Jump to content

Events happening today

 1. ALL
  DAY


  13 Apr 2019     

   
  У Рівненському районі на базі дитячого табору «Електронік-Рівне», що біля села Кустин, 13 та 14 квітня пройде зібрання бджолярів «Малий бджолярський круг».

    – проведення провідними вченими та пасічниками майстер-класів;
  – проведення відкритого засідання Ради Бджолярського Кругу та інформація про діяльність Спілки пасічників Рівненщини та Гільдії медоварів України;
  – всеукраїнська виставка-ярмарок обладнання, вощини та продукції за участю провідних підприємств та господарств України та Польщі.
  У виступах та в обговоренні проблем галузі ви почуєте провідних вчених і пасічників та виробників обладнання України та Польщі. Відбудеться обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і авторитетними пасічниками, демонстрація новинок, продукції, в тому числі медових напоїв, презентація нових книг і часописів.

  Орієнтовна програма зібрання бджолярів
  Заїзд в табір з 12 квітня з 15.00 та зранку з 7.00 13 квітня.
  Реєструємось і сплачуємо: оргвнесок, за вечерю і сніданок, за проживання. Поселяємось. Зустрічаємось, знайомимось, братаємось…Оглядаємо експонати, показуємо свої здобутки, ярмаркуємо. Висловлюємо пропозиції і побажання щодо подальшої роботи зібрання. Примітка: Поселення та участь у всіх заходах «Програми» лише за наявності бейджика, який кожен одержує при реєстрації.

  13 квітня:
  11.30 – підняття прапора Бджолярського Кругу. Фотосесія. 12.00 до 18.30 – робота в актовій залі. Запалювання Великої Братської Свічі. Молебень. Спільне засідання. Вітальні слова від гостей Кругу. Виступи науковців, пасічників, провідників громадських, організацій, редакторів газет і журналів. Презентація нових книг і часописів… 18.30 – концерт. 19.00 – вечеря (у їдальні), по закінченні вечері продовжуємо знайомитись: у «зеленій зоні» біля ватри дружня вечеря. 14 квітня:
  з 7.30 до 8.30 – сніданок (у їдальні) з 8.30 до 14.00 – продовження роботи в актовій залі. з 14.00 – «На коня». Звертатися:
  – з питань виступів, виставки обладнання та організації ярмарку – до Володимира Дмитрука, тел. 050 378-56-83, e-mail: dmytruk.lutsk@ukr.net
  – загальні питання – до Андрія Тимощука, тел. 096 336-20-49, е-mаіl: rivne.krug@gmail.com
   

  Event details


  Основной календарь 0 Comments · 0 Reviews

4 birthdays today

×