Jump to content
  • entry
    1
  • comments
    64
  • views
    737

About this blog

Дав відповідь у темі пропороди бджіл. Та, думаю, тут це ліпше опублікувати.

Entries in this blog

ДобровоЛ

Я  є вільна людина на вільній українській землі. І не дозволю нікому, чуєте? - нікому вказувати мені, що і як я маю робити!! :refery:

 Хай спочатку нормально запрацюють ті, кому ми (бо держава - це ми з вами!) виділяли гроші на селекційну роботу з УС, карпатками та поліською темною лісовою. Це, не побоюсь  і озвучити, бо на злодіях і казнокрадах  і шапка горить - галактюки та броварські - і іже з ними "діячі" з конярських :umora: кафедр.  І це вони повинні були знайти також закриті облітники (а не громадські активісти, перед якими я знімаю шляпу :hi:) саме для цих порід бджіл, відселекціонувати і запропонувати мені та й вам уже не сиру якусь породу, а достойну уваги навіть арабських шейхів чи королеви Англії. Це вони, а не священник-любитель чи інвалід-атовець, повинні були ще 20 років тому освоїти Штучне Осіменіння, а не плакатися, що порушується районування порід , про яке не варто навіть згадувати, бо на вулиці вже підходить чверть 21-го століття! Вже  25 років  минуло, як вільна Україна їх"науковців" від бджільництва годує - і що вони зробили? Де ті українські бджоли,  ними так розхвалені? Хто з вас їх купував - достойних - хоч раз на ярмарку біля інституту?:ah: Ну, а чи не пора вже цих ділків і запитати про це, а не шукати винних серед сіроми-пасічників таких, як і я, які змушені на свій страх і ризик збиткуватися по світах та шукати бджілок, як собі, так і іншим, гідних для роботи на вільних теренах нашої української землі?:UA:

P.S. Шановний адмін, я нікого з точківців тут не образив, і навіть й не збирався... А  виклав те, що у мене накопичилося на душі, надивившись тут , у Нідерландах, на достойне життя цих европейських людей. А ми що, не з того тіста зроблені? Отож давайте запитаємо спочатку з тих, хто до нас є найближчим по роду занять - чому вони заграбастали грошики, а так нічого й не зробили в плані селекції українських порід бджіл?  Чи ж я є не зовсім правий?:ah: Тоді поправте мене!

×