Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Копійка з таможні, копійка з податків "бджоломагазинів", копійка з податків зарплатні столяра і т.д, = гривня, + якась сотня людей не проситеме субсидіїї + нові робочі місця того ж столяра та вантажника, спроможність закупки від одяга до пального та інструменту і т.д, т.д, т.д, але це все !!! після адекватного контролю.
 3. Регулируемые цены? Какая свежая идея! Можете законом установить цену на экспорт хоть 100 грн. Только сами и будете экспортировать по этой цене, потому что нынешние экспортеры уйдут в бизнес, где еще нет "контроля". А поставят везде "контроль" - вообще исчезнут. Это проходили много раз, но любители вернуть совок не иссякают. Как в том анекдоте, если привести совков к власти в Африке, там песок закончится.
 4. То лише самотні мерзнуть. І то ще не закалені. А самотні зі строком (хоча б такі як я) вже звикли й до холодної ковдри. В лісі ночую по три ночі бувало сам і не мерз і від страху не трусився. Неприємно тільки коли над головою починають кричати сови. Люблю коли гарна погода і поруч бігають і гавкають косулі. Це означає що все в порядку і чужих нема. Можна спати спокійно. Так роблю коли виводжу маток або качаю мед. Намет хоч і сітчастий але зверху прикритий а з боків через сітку дощ не заливає. На шар ялинових гілок покладу бувало матрац і старий плед і ковдру із утеплення вулика забираю. Ковдра запашна і спиться під нею дуже добре. Як можна бути в лісі самотнім коли зі мною мої бджоли. Я теж самотній із великим строком і до самотності звик. В лісі мені набагато спокійніше чим в Києві. От в місті дивись на всі боки і не втрачай пильності. Але мед продавати треба.
 5. Ну...всетаки в мене сумніви, що "без контролю". Здається, це просто така форма контролю.
 6. і як ви це бачите? Якийсь комітет буде вказувати компанії-експортеру за якою ціною купувати? а хто буде встановлювати адекватну ціну меду?Пасічники скажуть? Думаєте ми зможемо домовитись якої ціни хочемо? І з другого боку, нас же силоміць ніхто не змушує? чому ж тоді держава має стати на сторону пасічників? державі важливо, що ен-на кількість меду буде продана за валюту. А як вона потім розділиться в Україні - то для неї неважно.
 7. У нас місцями теж прихватило перець і помідори. на даний момент +6,3. Вчора в цей час було +8. Думаю зранку теплолюбним рослинам каюк.
 8. Результати без контролю ми тьопаємо великою ложкою в повному обсязі саме зараз, і це тільки "перша страва"...
 9. Ну в СССР був класний контроль. От тільки що це означало для простого пасічника?
 10. Хотілося б повного адектватного контролю від якості меду до ціни на експорт...
 11. Обговорення ціни меду серед бджолярів читаю , а може хтось підкаже де почитати таке обговорення та план дій серед експортерів? мабуть у відкритому доступі , вони такі важливі теми не ведуть, задумайтесь, чому?
 12. Вибачте , але ж ми в Україні тратимо гривні , Що тут шикарного, як що зароблять тут , а тратить за кордоном , то так , шикарно
 13. Я просто подобрал под свой формат видео МOV При переформатировании терял качество
 14. Та харе вже нагнітати! Ще ж п/ж прям написано для більшої експресії! Нема чого сказати - для чого писати? Перекупам чого переживати, ви то завжди в "+"? Ааааа, хочеться ще більше паніки, щоб потім побільше опту задаром забрати?
 15. Контроль буває різним. Ви яких конкретно дій ждете?... Держава має лише встановити правила гри. Втручатися у "кухню", у відносини сторін, тим більше ціноутворення не повинна.
 16. Электроприводы для медогонок УМКА

  У меня 11 версия. Она удачная, простая, но наверное уже устарела для новых форматов. А более поздние версии мне тоже не нравятся. Хорошо, буду осваивать Movie Maker.
 17. Если бы амитраз был неустойчивым, то он уже при хранении распадался. Амитраз распадается не на воду и кислород, а на семь, еще более опасных пиретроидов. И это в почве, где присутствуют кислоты, щелочи, соли и т.д. В улье амитраз сохраняется 4-6 лет. В отличие от нас, в Европе постоянно проверяется мед, воск и другие пчелопродукты на пестициды, антибиотики, тяжелые металлы, радионуклеиды и т.д. В отличие от нас, они знают, что у них нет того же чистого воска. Знают, что даже после запрещения того или иного препарата, остатки его выводятся из воскооборота не раньше, чем через 30 лет. Как мне сообщила пчеловод из Нидерландов, чтобы купить чистую вощину, свободную от выше перечисленного, пчеловод у них должен подписать обязательство не использовать химикаты в своей работе. За обнаружение у пчеловода не примененного, а только хранившегося запрещенного препарата, штраф 20 000 евро. Европа химию начала применять намного раньше нас и в сельском хозяйстве, и в пчеловодстве. Поэтому, они успели раньше нас загадить свою окружающую среду и теперь знают цену экологии и экологически чистой продукции. Но, мы, к сожалению, на чужих ошибках не учимся!
 18. Зараз бариги зроблять вигляд шо і по 28 не хочуть брати (блеф називається), а потім дадуть навіть не по 35, а по 31 "з панського плеча" і ломануться пасічники здавати, та ще й "ноги митимуть і юшку питимуть" експортерам. Чого бідні, бо дурні, чого дурні, бо бідні. Навіть і не збираюся вибачатися якщо когось образив!
 19. У вас самый сложный и громоздкий редактор Я его забросил Работаю Movie Maker Вполне устраивает
 20. Якщо я посію і забуду про неї то буде 3 тони, а якщо дам добрива то буде 5
 21. Синяк обыкновенный

  Называется "пізно всрався" Ну ниче, может вам ещё партию пришлют)
 22. А яких дій ви чекаєте? Що незаконного відбувається? Чиї права порушено?
 1. Load more activity
×