Jump to content
Форум на ТочкУ

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Дякую за відео. Багато для себе беру корисного саме з Ваших відео! Поки не всі переглянув (можливо Ви давали відповідь). Є таке запитання стосовно 7 рамок (8) як достатньої кількості для гніздових. А якщо так йти на медозбор? РР і далі магазини. Виходить внизу весь розплід, зверху весь мед. На акації наприклад.
 3. Може привчимось споживати мед як продукт харчування.
 4. Может кому пригодится
 5. Ще трохи маю свого, мені вистачить. З дисконтом теж немало відправив через НП. А далі кожен за себе. Людям зараз головне мед! А см то липа си сонях - побарабану
 6. Колись мав десяток сімей у "адаптованих" альпійцях. Викладав до 2 метрів заввишки і при тому мед нагорі був. тобто центр ваги піднятий. На добре виставлених підставках стояли добре, хоча від вітрів більш меньш був захист. меньше 70 сантиметрів заввишки вони ніколи не були.
 7. А підкажіть як козяча верба реагує на стрижку? Наприклад щороку відразу після цвітіння підстригти її коротко та залишати до наступного року на цвітіння з однорічного приросту? Так би і кроликам було що погризти і бджілкам і декоративний невеликий кущ разом. Лозові види верби так вирощують.
 8. Гуляв сьогодні по лісу та запримітив зарослі цієї рослинки. Визначив як "Ряст щільний". Коли його копати? Чи може зараз? Чи восени? Випадково проріс у мене під горобиною: перший рік не цвів, а тепер, на третій, цвіте вже третю неділю 2 суцвіттями і ще додаткові випускає. Осмії до нього постійно навідуються, а оленка навпаки - не їсть. Що примітно, мороз -8 по землі, що падав раніше, та сніг переніс без будь-яких пошкоджень для себе. Таке чудо треба вирощувати :).
 9. Это больше похоже на вирус деформированого крыла. Как вариант дать сироп с пробиотиком или другим имунностимулятором или противовирусным препаратом.
 10. Сьогодні прогрілося до +20 ,але зранку вода підмерзла.
 11. Минулого року виорав цілик, а потім через неділю 20 квітня перебив фрезою грунт, розсіяв вручну, спочатку на всю площу буркун, а зверху 50*50 фацелію та експарцет, і фрезою загорнув, на мінімумі. Не зійшов один експарцет. Цього року буркун вже гарненький а фацелію приморозило вже вкотре, зато зявляється експарцет. Якби сіяв зараз то пізніше , щоб припадало на період після липи, а то цвіла фацелія разом з липою.
 12. Теж абрикос лише вчора почав розцвітати, а сьогодні вже повністю розцвів. Алича на підході. В сусіда рання черешня ось-ось зацвіте. З нетерпінням чекаю садів... Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
 13. в даному разі Ваші думки співпадають з моєю точкою зору...
 14. Біла конюшина. Росте невисока, бджоли охоче відвідують. Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
 15. Ізраїль, як і Україна, в стані війни- вся земля в державній власності і здається виключно в оренду. В Канаді і Фінляндії держава викуповує приватну землю і теж здає в оренду. В Данії землю продають або здають в оренду виключно фермерам з профільною освітою і випробувальним терміном. В інших європах теж все не так просто
 16. Давав сьогодні по 1 кормові рамці : йде заміна бджоли - з розширенням не поспішатиму... у нас інші умови - тому не спіши Вадиме! Всі сімї ідуть майже однаково по розвитку ,не залежно від лінії та маткаря !Ну зрозуміло ,що сильніші попереду!!! і да чуть не забув е ще 1 на сімя у/с Міхаіла ves - пішла сильніша в зиму ,чим карніка - зараз теж потужна!!
 17. Мені здається що повинна підійти
 18. Да не поспішайте вощину сунути, встигнуть ще набудувати.
 19. Вчора на абрикосі розпустилися майже всі квіти. Сьогодні вранці було -1. Сьогодні розпустилися всі квіти- дерево гуде від бджіл. Хоча кілька днів тому було -7, а квіткові бруньки вже побіліли.
 20. Сегодня залил свое первое видео на www.youtube.com, и коротко рассказал о чем будет канал. Основная цель канала это раскрыть тему маркетинг для пчеловодов, и показать как делать это бюджетным способом. До начала мая, постараюсь максимально: сделать обзоры рекламных компаний известных брендов рассказать как повысить культуру потребления продуктов пчеловодства разобрать зачем нужен и как сделать сайт, это кстати не сложно, и к тому же как можно обойтись без сайта брендировать основные продукты пчеловодства. все что не успею сделать до мая буду делать в свободное время во время сезона, и активно продолжу в осенне зимний период. Буду рад Вас видеть зрителями канала.
 21. Якщо зареєстровані у сімейного лікаря, який приймає поблизу пасіки, то на прийом до лікаря без проблем. Або везете хвору жінку до якогось лікаря
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...