Перейти к содержанию
  • записей
    666
  • комментариев
    1 419
  • просмотр
    91 071

Вінниччина: нарада з питань бджільництва

Авторизация  
ромео

244 просмотра

22 лютого 2019

На Вінниччині розглянули актуальні питання ведення галузі бджільництва

Image09.jpg

Сьогодні, 22 лютого, в приміщенні  ТОВ «СП «Мед Поділля» відбулась нарада з актуальних питань ведення галузі  бджільництва Вінницької області.

В нараді взяли участь: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; директор  Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук; представники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області; голови районних спілок пасічників; провідні пасічники районів.

Модератор заходу - керівник  ТОВ «СП «Мед Поділля» Іван Микитюк.

У своєму виступі   перший заступник голови ОДА Андрій Гижко зазначив:

«Ми сьогодні запросили вас для того, щоб обговорити актуальні питання ведення бджільництва в області, дотримання ветеринарно-санітарних вимог у галузі, а також про безпеку використання засобів захисту рослин.

Питання розвитку вітчизняного бджільництва є надзвичайно важливим, адже кількість нових ринків збуту цієї продукції впродовж останніх років зростає.

Протягом останніх років на пасіках області щорічно виробляється понад 4 тис. тонн меду, експортується понад 3,5 тис. тонн на суму більше 7 млн. дол. США».

Зі словами подяки звернувся Андрій Гижко до керівника підприємства «Мед Поділля» Івана Микитюка.  «Підприємство, яке ви очолюєте, являється сьогодні найбільшим експортером меду на Вінниччині, а також допомагає пасічникам у вирішенні нагальних питань, що стосуються бджільництва»,- зазначив посадовець.

Про розвиток галузі бджільництва у Вінницькій області  у формі презентації інформував  директор  Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, він, зокрема, зазначив:

« Як профільний департамент, ми хочемо винести сьогодні на нараду пропозицію про формування в області реєстру  бджолярів (базу даних), також хочемо запропонувати вам створити інтерактивну мапу посівів сільськогосподарських культур, зокрема,  медоносів: соняшника, гречки та ін. Той, хто займається бджільництвом, зможе  безперешкодно отримати інформацію і в подальшому комунікувати з керівниками сільгоспформувань, які здійснюють посіви»,- підкреслив Микола Ткачук.

Основні  вимоги  санітарного законодавства  щодо  застосування пестицидів  у народному господарстві довів до відома учасників наради Володимир Хитрук - начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

З нормативно-правовими актами в галузі бджільництва, порядком реєстрації пасік та правилами проведення обстеження пасіки при підозрі  на отруєння та із профілактичними мірами по недопущенню отруєння бджіл пестицидами ознайомив присутніх заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Віталій Червань.

Сергій Франков - начальник відділу контролю за обігом захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області поінформував учасників наради  про застосування в області засобів захисту рослин у відповідності до Переліку пестицидів, дозволених до використання в Україні.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь голови районних спілок пасічників, пасічники з різних районів області.

Image03.jpgImage05.jpgImage08.jpgImage12.jpgImage01.jpg

http://vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/17157-na-vinnychchyni-rozhlianuly-aktualni-pytannia-vedennia-haluzi-bdzhilnytstva

Авторизация  


7 Комментариев


Рекомендуемые комментарии

Бажючи присмоктатися до крану медогонки 

Цитата

Протягом останніх років на пасіках області щорічно виробляється понад 4 тис. тонн меду, експортується понад 3,5 тис. тонн на суму більше 7 млн. дол. США».

Iнакше 7 млн $ можуть знову проскочити мимо iхнiх кишень 

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий
1 час назад, Sanich сказал:

Хто всі ці люди? 

Цитата

голови районних спілок пасічників; провідні пасічники районів.

а мо' бюджетників зігнали...:hmm::dntknw::umora:

Изменено пользователем ромео

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий
Тільки що, Sanich сказав:

Хто всі ці люди? 

Начальники різних відділів і департаментів зібрались, щоб розказати одне одному про те, для чого створені їхні відділи і департаменти. Ну і ще раз переконатися у своїй потрібності та значимості. :umora:

PS. Якщо судити по конференц-залу, то справи у "Мед Поділля" йдуть непогано.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий
В 23.02.2019 в 19:08, Arius сказал:

 

PS. Якщо судити по конференц-залу, то справи у "Мед Поділля" йдуть непогано.

Зал похмурий і страшний .Це передалося  і на  обличчя голів спілок. Від почутого  розчарування   -пасічників хочуть зробити рєєстровими.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×