Jump to content
  • entries
    819
  • comments
    1,864
  • views
    118,420

Tesco знімає мед з полиць через проблеми із чистотою меду

Sign in to follow this  
ромео

127 views

Tesco знімає мед з полиць через проблеми із чистотою меду

Британська мережа супермаркетів Tesco була змушена відкликати партію меду з полиць в листопаді. На полицях супермаркету банка меду "Tesco Set Honey 454g" коштувала £1.35. Виробник стверджував, що мед є 100% натуральним, чистим і натуральним, та повністю простежується до кожного конкретного пасічника.

Професор університету Белфаста, Кріс Елліот перевірив мед із супермаркету методом ядерного магнітного резонансу і виявив цукровий сироп. Виробник все заперечує, але прибрав банки цього меду з усієї мережі "для ретельної перевірки". Професор не вважає, що фальсифікований мед є небезпечним для здоров'я, однак доведеним є факт, що виробник не вжив достатніх заходів для перевірки всього ланцюга постачання і забезпечення якості меду. Харчовий продукт, що продається, не відповідає заявленим характеристикам. Покупці мають бути впевненними, що були вжиті всі необхідні заходи і вони не купують фальсифіковані продукти.

 Для розуміння, Tesco PLC — британська транснаціональна корпорація, основним напрямом діяльності якої є продаж продуктів і товарів загального вжитку.  Це третій за валовим доход рітейлер у світі і другий за чистим прибутком. В цій мережі більше 3000 супермаркетів.

https://www-bbc-co-uk.cdn.ampproject.org/c/s/www.bbc.co.uk/news/amp/uk-50551385

Sign in to follow this  


0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×