трутні а трутень. Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 13. "Питають в кума розума", як казав мені один знайомий кроликовод - перед тим як іти на базар треба дивитись у дзеркало чи май на дурного виглядаєш. Таке саме і з ними( думають що хтось дурний)
 14. Я шось так і не поняв,що сталося з ізолірованим пунктом.
 15. Дивіться щоб Вам той нуль не виліз боком. Це те саме що я прийду до Вас у хату заберу під нуль всі харчі і гроші щоб не було за що купити харчів. Сім'я після такого сильно хворіє і не розвивається, а навпаки сідає
 16. Все....Буду продавати ваги...Немає що рахувати
 17. Название такое, поэтическое...
 18. І ця людина мені розповідала що 10 батьківських сімей карніки як 2 пальці...хоч би 1 вивіз !!! І цікаво, скільки і кому Евк надіслав? Це риторичне запитання. Сам розумію що 0. А я свої сьогодні заселив. Слати нікуди не буду. Тестую.
 19. шо таке
 20. Наче тема весна -літо весни ще небуло одна холодрига.
 21. присилають смски акація 60, а соняшик 35. Хіба ще є такі що здають по 35?
 22. Жесткости там хватает. Я при склейке половинки на место вставил с большим усилием, просто при перевозке по видимому в это место или сильно ударили, или что-то тяжёлое упало.
 1. Загрузить больше активности