Перейти к содержанию
  • записей
    12
  • комментарий
    71
  • просмотров
    2 846

Бджолярський кооператив може отримати грант в 2 млн грн

Авторизация  
Pansky

859 просмотров

Бджолярський кооператив Сергія Шмуліпройшов до другого етапу проекту «Україна шукає стартапи», організованого відомим інвестором Джоном Вон Ейкомта міжнародною консалтинговою фірмоюKPMG. Про це засновник кооперативу повідомив в ексклюзивному коментаріKurkul.com.

«Ми створюємо бізнес структуру в форматі кооперативу, який буде займатися експортом меду за кордон. До нього залучено членів громадської організації«Місія захисту бджіл ім.Петра Хмари». Зараз займаємося пошуком інвестицій і тому я беру участь в цьому проекті», — повідомив Сергій Шмуля.

За словами голови кооперативу, спочатку було 2000 заявок на участь у проекті від українських стратапів. Із них було відібрано 1200 учасників.

«Пройшло два дні досить цікавих бізнес-семінарів, після яких нам дали завдання створити презентацію проекту на десяти слайдах, щоб зацікавити інвесторів. Після випробовувань повинно було лишитися 500 учасників. Я дуже радий, що пройшов цей етап, оскільки він потребував деяких знань в веденні бізнесу, подачі інформації, фінансових розрахунків», — розповів Сергій Шмуля.

До фінального етапу буде відібрано 25 кращих стартапів. Переможець проекту повинен отримати до 2 млн грн або близько $80 тис. інвестицій.

«Наш кооператив потребує більших грошей, але я розробив план фінансування стратапу в кілька етапів. Тобто, спочатку вкладаємо ці інвестиції, заробляємо і вкладаємо далі. Кооператив повинен бути самоокупним і за п’ять років ми плануємо вийти на річний оборот в $60 млн. Проект розрахований на те, що учасники будуть вкладати частину коштів, а іншу частину ми отримаємо інвесторів», — пояснив голова кооперативу.

У випадку перемоги, за словами Сергія Шмулі, на отримані кошти в регіонах України будуть створені пункти прийому меду і планується відкриття центрального офісу організації та бази, на якій будуть приймати сировину.

12688176_10207387721924477_2756873557761224919_n.jpg

Авторизация  


5 Комментариев


Рекомендуемые комментарии

Удачи Вам. Не забудте добавить в бизнес-план провести пару занятий по пчеловодству для школьников, а еще лучше вытеснить рекламу водки рекламой меда и других продуктов пчеловодства. Хотя я не очень удивлюсь если в данных стартапах победит проект обучающий пить водку, а не кушать мед. 

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×