Jump to content
  • entries
    816
  • comments
    1,851
  • views
    117,793

Масова загибель бджіл у світі

Sign in to follow this  
ромео

134 views

26 серпня 2019 - 10:27

У Бразилії за три місяці загинули 500 млн бджіл

 
bee-170551_1920%20(1).jpg
 
фото:pixabay.com

 

У штаті Ріо-Гранде-ду-Сул було знайдено 400 мільйонів загиблих бджіл. Загалом пасічники у чотирьох штатах повідомили про масову загибель корисних комах.

 

Головною причиною загибелі цих бджіл стало використання пестицидів, що містять продукти, заборонені в Європі, наприклад, неонікотиноїди та фіпроніл. З квітня 2018 року у ЄС майже повністю заборонені неонікотиноїди через їх згубну дію на бджіл. Але Бразилія не підтримує цю ініціативу. Навпаки,  у 2018 році країна скасувала обмеження на пестициди, попри опозицію екологів, які назвали це рішення «отруйним законопроєктом».

За даними Greenpeace, використання пестицидів у Бразилії збільшилось, оскільки в останні три роки у країні зареєстрували 193 продукти, що містять хімічні речовини, заборонені в ЄС.

Проблема масової загибелі бджіл є актуальною для всього світу. Так, українські бджолярі втратили 120 млн грн прибутку через загибель комах.

У США пасічники втратили чотири з 10 своїх колоній медоносних бджіл за останній рік, найгірший випадок за всю історію спостережень.

У Росії 20 регіонів повідомили про масову загибель бджіл, і чиновники також попередили, що це може призвести до зменшення виробництва меду на 20%.

У Південній Африці в листопаді 2018 року загинуло щонайменше мільйон бджіл, в чому звинувачують використання пестицидів з фіпронілом.

Також Канада, Мексика, Аргентина та Туреччина, також повідомили про масову загибель бджіл за останні 18 місяців.

http://agravery.com/uk/posts/show/u-brazilii-za-tri-misaci-zaginuli-500-mln-bdzil

Sign in to follow this  


1 Comment


Recommended Comments

Цитата

Але Бразилія не підтримує цю ініціативу. Навпаки,  у 2018 році країна скасувала обмеження на пестициди, попри опозицію екологів, які назвали це рішення «отруйним законопроєктом».

У нас в подібній ситуації навіть екологи не "гавкнули". 

Висновок один: вся сучасна модель бізнесу, збагачення і зростання економічного добробуту направлена на руйнування довкілля і зрештою до загибелі людства. Вже відомо, що бджоли є біоіндикаторами. Якщо вони гинуть, значить довкілля отруєне, не придатне до існування. Зростання ракових захворювань тому підтвердження.

 

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×