Jump to content
  • entries
    809
  • comments
    1,837
  • views
    113,627

Президенту України вручили банку естонського меду

Sign in to follow this  
ромео

161 views

Під час візиту до Естонії президенту України вручили банку меду та велосипед

26.11.2019 15:59
 
  
velosiped.jpg Фото: Цензор.нет

Сьогодні, 26 листопада, президент України прибув до Естонії з офіційним візитом, де вже встиг зустрілися зі своєю колегою Кресті Кальюлайд. Очільники двох держав підписали заяву про активізацію співпраці. 

На заході президентка Естонії Кресті Кальюлайд вручила Володимиру Зеленському банку меду та велосипед. Як ми всі чудово пам’ятаємо, його президентська кампанія не офіційно почалася з серіалу «Слуга народу», де простий вчитель стає головнокомандувачем країни й щодня приїздить на роботу на двоколісному транспорті.

Вибори закінчилися, Зеленський як і його попередники пересувається на авто з кортежем. Для прикладу, разом з дружиною до колеги Зеленський приїхав на «Tesla». Тепер у нього з’явилася можливість пересуватися виключно на велосипеді, раз отримав такий подарунок.

Якщо ж відійти від жартів, то одним з головних посилів на зустрічі звучало, що Естонія всіляко підтримуватиме цілісність України. А тонкий «тролінг» можливо наштовхне перших осіб держави задуматися не лише про свої слова, але й вчинки.

velosiped1.jpg velosiped2.jpg velosiped3.jpg

velosiped4.jpg velosiped5.jpg velosiped6.jpg velosiped8.jpg velosiped9.jpg velosiped10.jpg velosiped11.jpg

Фото: Цензор.нет

Sign in to follow this  


4 Comments


Recommended Comments

Подкрепится медком и на роботу на велике 

Видно там он ассоциировался только с кенчиком 

Share this comment


Link to comment

Да скоро и мы на старенькой "Украине" будем гонять на пасеку. А вообще - это знак : ну типа вот тебе Вовик баночка мёда и давай подпишем документы, о том что мы вам будем ваш мед перепродавать задорого и в больших объемах, а покупать будем у вас задарма и тоже в больших объемах и вот на эту разницу МЫ БУДЕМ ЕВРОПЕЙЦЫ, а вы останетесь украинцы. И всё пожали руки обнялись подписались. 

Share this comment


Link to comment

Недавно в коментах прочитав, що  єстонці вважають свою президеншу "неформатною" особою.Начебто вона і сама біциглем на роботу їздить.

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×