Перейти к содержанию
  • записей
    666
  • комментариев
    1 419
  • просмотров
    91 116

Аграрії і пасічники підписали Меморандум

Авторизация  
ромео

333 просмотра

Аграрії і пасічники підписали Меморандум для захисту бджіл від отруєнь

11 вересня 2018 16:33
Аграрії і пасічники підписали Меморандум для захисту бджіл від отруєнь img.tsn.ua

У місті Кременчук на етнофестивалі «ДеМед», який тривав з 8 по 9 вересня агровиробники і пасічники підписали Меморандум про співпрацю щодо захисту бджіл від отруєнь. Підписанти документу мають надію, що він приверне увагу громадськості, фахівців та сільгоспвиробників до проблеми та буде першим кроком її вирішення.

«Ідея меморандуму — привернути увагу громадськості, пасічників, фермерів та влади до проблеми отруєння бджіл в Україні. Цього року вона була надзвичайно актуальною для багатьох регіонів. Ми розуміємо, що про це не можна мовчати і якщо не буде здійснено ніяких заходів, ми можемо втратити бджільництво, як галузь», — розповів організатор етнофестивалю, та один з ініціаторів підписання меморандуму, голова ГО «Обласне об’єднання пасічників «Полтава Мед» Ігор Лещенко.

Він додав, що вже є домовленість з представниками кременчуцької міської ради та з Полтавською ОДА про підтримку цього меморандуму. Це дозволить винести проблему отруєння бджіл на широкий загал.

Крім того, Ігор Лещенко повідомив про підготовку спільного з групою компаній «Арніка» пілотного проекту по запиленню с/г культур.  Він зможе на практиці показати, як можуть співпрацювати фермери та пасічники, отримуючи при цьому зиск.

Етнофестиваль «ДеМед» проходить вже вдруге. Незважаючи на дощову погоду, фестиваль зібрав чимало відвідувачів. Бджолярі та просто поціновувачі меду мали змогу послухати нестандартні лекції про мед, спостерігати за процесом його відкачки, продегустувати мед та медові напої.

https://kurkul.com/news/13042-agrariyi-i-pasichniki-pidpisali-memorandum-dlya-zahistu-bdjil-vid-otruyen

Авторизация  


2 Комментария


Рекомендуемые комментарии

Пока не будет защиты пчеловодов от государства, а аграриям уголовной ответственности и миллионных штрафов за потравы пчел, все эти меморандумы - это пиар и сотрясание воздуха. Основной массе аграриев плевать на пчеловодов...

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Чуть поправлю предыдущий комментарий.

Пока не будет действующего и эффективно контроля над химикатами (для аграриев, для пчеловодов и пр...) будут потравы пчел.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×