Перейти к содержанию
  • записей
    19
  • комментария
    133
  • просмотров
    4 750

Уряд затвердив детальні правила виробництва органічної продукції бджільництва

Sanich

1 692 просмотра

Джерело: Міністерство Аграрної Політики та Продовольства України 

http://minagro.gov.ua/node/20861 

uley.jpg

Кабінет Міністрів України на засіданні Уряду схвалив постанову «Про затвердження Детальних правил виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва». Відповідний проект постанови розроблено Мінагрополітики України.

Прийнятою постановою врегульовуються правові, технологічні, економічні основи виробництва органічної продукції бджільництва фізичними особами. Також встановлюються вимоги щодо утримання, годівлі, лікування бджіл при виробництві органічної продукції бджільництва.

Прийняття постанови обумовлено необхідністю врегулювання вимог до виробників у процесі виробництва органічної продукції відповідно до чинного законодавства. Також забезпеченням передумови ведення органічного бджільництва в Україні й розробки системи отримання екологічно безпечної органічної продукції бджільництва.

Детальніше з правилами органічної продукції бджільництва можна ознайомитись нижче у доданому файлі.

Detalni_Pravyla.doc11 Комментариев


Рекомендуемые комментарии

1 час назад, Sanich сказал:

Тобто липа? Інформація з сайту міністерства. 

Це  не липа, а цілий "Дуб" коли перейти по цій сильці   http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/425-18 і уважно та вдумливо прочитати  Закон і зокрема  ст. 22. Тоді стане зрозуміло походження такого " природного явища " в Законах, що стосується бджільництва та її продукції..

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

"проводити підгодівлю бджіл виключно органічним медом з медоносних рослин, які не є генетично модифікованими" - это если какая-нибудь бабка по соседству посадила грядку огурцов ГМОшных, и не дай бог пчелы с нее принесли стакан нектара, то что тогда, весь мед в землю хоронить, как биологически зараженный материал?)))

"на відстані не менш як 5 кілометрів від воскопереробних підприємств, підприємств кондитерської та/або хімічної промисловості, аеродромів, військових полігонів, радіолокаційних, радіо- та/або телетрансляційних станцій, інших джерел мікрохвильового випромінювання;" - и пасеку негде ставить, сейчас вышки телефонные почти в каждом населенном пункте стоят..

Бред, а не закон)

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

///У випадку зараження кліщем Varroa destructor можуть застосовуватися такі речовини, як мурашина, молочна, оцтова та/або щавелева кислоти, а також ментол, тимол та камфора. /// про полоски вот клеща не написано нигде. Я как раз купил литр 85% муравьиной кислоты, буду эксперементировать.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Прочитав правила і можу стверджувати, що "органічне"виробництвопродуктівбджільництва в Україні відповідно до цихправил НЕМОЖЛИВЕ,бовоноповинновестисьпоза межами населених пунктів,мінімум 1 км до найближчого сараю чи собачої будки,мінімум 3км до найближчого городу, де сусідка "тьотяфрося"можепосіяти не "органічночисті" рослини,-декоративний сонях, квасолю, ще яку фігню.Та таких теріторій,віддалених від населених пунктів на 3 км з радіусом 3км у нас майже нема.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Пошарився я по сайту британської асоціації бджолярів і відкрив для себе,що в євросоюзі діє мораторій на застосування щодо клотіандін, імідаклоприд і thiomethoxam. https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=uk&prev=search&rurl=translate.google.com.ua&sl=en&u=http://www.bbka.org.uk/files/pressreleases/information_for_bbka_members_4_august_2015_1438684738.pdf&usg=ALkJrhjkignavyOfam7HwF8Bt5vyRabDQA  Уряду б не маядись дурістью з розробкою обговорюваних "правил", а приєднатисьдо мораторію, а ще б краще ліцензувати застосування хімічних препаратів у сільському господарстві, щоб отрутохімікати не продавались на кожному кроці, а обробки робились професіоналами, і в кожній сільраді висів список з двох десятків (мінімум) підприємств, які мають ліцензії, і можуть обробляти сільгоспугіддя та присадибні ділянки.,та графіки, в який період будуть ці обробки проводитись.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×