Jump to content
  • entries
    694
  • comments
    1,502
  • views
    96,251

Пасіка на даху

Sign in to follow this  
ромео

131 views

Пасіка на даху багатоповерхівки: як впровадити бджолярство у великому місті

09.05.2019

 

Юрій Мещеряков із Луцька створив надзвичайну пасіку прямо на даху дев’ятиповерхівки. Крім того, зовсім скоро там буде створена й зона відпочинку.

Чоловік перетворив дах багатоповерхівки на справжнісіньку еко-зону: там є і сад із зеленню, і пальма в горщику, і вазони. Крім того, там встановлений вулик, де чоловік поселив бджіл.

“Я тримаю вулики у селі, недалеко від Луцька. Їх у мене 12. Іноді мені хочеться бути біля них ближче, спостерігати за ними. У мене обставини склалися так, що бджоли захворіли, і я вирішив поставити вулик на даху. Знаю, що таке практикують у Японії, Німеччині, здається, і в Англії. Сам живу на дев’ятому поверсі, часто до них піднімаюся”, — розповідає пасічник.

Міні-пасіка існує вже досить давно — майже чотири роки. Саме там, біля міського парку, бджілки проживають та трудяться увесь цей час. Сусіди не жаліються, а Юрій пригощає їх медом, дає віск та прополіс.

Така еко-пасіка є дуже вигідною. З одного єдиного вулика Юрій отримує до 200 л меду, адже бджоли — запасливі комахи, які часто роблять «зайвий» мед для наступних поколінь.

Пасічник переконує: «ще не вечір», і мріє облаштувати цілий відпочинковий куточок. Замість руберойдового покриття він збирається облаштувати штучний трав’яний настил, де буде вирощена клумба або й навіть сад.

https://shotam.info/pasika-na-dakhu-bahatopoverkhivky-abo-yak-vprovadyty-bdzholiarstvo-u-velykomu-misti/

Sign in to follow this  


4 Comments


Recommended Comments

8 годин тому, ромео сказав:

200л...:blink: ... в місті... на даху... з одного вулика...:blink:

шоб я так жив...:ah:

Пояснюється дуже просто - люди готують варення, літом жарко, вікна відчинені, будинки багатоповерхові, людей, варення і вікон багато - профіт! :umora: колись виніс на балкон незачинену півлітрову банку з медом. Через 20 балкон гудів наче там рій заселився 

Edited by medhon

Share this comment


Link to comment
8 часов назад, ромео сказал:

200л...:blink: ... в місті... на даху... з одного вулика...:blink:

шоб я так жив...:ah:

200л умножаем на 1,45 = 290кг. Наверное не варенье по соседям тырят, а кондитерская фабрика рядом.
Но такой взяток взять? Несколько ГВ-----матка успевает расплода настрочить, а здесь постоянный взяток. Когда матка сеет? И откуда пчелы? Очччень интересно.

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×