• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. Брал прошлой осенью..( думаю цена особо не изменилась ) Привозили дальние знакомые . Сначала сказали что по такой цене только для меня. Потом звонили спрашивали или ещё кому не надо.
 3. Вчора ще скорочував сім'ї і складав на зиму гнізда... Переглянув чотири сім'ї - у всіх не має взагалі ніякого розплоду...
 4. Чи можна використовувати тактик просто поливаючи міжрамковий простір? Як тоді його розводити?
 5. По 53й, можно уточнить?
 6. Я ще на початку весни, зняв своє замовлення по обліту маток. В тел.режимі багато форумчан (не тільки точківці) розповідали, як він їх "кидав" з рамками, вуликами. Зрозумів вже тоді, що людина не серйозна, але все ж була маленька надія, що хтось з однодумців протягне той острів.
 7. Список ліній. В графі лінія відкривається цілий список , моїх маток в ньому немає , щоб вибрати. Просто вписати номера невиходить, програма неприймає
 8. Броніславович, з Днем народження! Бажаю здоров'я, удачі і успіхів в роботі з Бакфастом.
 9. Незнаю про які "великі проблеми" йдеться мова, але з рапсу по 20-30 кг меду, Бакфасти притягли...
 10. @Брониславович, Вітаю з Днем народження! Бажаю в першу чергу міцного здоров'я і щоб задумане завжди збувалося.
 11. Брониславович. Вітаю! Бажаю! Нехай збувається і ведеться!
 12. Існує світовий баланс попиту на мед, добре що він росте кожен рік, тому і нашому об'єму знайшлося там місце, тому і ціна росте, але такий процес не є нескінченними і ми фактично досягли максимуму ціни на цей час в у.е. Хоча цифра 50 у грн. в найближчі місяці є досить реальна.
 13. І роздасть пан Овдієнко візитки на Апімондії і тут зразу підуть за кордону купувати замовники наш мед, бо до цього часу вони не знали, що він тут виробляється і дуже дешевий і пасічників усі гноблять. І там також будуть інші організації, які будуть роздавати не візитки, а договори на продаж вже закупленого у пасічників меду, які стоїть у бочках і чекає покупців.
 14. @Брониславович Нехай цвітуть під небом синьоокимЩе довго-довго дні й літа,А тиха радість, чиста і висока,Щоденно хай до хати заверта!Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,Любові, доброти і щастя повен дім,Нехай у серці розкошує літоІ соняхом квітує золотим.Хай постійний успіх, радість і достатокСипляться до Вас, немов вишневий цвіт,Хай життєвий досвід творить з буднів свята,Господь дарує довгих-довгих літ!
 15. Сегодня
 16. Я вот заказал за 2500 гривен и меня цена устраивает
 17. С утра +14 * Рассвет багряный ,наверное опять будет ветер
 18. Брониславович Поздравляю с днём рождения .Здоровья и успехов в продвижении бакфаста за границы Украины
 19. Так не наказали, а спрогнозировали.
 20. Вчера
 21. Геннадий@Брониславович, с праздником Вас! С Днем Рождения! Желаю трудолюбивых и послушных пчёлок, вкуснейшего мёда и сладкой жизни, желаю великолепного здоровья, семейного счастья и достатка, желаю процветания, благополучия и удачи.
 22. В тому році пішло в зиму 5*5 відводків бакфаст і карніка все інше місцева трудяга але з особливим характером. Порівнювати не буду, а викладу свої спостереження за карнікою в своїй місцевості. Ті відводки що перезимували розвивалися на рівні місцевих сімей, а на ріпаку обійшли по розплоду. Пізніше коли потрапили на гречку тогорішні матки почали сіяти і інтенсивно росли і росли, ну і мед носили дуже гарно. Але був ще інцидент, про який я і розповім. На форумі ще з зими зписався з Ander , щоб привитися. Прийшла весна телефоную, каже Віктор приїжджай. Це була моя перша прививка шпателем. Одна планка Віктора, друга моя, прийом гарний, обліт маток 90% . VT Шутте. Це травневі матки на дві рамки розплоду, отакі відводки непогано почали розвиватися і до гречки сильнішим дав по рамці розплоду. Гречки вони трохи взяли але й гарно підросли. Тоді поїздка до Івана Михайловича, планка бєлки і планка сінгера.Тоді знову до Віктора вже пішли Пернеровські. Отак мене неочікувано сусіди накормили карнікою, що коли приїхала матка від Юри Тєплов то вже і не було з чого робити відводки. Чим вразили ці ранні та невеликі відводки, що реально вибуховий старт, про який я лише чув, а дай їм 4-ри рамки з розплодом. Сонячник майже на рівні з іншими тільки деякі гнізда позаливали. На золотарник взяв ще самих сильніших з цьогорічних відводків, підсилювати не було чим, та й вони підросли. Собі принесли і деякі в магазини по рамок 4-5 запечатали. Стрімкий розвиток з невеликої кількості, а саме головне усидчева і миролюбна бджола. Мед відбераєш спокійно, тиждень назад оглянув всю пасіку, два вжалення, одну сам придушив. Ну тут і бакфаст відмічу теж дуже спокійні. От і я вже можу без маски в вулики заглядати. Але були випадки що якась сім'я не з добра-дива проявляла разові незрозумілі " випади ". Ну вони ж всеж бджілки. Мій товариш який допомагає з перевезенням також помітив і вже не раз казав , раніше я між рядами так би не пройшов, обов'язково дали б меду. А від Шутте, зараз є дві по 10 рамок і Бджоли валом, ще пізніше потрібно буде скорочувати. Дякую Віктор і Іван Михайлович за хороший матеріал, саме те що я для себе шукав. Будемо далі спостерігати.
 23. Ви так відповіли, ніби то я написав про проблеми... А у мене з баками пока - жодних... Правда, працюю з материнками прямо від зарубіжних заводчиків, які і сам на пряму у них купляю.
 24. Попробовал и стало ясно,что если пыльцу давать пчелам вне улья,то они собирают пыльцу в обножку,а если давать в улей,то просто съедают пыльцу. Таким образом,я понял,что лучший вариант это давать пыльцу обоими способами.И вне улья,чтобы пчелы складывали пыльцу в ячейки и потом кормили расплод пергой и внутри улья,чтобы у пчел вырабатывалось молочко. По-украински не понимаю.
 25. А я писав про опробовані мною вже п"ять ліній... І головне ж забув- надзвичайно медоносні, тримають компактно гніздо і абсолютно не рійливі. Жодного роя від них пока не бачив за чотири сезони, а було всяко.
 26. Правильно, все пізнається в порівнянні
 27. Вдень витримало без дощу, а на ніч знову дощ температура +13
 1. Загрузить больше активности