Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Весна-Літо 2019

  Чим мітили ? Торік таке теж спостерігав. Теж мічу беручи за грудку. Після мітки матка ніби завмерла, теж думав задавав. Положив на рамку вона и почала помалу чіплятися лапками за суш. Теж брав її на контроль. Працює та підморгує свею червоненькою міткою. Мітив лаком для нігтів, мітка не згризена, тримається добре. Може це реакція на випаровування з лаку.
 3. Весна-Літо 2019

  Неодноразово тут на форумі бджолярі описували ситуацію один в один - матка прикидається мертвою...., або тимчасово її кондрашка хапає...
 4. Today
 5. Все йде по плану, дощ кожен день, та на прочуд все таки дуже не погано идуть справи.
 6. Весна-Літо 2019

  Я ото думаю, скільки зможе середнячок принести меду з липового парку 1 Га, що за 50 метрів від дому? У меня с парковой липы ничего. Привесы только с мелколистной липы.
 7. Мені до лампочки ваші матки. Мова ведеться за станок.
 8. Купив такий. Спробую - відпишу.
 9. У всякому разі до його маток ШО я претензій немаю, ні по якості роботи, ні по морфометрії. Ніж когось обмовляти, показали б свої матки, а то говорити багато чого можна...
 10. Весна-Літо 2019

  В мене найскоріша акація ось в такому стані
 11. Пластикова вощина? І медогонка не потрібна, і воску вдосталь. Є лише маленьке АЛЕ. Сотню сімей так "відкачати" проблемно. Де розставляти такі сита?
 12. В мене друга чуйка , він такий інсемінатор , як я композитор
 13. Роение

  Даже хвости з пакетів роя можуть відпустити .
 14. Роение

  Даже не нужно ловить рои. Сами на отводки прилетают. Ну и год.
 15. Весна-Літо 2019

  В мене після обіду пішов нектар з акації. Поки що небагато, завтра, надіюсь, прорве...
 16. Навіть не знаю чи можна це назвати "розпечаткою"
 17. Дождь, солнце, снова дождь...
 18. Да нет, я не об этом. Хто на кого - я за равные права на это, не хочется быть ограниченной в этом праве Я это по-другому всегда понимала. Мне казалось, что мужчине самому это ... ну как... не знаю подходящего слова ... нужно, что ли. Вы же сами всегда хотите быть главой семьи, хотите быть главными в отношениях, во всех сферах жизни. Так это же и надо тогда подтверждать действиями. То есть, назвался груздём - полезай в кузов. Брать на себя ответственность предполагает чуть бОльшие обязанности. Но от вас всё чаще в таком контексте звучит то, что вам тааак не хооочется что-то делать для женщин, что лично я, честно говоря, ничего не жду ни от кого. Начиная с мелочей: раз мужчина чувствует себя офигенно, сидя в маршрутке, когда рядом с ним стоят женщины, то окей - без сарказма. По поводу уступать и не обижать. Уступать - нет, каждое дело рассматриваем по справедливости. Не обижать - я бы сказала, что тут дело в неравной силе. Если я двину мужика рукой (поправочка: без "пера" или заточки ), то ему почти ничего не будет. А если он меня, то тут уже сомнительно, что обойдётся без последствий для моего здоровья. Я расцениваю, что именно в этом дело, когда просят не поднимать руку на девочек.
 19. Весна-Літо 2019

  Я ото думаю, скільки зможе середнячок принести меду з липового парку 1 Га, що за 50 метрів від дому? Не знаю як у Вас,а у нас липа як підтримуючий взяток для бджіл ,як товарний мед, дуже рідко можна щось качнути.
 20. Роение

  тут вже аватарка ніц не допоможе. ЗІ А Ви пробували якось з тим боротися?
 21. Весна-Літо 2019

  За 6 днів на вагах +3 кг. Ріпак "остаточне прощава". Акації у нас небагато, але й та вимерзла. Почали цвісти моїх 20 соток фацелії. Наступного тижня можна ріпак відкачувати.
 22. Китайский силиконовый доработаный руками, сегодня как раз очень выручил прививался от Sklenar C20 и хорошая личинка была только на таком соте.
 23. Весна-Літо 2019

  Сьогодні був свідком цікавої ситуації.Мітив маток після обліту, (раніше мітив через колбу)А останнім часом вирішив брати за грудку і мітити. Десь на десятій матці беру її акуратно,помітив,кладу на сот,а вона (Ніби мертва стала)Все думаю капец, придушив,але полежала хвилини три та й прийшла до тями.
 24. Блін...як ви глибоко пірнули...встигнете?
 25. Что за шпатель такой? Hand Made?
 26. Цветение акации по состоянию на 24.05 утром, есть бутоны которые уже свое отдали, а есть такие у которых еще все впереди. Тут личинке 4дня (Peschetz от С68 ) Как раз сейчс на них идет запись на неплодок на 4.05. Этот шпатель позволяет без проблем брать личинок со свежеотсроеного сота (как на фото), очень им доволен.
 27. Весна-Літо 2019

  Привесу"0", схоже медозбору з акації кінець.Завзяті принесли кг. під 30.В середньому буде по 2.
 1. Load more activity
×