Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. Может кто знает, можно ли как-то купить или заказать в Украину пару маток среднерусской породы ?
 3. С утра +3 пол часа назад был сильный дождь с шквалистым ветром было темно как ночью, сейчас вроди немного успокоилось. Температура поднялась до +8.
 4. то є файно,но як подумаю собі що мене те саме чекає трохи морозить ми,але вже відступати нікуди,офіційно отримав 2гектари землі,аж цілих два роки робив документацію,думав своїм Т-25 все робити,але побачив ту заморську техніку,та й ще один колега жи має о то все заморське погодився продискувати, буду своїм тракторцем лише наорювати межу щоб по полю ніхто доріг не робив,бо на ньому їздили хто тільки не хотів.
 5. Алгоритм действий. 1)Корчевание насаждений. 2)Косим траву или обработка дисковыми боронами для того чтоб ее перебить в труху. 3)Роторное фрезерование почвы по типу возможно в несколько проходов. 4)Зяблевая вспашка. 5)Посев сидератов типа фацелии с эспарцетом. 6)По необходимости п.5 без эспарцета,а просто сидераты на пару раз за сезон и только потом с эспарцетом. Вот результат разработки,но еще не окончен. До После Плюс старый сад Это заняло два месяца. Фото что было изначально(была трава выше 1,5 м + дикая поросль вишни,бузины,акации,ясеня) нет потому как не снимал.Есть где-то видео,но искать нет времени. Угробил пять штыковых лопат. зато все вырыл под чистую. Траву косил обычной бензокосой в два захода. Теперь культивация с боронованием и сидерация. Но картошку и прочее уже можно садить. В планах еще три-четыре подобных участка.В этот сезон один-два должен осилить. Площадь каждого до 0,5 га. Все.Я на галеры.
 6. Медитували на самогонний апарат? І як, досягли просвітлення?
 7. Сегодня
 8. тоді українське й не рок. навіяло вашою йогою. ну й тримайте заодно На дискотеке, парень Девушке: — Танцуешь? — Танцую, пою, стихи читаю, кошек люблю... — Ты че плетешь? — Плету, вышиваю, спицами вяжу..... — Гонишь, что ли? — Гоню самогон, брагу, нефть иногда... — Да че ты лечишь? — Геморрой, гайморит, ceкcуальные расстройства... — Ты че ? Тупишь? — Туплю, острю, точу ножи-ножницы, бритвы правлю... — Че??? — замуж я хочу, че не понятно!!!
 9. Я б зробив би так - спочатку потрібно вирубати всі дерева, так щоб було без великих пиньків. Великі пиньки потрібно викорчувати інакше землю необробиш. Потім як почне проростати зашурувати гербіцидом суцільної дії. Потім, як подіє гербіцид, пробувати обробляти. Думаю плоскорізом не вийде обробити. Заважатиме коріння і можете поламать той плоскоріз. Тут мабуть або орати, а якщо вийде то краще важкою досковою бороною здискувати. Дискова борона краща тим, що де корінь то вана просто в зелю незалізе, а плоскоріз чи плуг мають або пеньок вирвати, або сам щось відірве. І дисувати доведеться разів три не менше. Саме складне це перший раз обробити. Може й доведеться перший раз дискувати в три сліди. Ми як одного разу обробляли цілину з пирієм, то де були дерева, брали цеп і трактор, підкопували корінь і всі пиньки викорчовували. Так що обєм робити великий. Може потроху прибирати дерева з пиньками, а потім пробувати щось робити з землею. Вовсякому разі гербіцидом необробляйте доки земля небудо готова до розпашки, інакще замість пірію будуть буряни в 2 метри висотою. Правда коли гербіцид вносити треба уточнити в агрономів, може краще після першої вспашки. Якщо дійсно треба, то напишіть, подзвою пізніше братові.
 10. Не логічніше. Опишу свою ситуацію. Після акації (це якщо вона є) і до соняха в моїй місцевості бувають провали в медозборі.Не те що на нуль, але бджолам уже не до відбудови вощини, на розплід би вистачило та самим прокормитися. І от якщо я поставлю в гніздо вощину, сім’ї просядуть, матка не буде сіяти "в вощину". Тому і підставляю вже відбудовану суш, а вощину над роздільною решіткою під медові корпуси. Можливо і у МишаКа така ж логіка дій.
 11. Да, все так и было. Спасибо ,что прокомментировали.
 12. На счёт абрикос - не проверял, а вот серёжки на фундуке (какое обильное цветение в этом году) у нас тоже повреждены ночными заморозками (были несколько ночей до -5*С), привявшие, не "пылят" и начинают подсыхать - пчёлы их почти не посещают. Так что тоже мелю прошлогоднюю пыльцу на эл/кофемолке, замешиваю и делаю канди - лепёшки даю на верх рамок под плёнку. Появился уже печатный расплод (пятаки) на 2-х - 3-х рамках, а засев (яйца и личинки) уже на 3-х - 5-ти рамках. Так что кормить нужно, раз погода не лётная.Это в ульях, где установлен эл/подогрев с автоматическим включением с 18.00 до 8.00 (приходится экономить, т.к. цена на эл/энергию уже "кусается", хоть и установил 2-х уровневый (день/ночь) счётчик.
 13. У нас тоже сильный ветер, + 7. Но на улице как-то непонятно: ветер утихнет - тепло, снимаю шапку, а через минуту уже напяливаю опять! Таки снег вчера и у нас был, небольшой. Сразу и растаял.
 14. Когда агрессия женщины начинает "зашкаливать"...
 15. На данный час, имеем +10. Ветер как не странно стих (хотя по прогнозу должен быть) Вчера против ветра идти было не возможно-вот энергии пропадает, но мы ведь нация богатая покупая уголь, газ, нефть на что нам тот бесплатный ветер.
 16. 9.00 сонячно +9 поривистий західний вітер.
 17. Идём к матриархату. В нашем районе-голова район. рады-женщина, голова управления-женщина, директор предприятия-женщина. В селе- пред. сельсовета, тоже женщина.
 18. Не давно перечитывал МишаКа . Так вот . пишет .что гнездо подставляет только отстроенную суш из магазина . Почему ? Разве вощинку было бы не логичнее .
 19. На 08.30 год. температура +6, сильний західний вітер, світить сонечко, думаю до обіду трохи прогріється.
 20. Заготовач це посередник, який заробляє на різниці ціни, для них у експортера вища ціна і партії він забезпечує значні, на скільки розумію ніякої глобально відповідальності за попередні аналізи він не несе, хоча і шукає і домовляється за партію саме заготовач, такі правила у "Бартніка", а ми їх приймаємо або не приймаємо, вибір завжди присутній на ринку і не перший рік вони так працюють. На рахунок вологості, думаю кожен з нас цю річ у своєму меді знає і знає яка вона чи висока чи низька, якщо є сумніви я для свого меду роблю такий аналіз. Всі рази коли здавав заготовачу, завжди всі ці нюанси обговорювалися і всі ризики знав і вирішував, як здавати сам. В переважній більшості перемагає вигода з ризиком і без документів, хоча не раз здавав, коли приїзджають беруть аналізи, опечатують, фіксують ціну на день брання аналізів і через від 2 неділь до місяця забирають. Розрахунок на місці і обов'язкова вимога повний комплект документів. А на рахунок різних нюансів, то вже не раз писав у пасічника велике бажання здати дорожче, а у заготівельника і експортера купити по дешевше.
 1. Загрузить больше активности