Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Рік на рік неприходиться. Минулого року не те що роя, навіть натяку на ройовий стан небуло, а цей рік багато в ройовому стані, теж карніка. Дощі ідуть, товарного взятку нема, от сім'ї і входять в ройовий, заставляють робити лишню роботу... Взяток з ріпака цей сезон у нас вийшов підтримуючий, сьогодні дивився, вже перецвітає помалу, ще трошки і по ріпаку буде
 3. За такі гроші та кота у мішку ( Пакет 3+1- 1500 грн. ) придбати можуть лише дуже хворі на голову. А мені не вдалося викроїти час на ярмарок. У Києві вже акація почала квітувати. Треба підготуватися.
 4. Помогите, пожалуйста

  ще е час і взятки підтримуючі -щоб відбудуватись !!!
 5. у мене неплодка під час взятку з соняха -завалила пернера Ліпатова ! пешец перезимував і носять мед))))
 6. Помогите, пожалуйста

  Забув сказати, в мене гніздової суші теж немає...
 7. Весна-Літо 2019

  Сьогодні на вагах лише +2 кг. Схоже, що пік виділення ріпаку пройдений. Виходить, що магазинів даремно накидав.
 8. Бджоли вбили коня

  Цікаво, а випадково коня не випасали під пасікою, але чогось має бджіл забрати пасічник. А святі корови і коні мають пастись кругом. Колись і в мене сосідська корова гуляла по пасіці, але ж то корова їй пастись треба...
 9. +27* ясно, вітер південно-східний, помірний ріпак за одну ніч позеленів, аж якось дивно , продовжує квітувати чистотіл, починає - малина/ожина і біла акація (бджіл поки на ній не бачив) на вагах +2 кг., залиті медом комірки помітно просіли, вентилятори працюють на повну потужність
 10. Акация белая

  Можливо... гуляє інтернетом, але і в нас таке є...
 11. Був вчора та сьогодні в Кременчуці. Акація цвіте повним ходом. Бджола на акацію йде.
 12. ого оце так несло все що було на дорозі
 13. так як вчора зловив свого роя (карпатку) -зробив вибірково ревізію у декількох сімях карніки -візуально збоку видно -що сімя працюе , але все ж вирішив глянути !!! і все в порядку))) магазини лиють -матки працють!!!був період дощів -коли поробили миски -але жодна не відстрояна !!!у цьому році -залишиться тільки карніка!!!!!
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Увидить эту бяку в маленьком гнезде не возможно . Когда стандартная рамка и матка сеет в полную силу то она не успевает засееть повторно пустые ячейки . И по этому качество матки на лицо .
 15. Матки и.о. от Виталия, купленные в прошлом году, отличного качества - именно как матки. Дочек еще не проверил, но например иошка Пешец на Пернер, бывшая слабым отводком в конце лета, сейчас одна из лучших семей на пасеке - иошка! Не взирая на племенной статус, использую ее на всю катушку. На ней стоит пыльцесборник, пыльцу тянет отлично, и на данный момент рутовский корпус 8-рамочный почти залит рапсом. Пчела спокойная, в роевое не вошла, хотя полпасеки из местной и карпатки уже на лыжах.
 16. У кого пошли привесы на акации? У нас три дня цветет, но пчелы на ней нет, пока работает на черноклене.
 17. Куплю 2 матки карники

  дякую всім хто відгукнувся, вже замовив прохання администратору закрити тему, й видалити повідомлення
 18. Но говорит о том что корма ей хватало ,и что не испытывала голода .
 19. Весна-Літо 2019

  На Хмельницькій землі в цьому році поведінка бджіл і пенсіонерів однакова - щоденні дощі змушують і тих, і інших святкувати...
 20. Галузь з мільярдами доларів. Є у них бабло на високі технології. просто жадібні не в міру. Це така ж мафія, як і в промисловості, тільки ще не зовсім "устаканилась". а в чому проблема перейти на "більш сучасне"? Сучасні позашляховики покупляли. Техніка також новенька, потужна, імпортна. Авіація: гелікоптери, кукурузники - гудять над полями регулярно (я бачив не раз). Ось вам і відстала країна, відсталі технології. Як казав Орест Лютий: варвари їбануті, скіфи галімі... PS. Чекаю, можливо не дочекаюсь, коли всі землі деградують і стануть неродючі. Для України це найкращий сценарій розвитку, коли можна буде розпрощатись з клеймом "аграрної держави". З голоду ніхто не вмре.
 21. Помогите, пожалуйста

  совершенно верно !в прошлом году отстроил 23 магаз (13рам) с нуля -на кратковременном взятке в недельку!!!!примерно так
 22. Помогите, пожалуйста

  Танці з бубном - відстройка магазинних рамок в гнізді і підняття розплоду? Саме так.
 23. Помогите, пожалуйста

  Танці з бубном - відстройка магазинних рамок в гнізді і підняття розплоду?
 24. Помогите, пожалуйста

  Думаю, что с отстройкой вощины в магазинах могут возникнуть проблемы, как показывает практика не сильно пчелы спешат переходить с дадановской рамки на магазинную с вощиной. Для успеха этого мероприятия должны будут наступить определенные условия, в идеале наличие суточных привесов от +3,0 кг. Иначе без танцев с бубном наверное не обойтись.
 25. Помогите, пожалуйста

  до соняха будуть крепкі сімї!!!можливо й ще на липу наростяться!
 1. Load more activity
×