Jump to content
  • entries
    828
  • comments
    1,898
  • views
    121,068

Наш мед в Саудівській Аравії

Sign in to follow this  
ромео

104 views

Український мед з’явився на ринку Саудівської Аравії

 10 лютого 2020 

Український мед з’явився на ринку Саудівської Аравії Український мед з’явився на ринку Саудівської Аравії

Компанія «Асканія-Пак» здійснила перші поставки меду в Саудівську Аравію. Про це Kurkul.com повідомила прес-служба компанії.

Саудівська Аравія стала 18-ою країною світу, куди компанія експортує мед-крем для роздрібного ринку, серед них: США, Канада, Сінгапур, Ірак, Катар, а також країни Європи.

Керівник відділу експорту компанії «Асканія-Пак» Ольга Стадник розповіла, що наприкінці  2019 р. компанія взяла участь у першій торговій місії з України в Саудівську Аравію. Участь у заході допомогла українським виробникам зрозуміти, що лінійка крем-медів з ягодами, фруктами та горіховими пастами подобається закордонному споживачу.

«Ми давно помітили, що споживачу подобається корисний і натуральний продукт, але ніхто не любить, що мед кристалізується і його стає незручно споживати. Це підштовхнуло нас до виробництва мед-крему з додаванням різних ягід, фруктів, горіхів та насіння. Щоб його створити нам знадобилося немало часу, і найскладнішим етапом розробки технології виробництва було створення стабільної, максимально зручної для споживання консистенції», —  коментує Ольга Стадник. 

https://kurkul.com/news/19642--ukrayinskiy-med-zyavivsya-na-rinku-saudivskoyi-araviyi

Sign in to follow this  


1 Comment


Recommended Comments

Із саудитами складно, вони за китайський сироп можуть і в пісок закопати серед пустелі, але наших експоретрів це не зупинить. Сміливі і відчайдушні люди )

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×